JUDr. Jakub Kříž přednesl právní zdůvodnění nutnosti zachovat manželství jako výlučný vztah muže a ženy

No to budou zase GENDEROVCI a LGBT lobby hulákat ….. (VIDEO šest minut)

JUDr. Jakub Kříž, PhD. přednesl své zdůvodnění na veřejném slyšení k novele občanského zákoníku v Poslanecké sněmovně ČR, 9.10.2018. Rozumnému člověku nezbývá než souhlasit!

Převzato z nastvanematky.cz

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maroš.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Zpovykaní modernisti dál budou podporovat úžeru deviantních rasistů a v inklinačních variabilních nepřínosných blbostech je napodobují se zdáním nové „kultury umění šokovat vulgarismy se se středy pozorností hulvátů, no a i když ne jen vlastní vinou ale i genocídním komplexem rasizmů od vzdělávacích, institucionálních. průmyslových a budou tomu říkat moderna. Přitom budou pouze zneužiti úžery řekněme s cizí mocí, s rasizmem kultur i etnicky podmíněných a dopadnou jako hubkaři jásající nad vlastními pohřby. Prostě je lotři dostali kde je chtějí mít aby sebedestrukčně ničili základ na kterém stojí a oni z něho tyli. Devast který berou sami na sobě a… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Nešťastná dvojzmyselná formulácia, ktorá vyvoláva prirodzený podvedomý odpor – otázka, či to nie je aj zámer – „manželství jako výlučný vztah muže a ženy“ – lebo v podstate – manželstvo je zmluva muža a ženy pred štátom a so štátom. To iný vzťah muža a ženy nesmie existovať?

Iná formulácia je jednoznačnejšia – „Manželstvo je povolené len ako oficiálny rodinný vzťah medzi mužom a ženou!“ Bodka!

Stále platí – „Nikdy neľutuj právnika!“ Dvojzmyselnosť a nejednoznačnosť terminológie je typická pre formulácie tých, ktorí majú bočné úmysly.