Jste milovníci fastfoodu? Pak se na uvedené video radši nekoukejte

V loňském roce byla síť rychlého občerstvení středem pozornosti po skandálu ohledně toho, že nedokázala udržet stroj na výrobu zmrzliny čistý, o čemž zaměstnanec pořídil důkazy v podobě fotek plísní a slizu.

 

Miliony lidí denně navštěvují restaurace rychlého občerstvení, přestože vědí, že jídlo tam nemusí být nejzdravější, je vysoce kalorické a bohaté na sůl. Nicméně, jen málo lidí očekává, že by to mohlo být ještě horší.

Návštěvník restaurace v McDonaldu v Cambridge v Anglii pořídil nechutné video desítek červů uvnitř tuby dávkovače kečupu a nahrál je na YouTube.

V komentářích několik dalších zaměstnanců McDonald’s z jiných restaurací potvrdilo, že kvůli komplikovanému čištění zůstávají stroje často nevyčištěné po dlouhou dobu. Video vyvolalo pobouření na sociálních sítích a vyústilo v propuštění zaměstnance, který ho publikoval.

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikDracon Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Dracon
Host
Dracon

Tak dobrou chuť – já v životě nestrčím do úst ty jejich modifikanty s glutamáty!

jirik
Host
jirik

Australská pobočka poradenské firmy PricewaterhouseCoopers (PwC) vyvíjí čárový kód pro steaky, který půjde naskenovat. V zahraničních médiích jej překřtili na „kód pravdy“. Kód je možné nastříkat přímo na hovězí maso, odkud by si ho spotřebitelé mohli přečíst chytrým telefonem a ověřit si tak původ výrobku – a nejen to. „Díky ‚jedlým‘ čárovým kódům lze během pár sekund identifikovat, co zvíře jedlo a kde a kdy bylo poraženo a následně zpracováno,“ uvádí česká pobočka PwC v tiskové zprávě. Cílem je ale zejména zamezit podvodům, jako byl například celoevropský skandál se zaměňováním hovězího masa za koňské v roce 2013.

https://www.vitalia.cz/clanky/vedci-vymysleli-jedle-carove-kody-strikaji-se-primo-na-stejky/?utm_medium=kolotoc&utm_source=root-cz&utm_campaign=vedci-vymysleli-jedle-carove-kody-strikaji-se-primo-na-stejky