Jste milovníci fastfoodu? Pak se na uvedené video radši nekoukejte

V loňském roce byla síť rychlého občerstvení středem pozornosti po skandálu ohledně toho, že nedokázala udržet stroj na výrobu zmrzliny čistý, o čemž zaměstnanec pořídil důkazy v podobě fotek plísní a slizu.

 

Miliony lidí denně navštěvují restaurace rychlého občerstvení, přestože vědí, že jídlo tam nemusí být nejzdravější, je vysoce kalorické a bohaté na sůl. Nicméně, jen málo lidí očekává, že by to mohlo být ještě horší.

Návštěvník restaurace v McDonaldu v Cambridge v Anglii pořídil nechutné video desítek červů uvnitř tuby dávkovače kečupu a nahrál je na YouTube.

V komentářích několik dalších zaměstnanců McDonald’s z jiných restaurací potvrdilo, že kvůli komplikovanému čištění zůstávají stroje často nevyčištěné po dlouhou dobu. Video vyvolalo pobouření na sociálních sítích a vyústilo v propuštění zaměstnance, který ho publikoval.

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Dracon napsal:

    Tak dobrou chuť – já v životě nestrčím do úst ty jejich modifikanty s glutamáty!

  2. jirik napsal:

    Australská pobočka poradenské firmy PricewaterhouseCoopers (PwC) vyvíjí čárový kód pro steaky, který půjde naskenovat. V zahraničních médiích jej překřtili na „kód pravdy“. Kód je možné nastříkat přímo na hovězí maso, odkud by si ho spotřebitelé mohli přečíst chytrým telefonem a ověřit si tak původ výrobku – a nejen to. „Díky ‚jedlým‘ čárovým kódům lze během pár sekund identifikovat, co zvíře jedlo a kde a kdy bylo poraženo a následně zpracováno,“ uvádí česká pobočka PwC v tiskové zprávě. Cílem je ale zejména zamezit podvodům, jako byl například celoevropský skandál se zaměňováním hovězího masa za koňské v roce 2013.

    https://www.vitalia.cz/clanky/vedci-vymysleli-jedle-carove-kody-strikaji-se-primo-na-stejky/?utm_medium=kolotoc&utm_source=root-cz&utm_campaign=vedci-vymysleli-jedle-carove-kody-strikaji-se-primo-na-stejky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..