JUDr. Jakub Kříž přednesl právní zdůvodnění nutnosti zachovat manželství jako výlučný vztah muže a ženy

No to budou zase GENDEROVCI a LGBT lobby hulákat ….. (VIDEO šest minut)

JUDr. Jakub Kříž, PhD. přednesl své zdůvodnění na veřejném slyšení k novele občanského zákoníku v Poslanecké sněmovně ČR, 9.10.2018. Rozumnému člověku nezbývá než souhlasit!

Převzato z nastvanematky.cz

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. .lak napsal:

  Zpovykaní modernisti dál budou podporovat úžeru deviantních rasistů a v inklinačních variabilních nepřínosných blbostech je napodobují se zdáním nové „kultury umění šokovat vulgarismy se se středy pozorností hulvátů, no a i když ne jen vlastní vinou ale i genocídním komplexem rasizmů od vzdělávacích, institucionálních. průmyslových a budou tomu říkat moderna. Přitom budou pouze zneužiti úžery řekněme s cizí mocí, s rasizmem kultur i etnicky podmíněných a dopadnou jako hubkaři jásající nad vlastními pohřby. Prostě je lotři dostali kde je chtějí mít aby sebedestrukčně ničili základ na kterém stojí a oni z něho tyli. Devast který berou sami na sobě a z kterého příživníci a úžera žije využívá i přes jejich možnosti něco se učit zpaměti tedy jejich hlubokou naivitu s tím že jsou okradení o vlastní identity a je jim vnucené posluhování z nudy tyjícím a důvěřiví dávají vlastní krev upírům ale v tom konceptu nyní jedou evropani pod taktovkou pekelného orchestru který jim vyhrává k pochodu do propasti zmaru cestovky dvou kontinentů a dělají jim hejly navíc neuvěřitelně stupidně exploatované zdeformovaným prostředím spravedlnosti ale myslí si snad že zdroje jsou. To ano ale ovšem jsou jim právě oni a společnosti vzaté uzurpátory do totalit násilí a nepsaného skutečného opovržení ze stran je využívajících a po pravdě, takto podnikajícím v trhu na profit slidskými zd(st)roji dle bruselu se ani moc nedivím.
  https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc
  https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/the-betrayal-of-satanic-globalists.html&prev=search

 2. Maroš napsal:

  Nešťastná dvojzmyselná formulácia, ktorá vyvoláva prirodzený podvedomý odpor – otázka, či to nie je aj zámer – „manželství jako výlučný vztah muže a ženy“ – lebo v podstate – manželstvo je zmluva muža a ženy pred štátom a so štátom. To iný vzťah muža a ženy nesmie existovať?

  Iná formulácia je jednoznačnejšia – „Manželstvo je povolené len ako oficiálny rodinný vzťah medzi mužom a ženou!“ Bodka!

  Stále platí – „Nikdy neľutuj právnika!“ Dvojzmyselnosť a nejednoznačnosť terminológie je typická pre formulácie tých, ktorí majú bočné úmysly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..