Jiří Kobza na SR o lžích na Aeronetu

…..nejen pan VK, ale také pan Kapal na SR lhali o možnosti zabavování pozemků v EU před dvěma a půl roky. Vzpomínáte si? Dnes je to běžná praxe zabavovat v Německu pozemky a baráky. Pravda se ukázala. Sám pán Kapal měl o tom pořad, ale doposud neuznal za vhodné se omluvit. Nevadí. Aspoň každý ukázal svůj charakter….

20:54

Všechny jsem dopředu varoval. Ano Vážení čtenáři tadesca, to je tak, když přijdete skoro se šílenou zprávou k neuvěření mezi lidi a nikdo tomu nechce a nemůže uvěřit. Jdete na trh s vlastní kůží. Tak tomu tehdá bylo. Domnívám se, že pan VK záměrně zavedl lidi do slepé uličky a pan Kapal mu skočil na špek. Hlavně že uměli pomlouvat a právě oni mleli lži a nesmysly. No sami o sobě….

Zde máte pořad, kdy pan Kapal obrátil a také „jede“ proti panu VK jako proti nastrčenému agentovi. Škoda že to neodhalil dříve….

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. bloblo napsal:

  To se nám to ale zamotává :))

 2. bloblo napsal:

  A co když je to takhle: Někdo z volajících se ho ptal, co ví o tom zabavování nemovitostí a předávání negrům, jak o tom píše Tadesco. VK popravdě odpověděl, že o tom nic neví a neslyšel o tom, a že mu to připadá jako úplný nesmysl. Nebo-li, tak by reagoval kdokoli překvapenej otázkou na něco, o čem nic neví.

  Proč je potřeba vymýšlet teorie, že VK záměrně zavádí lidi do slepé ulice? Většinou jsou na aeronetu věci, co sedí jak prdel na hrnec. VK agent jako koho? Syndikátu? 🙂

  Že v SPD šéfuje vysoký zednář, Fiala je odporný lhář a parazit na invalidech, Okamura šašek a podvodník, je všechno zavádění lidí do slepé ulice?

  • DASTIN napsal:

   Takze budes volit Tveho pana veletele kolotoce do EU parlamentu? Protoze male strany nemaji sanci……

   • bloblo napsal:

    Problém není SPD, problém je její současný vedení. Všechen ten dobytek odsud musí vypadnout, včetně loutky na nitích Okamury. Do té doby je SPD podvod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..