John McAfee: Přísahám, že vás pohřbím a odhalím zkorumpované úředníky a agenty CIA, pokud mě necháte zmizet

„Evangelista“ a podporovatel Bitcoinu John McAfee vyhrožoval, že „pohřbí“ vládu USA, pokud ho budou stále pronásledovat za údajné nezaplacené daně, a slibuje, že uveřejní obrovské množství souborů dokazujících korupci v celém Washingtonu DC a jeho spojenců.

 

 

 

 

„Shromáždil jsem soubory dokazující korupci ve vládách. Poprvé definuji konkrétní jména a specifika,“ varoval McAfee na Twitteru. Jeho příspěvky však byly smazány. Slíbil, že uvolní více než 31 terabajtů (Pozn.př.: Pro představu to je zhruba 6.500 disků DVD) „usvědčujících údajů“ do tisku, pokud bude zatčen nebo „zmizí“, a uvedl jména „zkorumpovaného agenta CIA a dvou bahamských úředníků“ spolu s tvrzením, že si vzali úplatky a byli zapleteni do obchodu z drogami. Zdá se, že McAfee ukázal, že neblafuje.

McAfee tvrdí, že Ministerstvo spravedlnosti připravuje jeho vraždu, a viní ho z vydírání a z praní špinavých peněz v naději, že ho Bahamy vydají a bude zatčen za daňové úniky. Vpadnutí do jeho domu a obvinění ho z přechovávání drog – selhalo.

přeložila tereza | zdroj: rt.com

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Lekno napsal:

    Danovych zlodejov mame v kazdej krajne ako maku. Co politik to firmicka na statne zakazky. McAfee ma moju tichu podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..