Johna Lennona zabil Deep state pomocí MK ULTRA

Osmého prosince 1980 byl John Lennon zastřelen v New Yorku mimo svůj domov. U místa činu byl zatčen Mark David Chapman, který byl vylíčen jako osamělý střelec. Řekl, že Catcher in the Rye, román o mladistvém odcizení od spisovatele J. D. Salingera, byl jeho výrokem. Alespoň to je oficiální příběh. Chapman byl v Bejrútu v Libanonu, kde CIA testovala a provozovala vražedný program. Je dobře známo, že agentura vytvořila programy MK Ultra, které vytvářejí vrahy s vymytým mozkem. Vědci se domnívají, že román Catcher in the Rye mohl být spouštěčem použitým k tomu, aby Chapmana uvedl do pohybu.

Chapman pracoval po návštěvě v Libanonu s vietnamskými uprchlíky v přesídlovacím táboře ve Fort Chaffee v Arkansase. Program byl provozován společností World Vision. Společnost World Vision spolupracovala na černých projektech CIA. John Lennon byl považován za hrozbu pro národní bezpečnost. Jeho levicové a protiválečné politické názory ovlivnily miliony lidí. Jistí lidé nechtěli, aby se to stalo znovu.

překlad tereza | zdroj: 9

Chazarská mafie a Deep state, když nemají pro něco argumenty a nechtějí nic vysvětlovat, tak vše hodí pod národní bezpečnost. Tuto fintu používají dodnes.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
tomáš marnýacidjoeDraconSysi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

Včera na Novinkách těsně před půlnocí!!! vystavili článek, který už ráno byl v propadlišti dějin, zatímco ostatní absolutně nehodnotné články se tam točí pořád dokola. Orbánův projev je nežádoucí pro širší povědomí čtenářstva.
Možná by bylo dobré článek zveřejnit zde a popřípadě šířit mezi lidmi emailem.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/487031-orban-vyzval-k-odmitnuti-globalismu-a-k-podpore-kultury-patriotismu.html

Dracon
Host
Dracon

Ten Lenon, co poznamenal. že jsou slavnější než Ježíš Kristus, jehož témata(Ježíšova), jak sám řekl, jsou příliš jednoduchá…
No, výsměch Bohu zaplatil životem, i tak se na to dá nazírat…
…a Boží mechanismy si už samy zvolily cestu jak mu sdělit na to, že rouhat, a zvláště takto blbě, se nemá.
Věřte mi, přátelé, něco o tom už, za ta dlouhá léta praxe ze života, vím.

acidjoe
Host
acidjoe

Toto Lennonovo vyjádření bylo nešťastné a on ho pravděpodobně ani tak nemyslel. poté se za něj omluvil. A Lennonova tvorba nebyla „temná“, spíše naopak.

Takže bych řekl, že se mýlíš. A docela mě dráždí tvůj nick.

A pro TM, můžete prosím nějak zařídit, aby se příspěvky zde objevovali dříve, než je tomu nyní?

tomáš marný
Admin

Milý acidjoe,
vůbec nechápu co tím myslíte se vzkazem pro mně. Nebo si snad myslíte tím objevováním přízpěvků aby se ihned po napsání objevily na tadescu? Je to moderovaná diskuze a teprve až jeden z redaktorů bude mít čas tak je odsouhlasí. Snad nechcete po nás, abychom seděli 24 hodin u počítače a čekali na každý příspěvek kohokoliv a byli na drátě????? ????? ?????
Tadesco děláme jen okrajově, všichni, protože to vezme mnoho času a nikdo kvůli Vám nebude pořád sedět u počítače! Máme také jinou práci…..
tm