Jiří Vyvadil: Milá Dášo, Vy nechápete, že Váš Vašek byl v morálním smyslu VRAH?

…..VÁCLAV HAVEL byl celé roky ve vězení připravován na tento krok a rozvrat Evropy. Jezdil tehdy v Mercedesu a měl ve vězení „luxusní vilu“ se všemi vymoženostmi a také s barevnou televizí….

16:54

Dagmar Havlová: Vašek by uprchlíkům pomohl, byl zodpovědný a solidární

7. 9. 2015

Bývalá první dáma Dagmar Havlová se vyjádřila k tématu současné uprchlické krize. Václav Havel by podle ní uprchlíkům pomohl a jejich osud by mu nebyl hostejný, myslí si vdova po našem bývalém prezidentovi. Informují Lidovky.cz.

Dagmar Havlová připomněla rok 1968, kdy desítky tisíc Čechoslováků opouštěly tehdejší republiku. Lidé prchali předně do Rakouska a Německa, což jsou země, které v současnosti čelí velkému náporu uprchlíků. „V rámci tématu zodpovědnosti a solidarity by Vašek pro pomoc lidem prchajícím
před válkou a násilím rozhodně byl,“  řekla Havlová pro deník Právo.

tm: A odpověď nenechala na sebe dlouho čekat:

Jiří Vyvadil: Milá Dášo, Vy nechápete, že Váš Vašek
byl v morálním smyslu vrah?

 

8. 9. 2015

Pronesla jste, že by Vašek jistě příjem uprchlíků podpořil…
Nikdo z nás nepochybuje o tom, že by dnes někde stál a svým ráčkujícím způsobem mluvil o humanitě a nutnosti pomoci uprchlíkům.

Má to jednu chybičku.
Nuže Váš Vašek je z celé plejády všech českých politiků od roku 1989 ten nejodpovědnější za zvěrstva Západu, která nemohla skončit jinak než statisíci usmrcených a milióny uprchlíků…
Že si vymýšlím? Ale kdež.

Dodnes ho vidím, jak jako dychtivé dítě a jako první evropská hlava z Evropy dorazil po skončení bombardování, které označil jako vždy vtipně humanitárním (rád si pohrával slovíčky) a které trvalo přes tři měsíce na jakousi planinu v tehdejší Jugoslávii, pošlapával tu zemi a chválil tuto akci, která přinesla (odborníci opravte mne) tuším 3 000 mrtvých včetně humanitárně zavražděných dětí a moc v Kosovu islámskému teroristovi Thacimu…, který svou osvobozeneckou armádu živil
prodejem orgánů srbských bojovníků.

Milá Dášo, větší zvěrstvo v Evropě po roce 1989 nebylo.
Mimochodem, ten Thaci, kterého jako bojovníka za svobodu Západ prosadil do čela, dnes již definitivně zhrouceného Kosova, konečně čelí soudu.
Rozhodujícím zdrojem rozvratu byla nelegitimní a naprosto vylhaná válka v Iráku. Ta odstranila sekulárního autoritativního předáka Hussajna a odstartovala proces celkového rozvratu celého středního Východu.
Dášo, mezi námi, když se dnes Američané diví, že islámský stát je na rozhodujících místech tvořen bravurními důstojníky Husajnovy armády, tak si fakt říkám, že Vašeho Václava a dnešní Američany se v zájmu světa ani nemělo dovolit k zahraniční politice pustit.

No a kde by měli být, když ti boys je z irácké armády vyrazili? Chápu, že mi musíte položit otázku, proč Irák vůbec zmiňuji a co to má s Vaším Vašíkem společného.
Nuže tehdy Vašek, v naprostém rozporu s Ústavou ČR, bez souhlasu obou komor Parlamentu a vlády ČR na zádech jakéhosi ometávače podepsal podporu této válce. A Bush jr., se o tuto žádost podobných blbečků opřel a vznikla tzv. koalice ochotných, ke kterým kvůli Vašemu Vaškovi patříme a která rozvrátila celou severní Afriku.
To ostatní už, milá Dášo byl jen dominový efekt. Dášo, byla jste tuším nejlépe placenou socialistickou herečkou, takže mám právo od Vás chtít trochu soudružské sebekritiky.

Jistě víte, že od roku 1948 – 1989 zde byl tzv. socialistický systém, který je dnes označován za zavrženíhodný a zločinný.

 

Otázka zní, Dášo: Kolika vojenských agresí se tento zavrženíhodný a zločinný režim od roku 1948- 1989 účastnil….
Nuže žádného: Žádná mise, žádná agrese…, teploučko a buzerace v kasárnách. Dobře jste odpověděla.

A teď kontrolní otázka: Kolika vojenských agresí se účastnil režim, který Váš
Vašek na počátku vybudoval…
Pojďme počítat… Válka v Iráku, humanitární bombardování Jugoslávie, válka
v Afghánistánu, 2. a zásadní válka v Iráku, arabské jaro…, které postihlo Tunisko,
Maroko, Egypt, Libyi a s tím související útoky v Libyi a dnes válka v Sýrii.

Dášo, plně s Vámi souhlasím, že by Váš manžel se dnes zamýšlel nad uprchlíky
a pečlivě by se snažil odklonit fakt, že je to, z hlediska odpovědnosti České republiky
jeho dílo.

Váš lidumil Vašek měl nástupce.

Byl jím sebestředný a arogantní Václav Klaus. Ne nebyl lidumilem v očích havlistických následovníků Vašeho Vaška.
Ale po celý svůj život v politice ostře protestoval proti humanitárnímu bombardování Srbska, válce v Iráku (velvyslance USA vyrazil ze dveří, když mu lhal o existenci zbraní hromadného ničení v Iráku), či útoku na Libyi. A donedávna byl kritizován, že nechce vojenský útok na Rusko.

Milá Dášo, očekávám Vaši sebereflexi.
Ti uprchlíci jsou v našich poměrech, především dílem Vašeho manžela. Majetek, který jste po něm zdědila, je obrovský. Nejde o to, abyste poskytovala uprchlíkům jakousi humanitární pomoc z milosti.
To ne. Povinnost Vaší rodiny je nabídnout jim kompenzaci z důvodu politické odpovědnosti Vaší rodiny za mezinárodní zločiny. Nabídněte jim Vaše nemovitosti, Vaše konta a proste je za odpuštění.
Pokud Vás přitom bude ještě bavit se modlit, což by u bývalé přední socialistické
umělkyně bylo zvlášť pikantní, tak se modlete.
S přátelským pozdravem
JUDr. Jiří Vyvadil


Jiří Vyvadil je český právník a politik, v 90. letech 20. století předseda
Československé strany socialistické a poslanec České národní rady a Poslanecké
sněmovny za koalici Liberálně sociální unie, později za ČSSD, v letech 1996-2000
senátor za obvod č. 2 – Sokolov, bývalý soudce Nejvyššího správního soudu.

Zdroj: (1)  (2)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. JardaRetarda napsal:

    Reagujem na tých našich uprchlíkov
    Mne a celej CSSR nikdy západ nepomohol, ktorí sme tu zostali, odjakživa nám len škodil. Teraz nebudem sa rozpisovať ako, kto chce, zistí si. Nechápem, prečo by som im mal pomáhať !!!!!!!!
    Tak nech sa uprchlíci hlásia u tých, ktorým západ pomohol a tam aj žijú. Nech sa páči.

    Milá pani, a ešte toto. Uprchlíkom pochádzajúcich od nás, bol v tom rozdiel, že uprchlíci z našich zemí sa prispôsobovali domácemu obyvateľstvu a na azyl čakali aj vyše roka a v zlých podmienkach, Tak o čom tu točíte ? !!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.