Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také!

Milí čtenáři, našla jsem úžasného člověka z Chorvatska, který léčí lidi pouhým pohledem a je známý po celém světě. Je s podivem, že o něm v Čechách moc nevíme. Velmi mě to zaujalo. Říkají mu Braco a své léčení často nabízí lidem zdarma. Údajně jeho léčení funguje i ze záznamu a na youtube je jeho pětiminutové působení, takže si ho každý může pustit.

Videoléčení jsem zkoukla celé a sledovala jsem, jak na to budu reagovat. Neměla jsem na sobě v tu chvíli žádnou ochrannou pomůcku, zkoušela jsem to schválně naostro. Je to pro mě velice milé překvapení, ale Braco opravdu vyzařuje vysoce konstruktivní energii, která skutečně prochází i přes video.
Když jsem si to pustila, udělalo se mi teplo v obou očích a začala mi příjemně vibrovat páteř. Něco jako když držím silný křišťál, nebo stojím bosky u stromu. Duševně mi bylo dobře, byla jsem uvolněná a v noci jsem dobře spala bez přerušení. Měla jsem klidné sny a ráno jsem se probudila hezky odpočatá. Poté jsem se rozhodla, že pro vás něco o Bracovi přeložím a video vám dám zkouknout také, když už ho mám vyzkoušené.
Musím si všeobecně dávat pozor na to co kde otvírám a na co se dívám, protože se mi dělá blbě i z konkrétních webových stránek, nebo z mailů. Braco však prošel na výbornou, takže pokud vás článek zaujme, nemějte obavu a jeho léčení si pusťte, je bezpečné a konstruktivní.
.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG –  Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také!

.
.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
4 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarošjirikjirikLudmilaMirka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

trošku z jiného soudku –
při čtení tohoto článku jsem si vzpomenul na dobu kdy v tv vystupoval t Tomáš Pfeifer a vysílal přes televizní obrazovky bioenergii, která léčí…..

braco už od pohledu na fotku je řečeno *zcela jinde*…………

Mirka
Host
Mirka

na internetu Tomáš Pfeiffer působí každou sobotu od 21 hod. doposud.
https://www.dub.cz/cs/biotronicke-pusobeni-tomase-pfeiffera

Bogena
Host
Bogena

Áno, zcela inde, je to vidieť. Máme priateľa rodiny, ktorý je Bulhar a lieči obdobne, na diaľku aj 3 tisíc kilometrov. Ďakujem BOHU za to.

Ludmila
Host
Ludmila

Také jsem dvakrát zkoušela jeho působení přes obrazovku, ale ne ze záznamu a bylo to příjemné, ale nic zvláštního jsem necítila, tak možná nejsem tak citlivá…

Maroš
Host
Maroš

„To pôsobenie“ – môže pôsobiť len vtedy, ak sa mu aj podvedome! otvoríte!
Otázka – načo to robiť, načo si vpustiť cudzí element do podvedomia – keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám?!

Ide o to, že som „mal šťastie“ byť v jednom hotelovom víťahu spolu s Kašpirovským! Zrzek prefarbený na čierno! Chazar. Jeho autorita pri pohľade zoči voči – žiadna! V podstate ho do toho celého projektu „liečenia“ nadiaľku tlačila jeho o generáciu mladšia – veľmi chamtivá a manipulatívna manželka, či družka! Videl som jej jednanie s Kašpirovským v hotelovej hale ako so psom!
A takým ľuďom sa otvárať je samovražda!

jirik
Host
jirik

*Otázka – načo to robiť, načo si vpustiť cudzí element do podvedomia – keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám?!*
Když se dokážeš vyléčit sám, proč se se čtenáři nepodělíš jak mají postupovat, aby se sami vyléčili?

Maroš
Host
Maroš

jirik – je to individuálne. Podstatné je – neskĺznuť do okultizmu. Ono tieto metódy okultné sú, len si treba zachovať odstup od pokušenia prevziať moc nad druhými. Preto je to individuálne – kladieš mi otázku, ktorá vychádza z podstaty parazitizmu – však povedz – však dodaj službu! Nie nedodám službu! Hľadaj! Pretože ide o viac ako len vyliečiť nejakého blbca, ktorý ostane blbcom! Proces liečenia je proces „vzdelávania sa“ – proces otvárania svojho vedomia! Takže – bez návodu na použitie! Pretože nie je možné takto vyliečiť toho, kto liečenie berie ako službu od iného. Môj dobrý kamarát bol pohodlný cestovať… Číst vice »

jirik
Host
jirik

1/ pokud si došel k závěru, že parazituju – pleteš se
vycházel jsem z tohoto – *keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám*

2/mám dojem, že kdyby za tebou ten známý přišel abys mu pomohl, tak by na hřbitově nejspíše skončil taky…proč se dělit o svoje zkušenosti,že……
pokud jsem tě aspoň trochu nasral – tak účel je splněn

a k tomu parazitování – už jsem si všiml, že pod mým nickem na tadescu vystupuje někdo jiný – to by šlo nazvat už parazitováním….ale z neznalosti a systém nenabízí možnost hlášky přezdívka je obsazena……

aspoň tady už nemusím trolit – důvody skončily….

Maroš
Host
Maroš

jirik – nebuď prosím vzťahovačný – toto rešpektujem u žien v prechode – s nimi sa vtedy fakt nedá baviť! Ty ani nevieš, ako som mal rád tohto kamaráta – od dectva – bol môj pozitívny vzor – do obdobia, než som ja dospel a on padol dole. Zaplietol sa do mafie – ja som mal možnosť tieto veci – ich ponuky – odmietnuť – NECHCEL SOM TIE PRACHY – a Tomáš vie, o čom hovorím – on za to zaplatil! Lebo mal svedomie a to ho dohnalo – pretože viem, že raz hovoril akože srandovne o tom, ako –… Číst vice »

jirik
Host
jirik

můžeš bejt v klidu jsem těžký flegmatik a vztahovačný ani urážlivý nejsem, sice se umím nasrat ale rozhodně ne kvůli nějaké internetové diskuzi……..

salute.

Maroš
Host
Maroš

Oprava – nie test, ale trest – aj keď to v podstate test-trest je stále. Základom našich chorôb je náš vnútorný rozvrat – potom nás dostane ten útok z vonku. Moja skúsenosť – aj blízke osoby – príbuzní a priatelia, ktorí sa nám obrátili chrbtom – netreba sa ich snažiť udržiavať v našom vnútornom okruhu za každú cenu – to je základ našej skazy – „ilúzia o koexistencii“ = „chovanie si jedovatého hada“ = vnútrodruhová konkurencia je fakt – preč s tým – v správnej chvíli – to treba pochopiť – a potom dať dohromady svoje telo ako svoj hrad… Číst vice »