Ještě není prezidentem a už nás před několika lety vědomě zval na porážku. Totálně zklamal také jako „údajný“ vědec

…..z následujících faktů jasně plyne, komu „VĚDEC“ JIŘÍ DRAHOŠ sloužil a komu neustále slouží. Zločnecké organizaci vyrábějící GMO, MONSANTU. Rezonuje  na stejné hladině čísel 666. Mohou si podat ruce. Proto následně doporučuje a prosazuje „vynikající produkty „“na záchranu planety„“ které zlikvidují všechny živé lidské bytosti„. Zajímalo by určitě nejen mně, ale i ostatní, kolik si nechal za to zaplatit, nebo kolik mu bylo nabídnuto firmou MONSANTO….

00:05

Podívejte se na články, které jsme psali v minulosti, o velké škodlivosti GMO a hlavně o tvorbě rakoviny jater a jiných orgánů díky GMO potravinám. A ten „VĚTECKÝ“ šílenec je ještě doporučuje a říká, že bez nich lidé nepřežijí. Ano v určitém směru má pravdu, nepřežijí, budou popraveni jako ovce, kterou nese na porážku…..

Výstižnější obrázek pro VĚTECKÉHO ODPORNÍKA skutečně nemohli udělat.

 

 

Jiří Drahoš: V roce 2050 bude potřeba 50 až 70 % potravin navíc. A není možné toho dosáhnout jinak než využitím geneticky modifikovaných potravin

Přínos GMO je nesporný, říká Jiří Drahoš - Foto: Free Digital Photos

Přínos GMO je nesporný, říká Jiří Drahoš Foto: Free Digital Photos

Evropa si s GMO stále moc neví rady. Statistika je ale neúprosná. Jestli věda skutečně dokáže napodobit pochody v přírodě, proč se vůbec vracet k přírodním látkám?

„Geneticky modifikované potraviny jsou jedinou možností, jak zabránit hladovění lidstva. Toho nejde dosáhnout využitím standardních metod,“ je si jistý profesor Jiří Drahoš.

Host: Jiří Drahoš, předseda AV ČR. Témata: symbióza vědy a umění, potraviny pro planetu, Expo 2015, výroba léku zabraňujícího množení viru HIV, Veletrh vědy v Praze. Moderuje Zita Senková.

Vložit na svůj web

„Pěstují se už asi na 150 milionech hektarů. Konzumují se už velmi dlouho. Není znám jediný případ, že by tyto potraviny měly negativní vliv na zdraví,“ připomíná předseda Akademie věd ČR jasnou statistiku.

tm komentuje: vidím, že vůbec nic nevíte a máte asi dobře vymytý mozek DRAHOŠI

GMO proti slepotě

tm: tak asi vy DRAHOŠI byste měl sníst každý den aspoň 10 kilo GMO potravin…..

Podle něj mohou obecně geneticky modifikované organismy (GMO) naopak lidem spíše prospět.

tm: a to jste vzal odkud. Diktováno od MONSANTA zua mrzký peníz. Tak to konečně přiznejte…..

Například tím, že se genetickou modifikací vpraví do potravin vitaminy. Například provitamin A, který je důležitý pro zrak. Kvůli jeho nedostatku oslepne ročně v rozvojových zemích asi půl milionu lidí.

tm: smé bláboly, že ano…..

„V těchto zemích se jí hlavně rýže. Existuje tzv. zlatá rýže, která obsahuje provitamin A. Ještě nebyla povolena k užívání, ale všechny průzkumy dokazují, že je neškodná. Vezměte si, že by pomohla půl milionu lidí uchovat zrak.“

tm: ale vám už nepomůže nic…..

Nesporný přínos

Navíc jsou GMO odolnější vůči škůdcům. Což znamená menší využití fungicidů, menší využití hnojiv, menší využití různých ochranných postřiků, které škodí přírodě…

tm: nejvíce škodí přírodě GMO rostliny, račte rozumět pane DRAHOŠ při vašem vzdělání…..

„Přínos je naprosto nesporný. Evropa v tomto směru zaostává. Daleko více vepředu jsou Spojené státy nebo Asie. A není to tím, že by byly méně opatrné. Nepodlehly panice, že geneticky modifikovaná rostlina je něco umělého.“

tm: nejvíce zaostalý jste asi vy a vaše vědění a vyjadřování…..

(Ne)obyčejné šlechtění

Skeptický pohled společnosti je podle něj třeba klást za vinu tomu, že se kolem GMO vede spousta „nekvalifikovaného povyku“. Kritika je dána neznalostí základních genetických pochodů jako třeba šlechtění.

tm: hlavně že vy DRAHOŠI jste kvalifikovaný a povykujete kde můžete…..

„Přenos genů mezi organismy funguje po celou dobu existence těch organismů. I my jsme produkt se spoustou cizorodých pozůstatků v genech,“ připomíná. Nad zákazem GMO v Rusku si jen povzdechne: „V Rusku je zakázáno leccos.“

tm: naštěstí tam nemají takové „INTELIGENTNÍ VĚTCE“. A vy DRAHOŠI byste měl být zakázaný v Čr….

100 % příroda

Dokáže ale skutečně věda napodobit pochody v přírodě? Stále častěji se vracíme k přírodním látkám a i vědci se přece snaží zjistit, která látka v rostlině je ta, co v přírodním léčitelství funguje například proti krvácení.

„Zjišťují konkrétní buňku nebo genom a ty pak syntetizují. U standardních léků například ale tahle cesta není vždy možná. Tam je třeba vytvořit nějakou molekulu. Otestovat ji preklinicky a klinicky. A tam je to skóre úspěšnosti 1 : 10 000. Ale příroda je inspirací.“

Jaký očekává úspěch nového léku Čechů proti viru HIV? Jak je spokojený s českou expozicí na Expu 2015 s tématem „Potraviny pro planetu, enegie pro život“? Poslechněte si ze záznamu v iRadiu.

tm: HIV je podvod na lidstvo, ale nesmysly budou vymývat mozek celé mladé generaci a lidem, kteří o zmíněném tématu moc neví. Hlavně že se toho chytil VĚTEC DR A HOŠ…..

komenty napsal tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Ještě není prezidentem a už nás před několika lety vědomě zval na porážku. Totálně zklamal také jako „údajný“ vědec"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Úlohou Drahoša je inštalácia TTIP – teda aj USA korporátneho /viď NATCO Group/ práva u nás – „ako prezident má“ schvaľovať aj tieto USA zákony.
Je to sviňa! Sviňa roky pripravovaná na túto pozíciu! Koľko našich ľudí ešte musia zničiť takéto svine, aby si aj tí dementi /aj na Slovensku/ uvedomili, že „Už dosť!“??? Treba ho prekliať!!! Normálne programovo MASOVO prekliať – aj celú jeho rodinu, ktorá vedome z tých jeho „akademických“ svinstiev profituje! „Nech sú prekliati! Amen!“

Nula
Host
nemusíš to robiť – „oni“ to prijali dobrovoľne. Tým, že im to želáš, preberáš tak časť ich rozhodnutia/súhlasíš s tým. Príklad: Je to ako s podvodníkom vlastniacim firmu – nie vedúcim ju, ale vlastniacim ju cez JA. Tým, že s tým vo vnútri svojho JA súhlasil vybral si tak antikristom EGOm právo vlastniť všetko evidované vo firme – fyzicky, duchovne aj duševne vrátane zamestnancov cez práva zabúdajúc tak na povinnosti. Je to ako lano – na jednej strane je on a drábi udržujúc firmu v jeho predstave na druhej strane sú zamestnanci vytvárajúci firme skutok, hodnotu. Už Werich naznačoval v… Číst vice »
octan
Host
octan
GMO už známe stovky let, zasahování do vývoje organismů není nic nového. Tradiční metoda je šlechtění, tedy výběr organismů, u kterých se požadované vlastnosti vyskytují nejvíce, popřípadě kombinace těchto vlastností křížením různých druhů. Výsledek je vždy změna genetické výbavy, která mění vlastnosti organismu (např. velikost, odolnost, výnosnost). GMO dělá v podstatě to samé, ale jinými metodami. Rozdíl je v tom, že pomocí GMO je možné požadované změny dosáhnout velmi rychle (u šlechtění to trvá třeba desítky let). To je výhoda i možný problém zároveň – když se při šlechtění začal vývoj ubírat špatným směrem, bylo dost času ho korigovat nebo… Číst vice »
jojo
Host

Všimli jste si, co dávají za pořad na Čt1 po prezidentské debatě? ………. – „Hlas pro římského krále“ ……. 🙂 jak příznačné 🙂

stenly919
Host
stenly919

No nezbývá než věřit, že se podaří zvrátit výsledky stejně jako před pěti lety ,kdy neuspěl ochrapa a podporovatel NWO kníže švancenberk. A po úterní debatě, kde se Drhoš ukázal jako neschopný člověk to snad docvakne více voličům, a zvláště jeslti dokaáže dnesak v duelu na čt nad Drahošem zvítězit opět(což bude mít asi pořádně ztížené, Drahoš bude mít zcela jistě připravené odpovědi na otázky a kdo ví co ještě. Každopádně Facebook je plný toho, jak Zeman Drahoše roznesl v zubech a taky jak začíná mít větší podporu..

Maroš
Host
Maroš
Tomáši – trolly „ostomilky“ sa zlietajú okolo čistého vína… „V průběhu dnešního dne jsme dostali do redakce několik upozornění na to, že Britské Listy uvedly článek Karla Dolejšího [1] o tom, jak paní/slečna Ivana Smoleňová z pražské neziskovky THE PRAGUE SECURITY STUDIES INSTITUTE zpracovala jakousi studii o trojici tzv. proruských webů v ČR a na SK a jednoho kontrolního serveru, oficiálně ruského. Servery Aeronet (AE News), slovenský Zem & Vek, český tištěný alternativní časopis Vědomí a oficiální ruský server Sputnik jsou ve studii součástí pseudosociologické práce, že všechny tři prve jmenovaná média jsou v jakémsi spojení s oficiální kremelskou propagandou… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Bill Gates Depopulation Plans Caught On Camera MONSANTO, FOOD RIOTS, EUGENICS
https://www.youtube.com/watch?v=kjBvaBxog5Y

octomaník
Host
http://dolezite.sk/old/Opat_Chemtrails__24.html Vyvozuje, že podobně jako v jiných projektech válečných a poválečných může být i zde používáno fluoridu sodného k „otupování“ populace. Se zjištěním, že fluor dokáže s otupením lidské aktivity divy, přišli už za války němečtí vědci. „Fluor do vody a z člověka se stane hodný tažný kůň, co nekope, spokojeně kývá hlavou a raduje se z toho, že si koupí auto, se kterým stejně jezdí jen do práce, má kde bydlet, v baráčku, který po celý život splácí a v sedmdesáti či dříve pojde. Vůbec si neuvědomí, že vlastně celý život je v něčích rukou,“ tvrdí Kulič. A upozorňuje… Číst vice »
chemik Charles Eliot Perkins
Host
chemik Charles Eliot Perkins

Vy jute to velice dobre popsal. Souhlasim s Vami.

octomaník
Host
Zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates věnoval přes 40 milionů dolarů nekomerční organizaci GALVmed, která se zabývá genetickými výzkumy a vývojem vakcín pro domácí dobytek. Píše o tom portál Business Insider. Miliardář zavítal na Edinburskou univerzitu, jejíž odborníci mají pracovat na tomto projektu. Peníze budou vydány na vypěstování „ideální krávy,“ která sloučí v sobě vlastnosti evropských a afrických druhů: vysokou produktivitu v podmínkách horka. Appolinaire Djikeng, director of @ctlgh_info based at Roslin, talks about how the work of the Centre is helping improve livestock health and production in Africa. Bill Gates pumps millions into quest for a supercow https://t.co/UgMjfXYhKc pic.twitter.com/al2mOGBCHs —… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!