Ještě jednou dnešní volby!!!!! A co by mohlo následovat. I odborníci vyjádřili obavy

…..slíbil jsem Vám rozbor obrazu, který byl na ČT1 jasnější než slunce na obloze. Pro ty, kteří vidí, je vše jasné. Pro mnohé nikoliv….

05:55

Rozeberme si obrázek, kterým nejen nám, ale hlavně vidoucím poslali vzkaz. Vše se shoduje s daty, které jsem dostal ve Švýcarsku od určitých insiderů ze „zvláštních služeb“. Bylo mně řečeno, že volby budou těsné, aby se s nimi dalo manipulovat. A právě o to se jedná. Dokonce i bývalý prezident Klaus o tom hovořil do televize, kdy vyjádřil obavu:

https://www.novinky.cz/domaci/461759-klaus-prisel-blahoprat-zemanovi-obava-se-ze-porazeni-vysledek-neprijmou.html

Jenom krátké zamyšlení:

Ostatně Václav Klaus starší hned po svém blahopřání sdělovacím prostředkům řekl, že „má hrůzu z toho, že příznivci drahoše jeho prohru nepřijmou“. A on ví nebo vycítí leccos, vždyť má svoje zkušenosti a taky styky!

Všechno začalo videem, kdy byl DRAHOŠ v Brně a bylo tam odstartováno satanské prokletí voleb, kdy řekl moderátor, že v Brně má DRAHOŠ vyhrát 66,6%. Hned, druhý den, když jsme napsali článek ze záznamu videa, bylo okamžitě ztaženo z you tube. Naštěstí jsme ho ale dopředu, než jsme vše zveřejnili, ztáhli. Bylo jasné, že se veřejnost nesmí dozvědět pravdu. Jak jsem předpovídal, tak se stalo.

Video i článek najdete zde:

Kabalisté se už ničím netají. 666 jim má pomoci k dosazení DRAHOŠE na trůn

Fotografie, která znázorňuje dva kandidáty, má velice zvláštní pozadí.  Osvětlení na zemi za Zemanem  a v průčelí jak nahoře tak dole je fialové, čili barva Illuminátů

1) Dva sedící muže: DRAHOŠE posadili vpravo, chtějí tím znázornit a protlačit, že to je ten pravý kandidát.  Zemana vlevo, měl naznačit toho špatného levého kandidáta

2) dvoje schody jak vlevo tak vpravo, které znázorňují trojúhelník a kružítko, jsou to zednářská znamení.

3) tři světla napravo za DRAHOŠEM a tři světla nalevo za Zemanem, součet je jasný.

4) dvě velká světla na bocích v polovině schodů, dvě malá světla na první římse pod galerií

5) na pyramidě se nachází světlo, čili vidoucí oko

6) za třemi podloubími nahoře se nachází vždy po dvou trojúhelnících, tedy celkem 6

7) každé podloubí je za písmenem pí = Π, celkem 3

8) nad každým podloubím se nachází malé písmeno Π a ve střední části je právě osvětleno. Vlevo i vpravo je neosvětlené.

9) za stolem je vidět židle, která znázorňuje také Π a za ním je další obraz většího Π, které jsou asi dveře do další místnosti. Všimněte si prosím sklenice na stole, která jakoby procházela oběma Π. Dělá se to při  rituálech, kdy se do vody, jako do nejlepšího paměťového média zakóduje myšlenka a postaví před Π. Prosazení danného požadavku bude pak dokonalé.

10) jakékoliv Π znamená průchod z jednoho prostoru do prostoru druhého. Jsou to v podstatě „každé dveře“ a bájné římské sloupy s překlady nahoře, popřípadě stonehenge jako zde

Jsou to časoprostorové brány které mohou za určitých okolností umožnit teleportaci – to jenom na okraj.

11) i tahle Π jsou nasvětlena fialovou barvou. Nahoře nad podloubím se nachází pyramida a jasnovidné oko uprostřed. Na obrázku to není vidět, ale ve filmu ano.

12) za podloubím nasvětlené jakoby velké hlavy s otevřenou tlamou a helmou na hlavě. Pravděpodobně naznačen Android a nenažraná velká tlama této rasy. Mohu se ale také v tomto bodě mýlit.

13) Je zde protlačována velice silně dvojitá dualita na vítězství jejich kandidáta. Má nastat ZMĚNA. Také o změně neustále mluvili. Změna k horšímu pro obyčejné lidi.

14) Proto za Zemanem u země je hledící světelné iluminátské oko, které může naznačovat, že neustále bude sledován (potajnu) a případné vítězství bude mít asi dohru.

Přesně tak to bylo i dnes naznačeno ve výsledcích voleb. Všimněte si účasti, která byla 66,6% až příliš mnoho náhod za sebou…..

 

 

je zajímavé u Zemana číslo 99,99 a u DRAHOŠE 66,6. A’t je tomu jakkoliv, volby byly ve stínu Illuminátů, které měly zájem o zvolení DRAHOŠE…..

Není také odvěci se zeptat sám sebe, proč s velkým napětím sledoval volby skoro celý svět????? Jejich čas vypršel…..

Omlouvám se, že jsem článek memohl včera dopsat do konce, ale nešel mně v noci vůbec internet a admin. Nyní moc času nemám, a proto zase budu psát až dnes (v neděli) večer.  Jsou zde ještě jiné věci na které bych rád upozornil…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
14 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
JarkaLDVokolojdoucialenaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anan
Host
Anan

DĚKUJI za popis a vysvětlení. Hodně síly do další práce.

.lak
Host
.lak

To je otázka ale industriál s drahošem by byl dozajista tento. http://www.kalerab.sk/pic/forum/s/smer_pi_a_99_percent_billboard_fr8lyvwt3.jpg

jirik
Host
jirik

Vítězem prezidentské volby je Miloš Zeman 27. ledna 2018 Miloš Zeman byl podruhé zvolen prezidentem. Uspěl s 51,4% výsledkem. Jiří Drahoš obdržel 48,6 % hlasů. Miloš Zeman vyhrál v 4 653 českých obcích, tedy v 74,4 % z celkového počtu. V minulé přímé prezidentské volbě v roce 2013 získal coby vítěz druhého kola vyšší podíl hlasů než druhý kandidát v 5 170 obcích. „Nejvyšší podporu voličů měl Miloš Zeman v Lišanech na Lounsku, 93,9 %. Jiří Drahoš získal největší podíl hlasů v obci Strážné na Trutnovsku, 87,0 %. Ve 49 obcích získali oba kandidáti stejný, 50% podíl hlasů,“ řekla místopředsedkyně… Číst vice »

cholekalciferol
Host
cholekalciferol

Včera, po ukončení voleb jsem si při cestě autem z BRD vyslechl v rádiu těsně povolební projev obou kandidátů. U nezvoleného p. Drahoše byl cítit zlověstný dovětek ve smyslu, že enegie vynaložená na jeho zvolení nezaniká (od každého podporovatele) a bude nadále udržována pro změnu, že, ač nevyhrál, přesto je vítěz. Prý nezmizí z veřejného života.

O
Host
O

Také jsem si toho všimla. Na konci ještě říkal, že i on tu energii ponese dále.
Říkala jsem si, že to snad už ani není možné..
Jinak jeho manželka vypadá jako sestra..jsou si dost podobní.

jirik
Host
jirik

zajímavé komentáře Tyto prezidentské volby byly především volbou proti Zemanovi.. I proto bylo tolik kandidátů. Bylo celkem jedno kdo zvítězí, hlavně když nezvítězí prezident Zeman. Ale když už se mluví o rozděleně společnosti, což je evidentní, tak jsou zde dva rozdíly. První spočívá v tom, že pokud by prezident Zeman nezvítězil, pak by jeho voliči tento fakt demokraticky přijali. Na druhou stranu vítězství prezidenta Zemana stoupenci jeho protikandidáta jsou schopní vyvolávat nejrůznější nepokoje a neustále pobuřovat veřejnost a využívat k tomu netaktnost, faleš a nenávist. Právě ti druzí “ demokraté “ budou společnost rozdělovat ještě více. http://www.novarepublika.cz/2018/01/uf-to-byla-rana.html#comment-form Vážení , v… Číst vice »

Rozčílený člověk
Host
Rozčílený člověk

Tak tohle už snad nemyslíte vážně. U předchozích článků, které jsem si přečetl, jsem se ještě udržel. Ale po tomto pobuřujícím a nesmyslném článku jsem se vážně rozčílil. Rád bych poukázal na důvěryhodnost tohoto webu. Byl prý založen za účelem udržet pravdu na planetě zemi. Nezlobte se, ale definice planety je těleso tvaru geoidu. Tadesco však říká, že Země je placatá a má pro to jasné důkazy. To je směšné, stejně jako většina článků, které oplývají dezinformacemi. Navíc když někdo napíše, že Drahoše může volit pouze člověk s amputovaným mozkem, měl by si zkontrolovat, co to slovo amputace znamená. Nevím… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Rozčúlený“ vylízaná mozog bez frontexu – šedej mozgovej kôry v čelnom laloku! Teraz ma chceš presvedčiť, že TY sem píšes na písacom stroji? Že TY tu nepoužívaš internet a nám sa to sníva – ty magor?! Ty vôbec vieš, že sú na ňom nejaké informácie? Si rozčúlený, lebo si „LEN“ idiot? Nie! – ty si len „rozčúlená“ sprostá trollská herečka! Zem! – je klíčiaca fazuľa v tvojom chorom psychopatickom mozgu! Tému Plochá Zem som na tadesco vložil ja! Odôvodnene! Ak sa tu ostatní bavíme o plochej Zemi – tak sa o tomto bavíme ako o kľúčovej existenčnej otázke – a… Číst vice »

pRedox
Host
pRedox

Zdravím, ještě bych to doplnil další divné věci. 1. Celkový počet hlasů 51.37% + 48.62% = 99.99% nevím proč to není rovných 100%? Asi zase nám tím něco chtěli říct 2. Celkové Platné hlasy jsou 5 554 596 -> zajímavé je to v tom, že tam vidíme 54 i 45 = 9 jelikož Tomaš Marný přesně používá tuto komabinaci na zakládání článku. Potom jsou tam čtyři 5-tky a na závěr 96 v tomto pořadí (vlevo 9 a vpravo 6) i viz poslední poznámka Tomáše Marného -> „je zajímavé u Zemana číslo 99,99 a u DRAHOŠE 66,6. A’t je tomu jakkoliv,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

K bodu 4

Klaus přišel blahopřát Zemanovi. Obává se, že poražení výsledek nepřijmou

Bývalý prezident Václav Klaus se obává toho, že příznivci poraženého prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše nepřijmou výsledek voleb. Klaus to v sobotu řekl novinářům ve štábu znovuzvoleného prezidenta České republiky Miloše Zemana, kterému přišel pogratulovat.
https://www.novinky.cz/domaci/461759-klaus-prisel-blahoprat-zemanovi-obava-se-ze-porazeni-vysledek-neprijmou.html

jirik
Host
jirik

Vítězství Miloše Zemana v českých prezidentských volbách s rozdílem 3 % hlasů vyvolává mnoho otázek. Jak překonat rozkol v české společnosti, který jasně během těchto voleb vznikl? Bude na to brát ohled staronový pán Pražského hradu? Jaké perspektivy má rozvoj česko-ruských vztahů během příštích pěti let?

Svůj komentář Sputniku poskytla předsedkyně Institutu slovanských strategických studií v Praze, politoložka Radmila Zemanová-Kopecká.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201801286676311-zemanova-kopecka-zeman-chovani-lide/

Yintrovert
Host
Yintrovert

Těmhle lidem-přesněji kolaborantům se Šelmou se demokracie „hodila do krámu“ pouze tehdy když jim a jejich cílům vyhrávala volby a mohli je tak hladce prosazovat…To už neplatí,neb lid se semknul a vysmál se mediální manipulaci,takže už jim zbývají jen takové zhovadilosti jako odstranit Miloše třeba alá J.F.Kennedy,nebo Pražský euromajdam alá Ukrajina před 4roky a dnešní současná naše situace tu Ukrajinskou 2014 v mnohém dost připomíná :-/ ztoho mám opravdu(opodstatněnou)obavu,ne-li strach. https://www.aliancens.cz/single-post/2018/01/15/Hroz%C3%AD-%C4%8CR-barevn%C3%A1-revoluce-1%C4%8D%C3%A1st Opět perfektní rozbor toho „freemasons-Illuminati“ interiéru 😉 to byla taková „scenérie“ že jsem z ní nemohl pomalu odtrhnout oči,jak to vědomí podprahově přitahovalo.

jirik
Host
jirik

Drahoš okopíroval průmyslově chráněný vzor firmy Radan a pokusil se jej prohlásit za svůj 27.1.18 Česká republika: Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl (autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze): “ … Je pravda, že se prof. Drahoš pokusil do vývoje technologie vstoupit, tenkrát jsem se ostatně o jeho existenci dozvěděl. Při schůzce, na které se rozhodovalo o technologii sušení, si nám postězoval pracovník firmy Radan, s.r.o., že prof. Drahoš okopíroval jejich průmyslově chráněný vzor mikrovlnné sušičky a pokusil se ji prohlásit za svoji mikrovlnnou sušičku určenou speciálně na sušení knih. … Myslel jsem, že tehdejší pokus prof. Drahoše… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Ad Praha, ko centrum okultiznu: Dokumentační centrum českého hermetismu „Konec XIX. století, doba označovaná jako „ fin de siécle ”, nebyla jen koncem století, ale také koncem tradičních spirituálních hodnot. Hluboko zakořeněná křesťanská tradice Evropy se hroutila pod náporem narůstajícího pozitivizmu. S postupující industrializací mizela bída chudých, zato však narůstala bída duchovní. Přírodní vědy a průmysl prodělávaly obrovský rozvoj a víru mělo nahradit vědění. Začínalo náboženství svobody a pokroku. Jako protitlak k tomuto trendu se kdesi na okraji společenského života rodila lidská touha po hlubším poznání tajemna. Byl to počátek renezance hermetických nauk, které se dají definovat jako soubor učení… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

2 G stĺpy Babylonská veža
Milan Kohout, The Temple of Consumerism, Performance festival Malamut 2013,Ostrava
https://www.youtube.com/watch?v=gCY9ZIHvPMU
„Co je bůh?“
https://www.youtube.com/watch?v=BNEclgQFDNg

okolojdouci
Host
okolojdouci

Myslim, ze takovych zasitych komunitek panu satanistu bude po Cesku trochu vic

http://luzs.cz/c1-luzs-o-nas.html

Yintrovert
Host
Yintrovert

Nevím jak Vás přátelé,ale taky mne mockrát „praštila do očí „obrácená jakoby „padající“ státní vlajka(modrým dolů) a ta spousta trojúhelníků všude…https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/01/cesta-na-hrad-poradem-dne-s-1-5-mil-divaku/ http://tn.nova.cz/tema/49358-prezidentske-volby-2018 Symbolika více než jasná 😛 Volební-sametový pokus o změnu jim nevyšel,tak teď přitvrdí..-máme se na co těšit,neb je poměrně známá věc že ČR je na globální geopolitické šachovnici dosti zásadní území a cítím v kostech,že ten relativní klid co jsme tu posledních pár desítek let měli,už dlouho pravda nebude.

Jarka
Host
Jarka

Te vlajky jsem si taky vsimla jak byla obracena. A je jasne, ze se neco semele, protože takhle to dal nejde.

alena
Host
LDV
Host
LDV

Oni plánují s předstihem desítek, stovek i tisíce let budoucí dění např. světové války. Připravují si také dlouhodobě dopředu osoby, které dosazují do určitých pozic s určitým cílem a nebo si jimi zmanipulovaní voliči dosadí sami, proto je potřeba si tu skládanku dávat dohromady a nenaběhnout jim, jsou totiž určité věci, které se tváří úplně jinak viz. totálně překroucené dějiny atd.
http://www.obcansky-tydenik.cz/kdo-je-kdo-kdysi-tajne-sluzby-oblbly-narod-a-ten-si-sebevrazedne-vycinkal-pod-taktovkou-mafianu-havla/