John Whitehead: Jak přežít čas, který přichází

…..jak je na konci článku řečeno: PORBUĎTE SE A POVSTAŇTE. Dříve či později nám stejně nic jiného nezbyde….

00:54

Ti, kteří dnes dospívají, budou zažívat těžší časy, než které zažívali jejich rodiče či prarodiče. Zjistí, že nedokáží splatit daně, které se od nich budou vyžadovat, či zaplatit školné na vyšších školách či univerzitách. Čeká je tvrdá klání, až se budou ucházet o slušná zaměstnání a jejich soukromí bude narušovat neustále špehující stát. Stanou se poddanými vojenského impéria stále a stále vyvolávajícího války nikoli s nepřáteli skutečnými, ale s těmi, které impérium za nepřítele označí. A pak zjistí, že jim nezbývá nic jiného, než v pevném tvaru pochodovat společně s vládou, která už nebude sloužit lidem, ale bude od lidí vyžadovat, aby jí byli poslušní jako otroci.

A když se vzepřou, dočkají se tvrdého trestu.

Smutná vyhlídka, že ano?

 

 

Naneštěstí, my všichni, kteří jsme tohle všechno měli dopředu vědět, jsme zcela zklamali v tom, abychom příchodu takovéto budoucnosti zabránili. A nedbali jsme ani dost o to, abychom při životě uchovali naše svobody a dali našim mladý lidem do rukou nástroje potřebné k tomu, aby uspěli v neosobní džungli, kterou se současná Amerika stala.

Přes půl milionu občanů USA žije dnes na ulici. 46 milionů jich žije pod hranici chudoby a 16 milionů amerických dětí žije v rodinách trpících hladem. Kongres vydává ročně v průměru 50 nových zákonů, týkajících se kriminality, dva miliony Američanů je v současnosti uvězněno, sedm milionů Američanů podléhá tzv. nápravné péči, čímž se USA stávají nejpočetnějším vězením na světě. A přinejmenším, 2,7 milionu amerických dětí mají aspoň jednoho z rodičů ve vězení.

 

 

Každý rok zabijí američtí policisté přinejmenším 400 až 500 nevinných lidí, a pravděpodobnost, že člověk bude zabit policií, je osmkrát větší, než že padne za oběť teroristům. Průměrně sto amerických domácností se v průběhu jednoho roku stane cílem nájezdu zvláštních těžce ozbrojených policejních jednotek SWAT, a daňoví poplatníci v USA zaplatí v průměru ročně 52,6 milirdy dolarů za to, že jsou vládními zpravodajskými agenturami sledováni takřka na každém kroku.

Od 11. září 2001 vložily USA do válek proti Afghánistánu a Iráku i do své role četníka ve zbytku světa 1,6 bilionu dolarů.

Jediným způsobem, jak zastavit tento šílený běh Ameriky, je říct: „Dost je dost! A začít bojovat za věci, ve kterých skutečně o něco jde. A nezáleží přitom, jak jste stár, a nezáleží dokonce ani na vašem politickém názoru. Cítíte-li však, že byste něco mohl říct, řekněte to. Buďte aktivní a činorodí, a máte-li za to, že by toho bylo potřeba, chytněte do ruky transparent a vyražte do ulic. A když zjistíte, že jsou znásilňována občanská práva, nebuďte němí.

Probuďte se a povstaňte!

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google-P.C.Roberts – Guest contributions – Whitehead: How to survive the journey ahead

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  https://www.penize.cz/dluhy

  „Pri zrážke vlaku s dvojicou ľudí v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves vyhasol život 5-ročného dievčaťa. Informovala o tom TV Markíza s tým, že matka s dcérou sa vracali z Bratislavy na Záhorie.

  Nevyšli im však peniaze na cestu a vystúpili skôr. Keď sa o tri kilometre ďalej rozhodli prejsť cez koľaje, zrazil ich vlak. Namierené mali až do Holíča, čo je z Devínskej Novej Vsi ešte 75 km.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/694735/v-bratislave-vlak-zrazil-dvoch-ludi-dievca-neprezilo/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

  • romča napsal:

   Je to celkom strašidelné… Ja túto trasu jazdím vlakom pravidelne a mám z toho zimomriavky. Ale strojvodcu z toho neviním

 2. Milan napsal:

  USA a jejich amok kulminuje. Staci jenom malo a pujdou do riti. Cina a Rusko jim ukazou, kde je jejich misto! Tiskarny $ a podplaceni vsech je uz nezachrani.

 3. jirik napsal:

  Kandidát na poslance Evropského parlamentu z Koalice pro Bulharsko, profesor ekonomie Bojan Durankev prohlásil, že Bulharsko nedosáhlo za dvanáct let členství v Evropské unii toho, čeho dosáhly ostatní země. Tento názor vyjádřil v rozhovoru pro Fakti.bg.

  „Ale Evropská unie v tomto případě využila Bulharsko a další země jako odbytiště surovin a navíc jako zdroj bezplatné pracovní síly,“ řekl Durankev.

  https://sptnkne.ws/m5ee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..