Johna Lennona zabil Deep state pomocí MK ULTRA

Osmého prosince 1980 byl John Lennon zastřelen v New Yorku mimo svůj domov. U místa činu byl zatčen Mark David Chapman, který byl vylíčen jako osamělý střelec. Řekl, že Catcher in the Rye, román o mladistvém odcizení od spisovatele J. D. Salingera, byl jeho výrokem. Alespoň to je oficiální příběh. Chapman byl v Bejrútu v Libanonu, kde CIA testovala a provozovala vražedný program. Je dobře známo, že agentura vytvořila programy MK Ultra, které vytvářejí vrahy s vymytým mozkem. Vědci se domnívají, že román Catcher in the Rye mohl být spouštěčem použitým k tomu, aby Chapmana uvedl do pohybu.

Chapman pracoval po návštěvě v Libanonu s vietnamskými uprchlíky v přesídlovacím táboře ve Fort Chaffee v Arkansase. Program byl provozován společností World Vision. Společnost World Vision spolupracovala na černých projektech CIA. John Lennon byl považován za hrozbu pro národní bezpečnost. Jeho levicové a protiválečné politické názory ovlivnily miliony lidí. Jistí lidé nechtěli, aby se to stalo znovu.

překlad tereza | zdroj: 9

Chazarská mafie a Deep state, když nemají pro něco argumenty a nechtějí nic vysvětlovat, tak vše hodí pod národní bezpečnost. Tuto fintu používají dodnes.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Sysi napsal:

  Včera na Novinkách těsně před půlnocí!!! vystavili článek, který už ráno byl v propadlišti dějin, zatímco ostatní absolutně nehodnotné články se tam točí pořád dokola. Orbánův projev je nežádoucí pro širší povědomí čtenářstva.
  Možná by bylo dobré článek zveřejnit zde a popřípadě šířit mezi lidmi emailem.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/487031-orban-vyzval-k-odmitnuti-globalismu-a-k-podpore-kultury-patriotismu.html

 2. Dracon napsal:

  Ten Lenon, co poznamenal. že jsou slavnější než Ježíš Kristus, jehož témata(Ježíšova), jak sám řekl, jsou příliš jednoduchá…
  No, výsměch Bohu zaplatil životem, i tak se na to dá nazírat…
  …a Boží mechanismy si už samy zvolily cestu jak mu sdělit na to, že rouhat, a zvláště takto blbě, se nemá.
  Věřte mi, přátelé, něco o tom už, za ta dlouhá léta praxe ze života, vím.

  • acidjoe napsal:

   Toto Lennonovo vyjádření bylo nešťastné a on ho pravděpodobně ani tak nemyslel. poté se za něj omluvil. A Lennonova tvorba nebyla „temná“, spíše naopak.

   Takže bych řekl, že se mýlíš. A docela mě dráždí tvůj nick.

   A pro TM, můžete prosím nějak zařídit, aby se příspěvky zde objevovali dříve, než je tomu nyní?

   • tomáš marný napsal:

    Milý acidjoe,
    vůbec nechápu co tím myslíte se vzkazem pro mně. Nebo si snad myslíte tím objevováním přízpěvků aby se ihned po napsání objevily na tadescu? Je to moderovaná diskuze a teprve až jeden z redaktorů bude mít čas tak je odsouhlasí. Snad nechcete po nás, abychom seděli 24 hodin u počítače a čekali na každý příspěvek kohokoliv a byli na drátě????? ????? ?????
    Tadesco děláme jen okrajově, všichni, protože to vezme mnoho času a nikdo kvůli Vám nebude pořád sedět u počítače! Máme také jinou práci…..
    tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.