Juan Guaido byl vyfocen se známými vůdci drogového kartelu

Juan Guaido by to měl nějak vysvětlit. Objevily se fotografie lídra venezuelské opozice se členy gangů, které kolumbijská policie potvrdila jako vůdce drogového gangu.


https://twitter.com/wilcan91/status/1172106194695143424/photo/1


Fotografie se poprvé objevily v pátek na Twitteru a sdílel je Wilfredo Canizares z kolumbijské nevládní organizace Fundacion Progresar (Progress Foundation). Zobrazují „prozatímního prezidenta“ Venezuely, sponzorovaného USA, Juan Guaidoa, který pózuje se dvěma známými vládci drogového kartelu, známými pod přezdívkami „Brother“ a „Minor.“

 

 

Canizares řekl, že fotografie dokazují, že Guaido „koordinoval“ s gangem únorové překročení hranice do Kolumbie, kde se zúčastnil koncertu ve stylu Live Aid organizovaného miliardářem a filantropem Richardem Bransonem v naději, že si vyzvedne mezinárodní „podporu“ pro opozici. 

Přeložila tereza | Více na: rt.com

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Miroslav napsal:

    Plynulé dodávky drog po celém světě, za podpory USA. Byznys jak prase. Kam se hrabou výrobci zbraní. O co myslíte, že jde v Afganistánu. O drogy :-))) Takže pod rouškou vývozu demokracie se šmelí s drogami, jen to fičí. Občas, aby se neřeklo, se někdo chytí, a mezi tím projdou tuny matroše !

  2. Vaclav napsal:

    Vetsina US zakladen obchoduje s drogami. Guaido kdyz ne prezident, tak aspon joint a prachy od mafie. Ten smejd chce spasit zemi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..