Jenom „VYSOCE INTELIGENTNÍ POLITICI“ a bezmozci z EU mohou mlet dokola lži o požáru zaviněného cigaretou, či zkratem v kabelech

…..politici s amputovanými mozky nemají ani to nejzákladnější fyzikální vzdělání. Nevědí, že staré trámy se nedají ani klasicky podpálit. Jsou jako kámen. Zde se můžete podívat jak na 300 let starý trám je namířen z plamenometu oheň, který působí po dobu 5 minut na stejné místo. A výsledek….

19:54

Stačí se podívat na další pokus francouze, který také vyvrací lži politické sebranky a prolhané smečky politiků….

Petit test du soir,bonsoir Chalumeau pendant 5 min sur une poutre en chêne de 300 ans très sèche,chacun se fera son opinion

Posted by Bruno Laroche on Laugardagur, 20. apríl 2019

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. jiří napsal:

  Jo ještě dodám, že ISIS měl ve výzbroji v Sýrii velmi mnoho fosforových granátů i min.

 2. Vítězslav Crha napsal:

  No jestli s tímto videem chce někdo zavřít lhářům hubu, tak potěš. Kdo to natáčel měl asi 100% pidlookost

 3. CZK napsal:

  Bohužel, video mi nejde spustit.

 4. Jana B napsal:

  Tak se koukněte třeba na video v němčině, není třeba rozumět slovům. Jak se pán snaží podpálit starý trám. A snažil se usilovně a marně. Na to, aby to vzplálo je třeba trochu víc. Víc teploty, víc hořlaviny, víc okysličovadla. Na jiných videích požáru sledujte barvu dýmu a plamene v různých fázích požáru. Ale k tomu podpalování:

  https://www.youtube.com/watch?v=fL4b8Zetkmo

  • tomáš marný napsal:

   Milá jano,
   přišla jsi s videi příliš pozdě, byli jsme prvními na tadescu, kteří to hned na webu uvedli a okomentovali. Toš tak…..
   tm

 5. Jana B napsal:

  Milý Tomáši,
  omlouvám se, že jsem nabídla diskutujícímu CZK něco ke koukání, když píše, že video nejde spustit. Mojí chybou bylo, že jsem svůj příspěvek neoznačila, že je určen pro CZK. Po pravdě jsem mu dala za pravdu příliš brzy, když se několik minut na videu nic neděje, sem tam se kmitne ruka a až po čase lze zahlédnout drobné čmoudíčky. Napoprvé jsem nevydržela. Až po Vaší odpovědi jsem se přinutila vydržet koukat na trám až do konce a ejhle, záběr na plynový hořák a zuhelnatělý flek na trámu. A tak mě napadlo, že ono to video bylo původně na stojato a převedením do formátu landscap se zde promítají jen záběry z horní poloviny? Nešlo by to pozměnit?
  Zdravím Jana

 6. Jan napsal:

  Pozar byl zalozen na nekolika mistech soucasne. Jeho rychlost sireni a obtize pri haseni ukazuji na termit special z US Army zprostredkovany tajnou sluzbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..