Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také!

Milí čtenáři, našla jsem úžasného člověka z Chorvatska, který léčí lidi pouhým pohledem a je známý po celém světě. Je s podivem, že o něm v Čechách moc nevíme. Velmi mě to zaujalo. Říkají mu Braco a své léčení často nabízí lidem zdarma. Údajně jeho léčení funguje i ze záznamu a na youtube je jeho pětiminutové působení, takže si ho každý může pustit.

Videoléčení jsem zkoukla celé a sledovala jsem, jak na to budu reagovat. Neměla jsem na sobě v tu chvíli žádnou ochrannou pomůcku, zkoušela jsem to schválně naostro. Je to pro mě velice milé překvapení, ale Braco opravdu vyzařuje vysoce konstruktivní energii, která skutečně prochází i přes video.
Když jsem si to pustila, udělalo se mi teplo v obou očích a začala mi příjemně vibrovat páteř. Něco jako když držím silný křišťál, nebo stojím bosky u stromu. Duševně mi bylo dobře, byla jsem uvolněná a v noci jsem dobře spala bez přerušení. Měla jsem klidné sny a ráno jsem se probudila hezky odpočatá. Poté jsem se rozhodla, že pro vás něco o Bracovi přeložím a video vám dám zkouknout také, když už ho mám vyzkoušené.
Musím si všeobecně dávat pozor na to co kde otvírám a na co se dívám, protože se mi dělá blbě i z konkrétních webových stránek, nebo z mailů. Braco však prošel na výbornou, takže pokud vás článek zaujme, nemějte obavu a jeho léčení si pusťte, je bezpečné a konstruktivní.
.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG –  Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také!

.
.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. jirik napsal:

  trošku z jiného soudku –
  při čtení tohoto článku jsem si vzpomenul na dobu kdy v tv vystupoval t Tomáš Pfeifer a vysílal přes televizní obrazovky bioenergii, která léčí…..

  braco už od pohledu na fotku je řečeno *zcela jinde*…………

 2. Bogena napsal:

  Áno, zcela inde, je to vidieť. Máme priateľa rodiny, ktorý je Bulhar a lieči obdobne, na diaľku aj 3 tisíc kilometrov. Ďakujem BOHU za to.

 3. Ludmila napsal:

  Také jsem dvakrát zkoušela jeho působení přes obrazovku, ale ne ze záznamu a bylo to příjemné, ale nic zvláštního jsem necítila, tak možná nejsem tak citlivá…

 4. Maroš napsal:

  „To pôsobenie“ – môže pôsobiť len vtedy, ak sa mu aj podvedome! otvoríte!
  Otázka – načo to robiť, načo si vpustiť cudzí element do podvedomia – keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám?!

  Ide o to, že som „mal šťastie“ byť v jednom hotelovom víťahu spolu s Kašpirovským! Zrzek prefarbený na čierno! Chazar. Jeho autorita pri pohľade zoči voči – žiadna! V podstate ho do toho celého projektu „liečenia“ nadiaľku tlačila jeho o generáciu mladšia – veľmi chamtivá a manipulatívna manželka, či družka! Videl som jej jednanie s Kašpirovským v hotelovej hale ako so psom!
  A takým ľuďom sa otvárať je samovražda!

  • jirik napsal:

   *Otázka – načo to robiť, načo si vpustiť cudzí element do podvedomia – keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám?!*
   Když se dokážeš vyléčit sám, proč se se čtenáři nepodělíš jak mají postupovat, aby se sami vyléčili?

   • Maroš napsal:

    jirik – je to individuálne. Podstatné je – neskĺznuť do okultizmu. Ono tieto metódy okultné sú, len si treba zachovať odstup od pokušenia prevziať moc nad druhými. Preto je to individuálne – kladieš mi otázku, ktorá vychádza z podstaty parazitizmu – však povedz – však dodaj službu! Nie nedodám službu! Hľadaj! Pretože ide o viac ako len vyliečiť nejakého blbca, ktorý ostane blbcom! Proces liečenia je proces „vzdelávania sa“ – proces otvárania svojho vedomia! Takže – bez návodu na použitie! Pretože nie je možné takto vyliečiť toho, kto liečenie berie ako službu od iného. Môj dobrý kamarát bol pohodlný cestovať za alternatívnou liečbou 60 kilometrov – úplne sa odovzdal profesionálom a chemoterapii – „však oni sú tu od toho!“ – a do pol roka bolo po ňom! Komu nie je rady, tomu nie je pomoci! Kamarát zomrel na svoj NÁZOR! Vždy bol presvedčený, že všetci ostatní /knihy/ sa snažia len ovplyvňovať jeho názor! On nepotreboval cudzie vedomosti – no tak zomrel na svoju hlúposť! Ešte raz – kto veľmi chce – má šancu! Príčiny chorôb s rovnakými príznakmi môžu byť zásadne rôzne! Preto neexistuje univerzálny návod. V podstate celá západná medicína rieši len príznaky – tak je to hmotne efektívne – dodávka služieb. Individuálne liečenie nie je pre systém efektívne. „Pomôž si sám – aj pánboh ti pomôže!“ – asi tak!

    • jirik napsal:

     1/ pokud si došel k závěru, že parazituju – pleteš se
     vycházel jsem z tohoto – *keď sa dokážem vyliečiť rovnako aj sám*

     2/mám dojem, že kdyby za tebou ten známý přišel abys mu pomohl, tak by na hřbitově nejspíše skončil taky…proč se dělit o svoje zkušenosti,že……
     pokud jsem tě aspoň trochu nasral – tak účel je splněn

     a k tomu parazitování – už jsem si všiml, že pod mým nickem na tadescu vystupuje někdo jiný – to by šlo nazvat už parazitováním….ale z neznalosti a systém nenabízí možnost hlášky přezdívka je obsazena……

     aspoň tady už nemusím trolit – důvody skončily….

     • Maroš napsal:

      jirik – nebuď prosím vzťahovačný – toto rešpektujem u žien v prechode – s nimi sa vtedy fakt nedá baviť!

      Ty ani nevieš, ako som mal rád tohto kamaráta – od dectva – bol môj pozitívny vzor – do obdobia, než som ja dospel a on padol dole. Zaplietol sa do mafie – ja som mal možnosť tieto veci – ich ponuky – odmietnuť – NECHCEL SOM TIE PRACHY – a Tomáš vie, o čom hovorím – on za to zaplatil! Lebo mal svedomie a to ho dohnalo – pretože viem, že raz hovoril akože srandovne o tom, ako – nie on, ale u neho – vo firme – „zarezali“ motorovou pílou chlapíkovi do kolien – a prepísal celý svoj majetok! Nikto z nás – kamarátov – sa vtedy nesmial!
      Aby sme sa správne rozumeli – môj kamarát sa chcel v roku 2004 zastreliť! Dokázal som ho z toho vytiahnuť – ale on k tej samovražde smeroval stále – tlačila ho do toho – vydieraním – aj jeho ex manželka. Myslím, že zomrel preto, že rakovinu prijal ako test za svoje pochybenia. Je mi z toho do plaču…

      • jirik napsal:

       můžeš bejt v klidu jsem těžký flegmatik a vztahovačný ani urážlivý nejsem, sice se umím nasrat ale rozhodně ne kvůli nějaké internetové diskuzi……..

       salute.

      • Maroš napsal:

       Oprava – nie test, ale trest – aj keď to v podstate test-trest je stále. Základom našich chorôb je náš vnútorný rozvrat – potom nás dostane ten útok z vonku. Moja skúsenosť – aj blízke osoby – príbuzní a priatelia, ktorí sa nám obrátili chrbtom – netreba sa ich snažiť udržiavať v našom vnútornom okruhu za každú cenu – to je základ našej skazy – „ilúzia o koexistencii“ = „chovanie si jedovatého hada“ = vnútrodruhová konkurencia je fakt – preč s tým – v správnej chvíli – to treba pochopiť – a potom dať dohromady svoje telo ako svoj hrad – svoju integritu – a pochopiť podstatu choroby ako rozvrat svojej integrity – o tom je choroba vždy individuálna – a teda aj individuálne liečenie. Asi tak… Choroba z vonku obvykle nemá prístup do integrovaného hradu – do rozvráteného určite!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.