Kabalisté se už ničím netají. 666 jim má pomoci k dosazení DRAHOŠE na trůn

DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE 14:14:14 DNES 23.01.2018  FILM BYL VYMAZÁN, ALE TADESCO HO OPĚT DALO NA NĚKOLIK ULOŽIŠŤ, VYSVĚTLENÍ NÍŽE

15:55

…..prosím opět, rozešlete co nejvíce lidem. Je to důležité pro český národ. Pro všechny Čechy. Začínají používat kabalu a satanistická čísla pro pomoc k vítězství. Kdo se v symbolice nevyzná, vůbec ani nemá ponětí, o co se jedná!!!!!

AKTUALIZACE: Zapomněl jsem úplně na to nejdůležitější: Včera 21:01 2018 začalo období 14 dní, kdy kabalisté mají velkou sílu a do toho spadá modro krvavý úplněk který byl a bude tento měsíc dvakrát!!!!!

Nyní to víte, ale uvědomění je nyní velice důležité!!!!!

Odhalení a rozkódování skutečností, kam nyní volby směřují….

V předvolební kampani DRAHOŠE v Brně se kabalisté pomocí moderátora naprosto odkopali. Náhoda to určitě nebyla. Vědí, jak důležité je pro ně zvolení DRAHOŠE, a proto začali zcela neskrytě používat jejich symboliku. Zbytečné rozebírat dopodrobna. Jenom připomenu, že na volbu člověka s číslem 666, který byl určitě roky, stejně jako HAVEL, připravovaný na tento moment, je nutné použít i kabalu. Bez ní by neměli úspěch. Úplně stejné jako přes kopírák s HAVLEM…..

 

Rozbor jsme psali právě zde : http://tadesco.cz/dobre-se-podivejte-koho-nam-chteji-dosadit-cesky-trun-numerologie-jeste-nikdy-nelhala/

Nacházím zde velice těsné spojení s OBAMOU,  jako loutkou používanou kabalisty, a ten stejný úděl bude mít i DRAHOŠ, ANIŽ BY O TOM TŘEBA VĚDĚL. BUDE POUŽIT A ZNEUŽIT. Pro jeho osobu by bylo lepší od voleb odstoupit. Řítí se někam …. a ani o tom neví. Můžete si ale myslet, co chcete. Rozhodnutí je vždy a pouze ve Vašich rukou….

 

 

Zde se můžete podívat na film dokazující řečené :

Film, který byl natočen v Brně v KRÁLOVĚ POLI, i to místo zvolili symbolicky – v SEMILASSU.

Pole králů je jasné a (SEMI = polo) laso na lidi také. Film je zde a je to nastaveno tak, že hned uslyšíte to nejdůležitější:

 

https://youtu.be/le9BujAE8VI?t=1916

Z pochopitelných důvodů nám kabalisté smazali korpus delikty, které je přímo usvědčuje. Kdyby tomu tak nebylo, neměl nikdo důvod film mazat.

Film byl opět umístěn na you tube a také na vimeo pro dokázání, kam mají zájem republiku zavést

 

Možná důležitý dokument pro budoucí generace a pro ty, kteří tomu dnes nechtěli věřit…..

Pražská kavárna a hysterie kolem DRAHOŠE, se zapojením KABALY do voleb, je až zarážející. Jak moc se jim jedná o zmocnění se České republiky. Upozorňuji předem. Po případném zvolení DRAHOŠE už ovčané nebudou moci ani doprava, ani doleva a budou se řítit tunelem přímo do záhuby. Tak jak to krásně nastínili v časopisu REFLEX. Vidoucí vědí a obyčejní lidé neznající symboliku jenom „čumí“. Přímo nás na tu porážku donesou. Pamatujte, obrázek řekne více než tisíce slov…..

Křivá ústa, křivý nos a další nesouměrnosti v obličeji hovoří jasně o charakteru dosazovaného kandidáta….

Ovšem nejlepší je satanistický náznak pravou rukou, kterého si lidé většinou nevšimnou. Pravá ruka, levá hemisféra, bude vykonávat veškeré příkazy dle jejich nařízení. S Makrelou v Německu si mohou podat ruce a obejmout se…..

Pravděpodobně, až by se stal tím po čem touží celá kabala, pak by dle nařízení páničků používal zcela jasně jako bývalí prezidenti….

 

Nyní víte, kam směr voleb v České republice směřuje a co se může v budoucnu odehrávat.

Bylo by dobré rozšířit mezi co nejvíce lidí a upozornit na možné zlo, které se na Českou republiku ze zámoří připravilo. Je to barevná revoluce přímo z hradu. Brutální…..

Děkujeme všem za rozšíření a spamování na jiných webech….

Děkujeme za Váš čas strávený čtením článku a prosím popřemýšlejte….

tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

27 Komentáře zapnuto "Kabalisté se už ničím netají. 666 jim má pomoci k dosazení DRAHOŠE na trůn"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
asotn
Host
asotn

bohužel se neopovažuji sdílet na facebooku, jelikož nikdo z mých tamnějších „přátel“ si není vědom ani základních věcí jako morfogenetická pole a faktu, že každý symbol i čáslo má svou rezonanci. Stačilo sdílet článek s panem drahošem zde a pustil se do mě známý, od kterého bych to nečekal, že jsem debil pokud si toto myslím. Proto bohužel neposloužm…

prodost
Host
prodost

„Chceš-li zničit národ, vychovej jeho mládež!“ A je vymalováno, vlastní, takto vychované děti už mě nenávidí!

Ales
Host

Pak bych si pokladal otazku, zda mi takovy „pratele“ pomahaji ke stesti.

Jarek*
Host
Jarek*

Pan asi neví co znamená slovo přítel. A navíc, ty si mohu svobodě vybrat! Je si tohoto faktu pan vědom?

Radek
Host
Radek

kamaráde, prostě se, s prominutím, na celý slavný facebook vyser, tam nic dobrého není.
Najdi si skutečné živé přátele.

Radek

Radek
Host
Radek

…a ještě dodám, že mám úplně stejnou zkušenost, přeposlal jsem
známému jistý mailík, kde se píše o volbách a o obou kandidátech
a dostal jsem takovou odpověď, že mi až běhal mráz po zádech 🙁

Přitom ten kamarád má dvě malé dcery, nemělo by mu být jedno,
jakou budoucnost budou mít… Ale je těžký rusofob a havloid;-), já
jsem pro něj bláznivý komunista.

Radek

zdeněk
Host
zdeněk

TO je zajímavé, od včerejška mám překyselený žaludek a neustálou nevolnost. Různé brnění v ústech, jako by mi jazykem tekl elektrický proud. No zajímavé.

nada
Host

Dobrý den, od soboty mám také nevolnost a pachuť v ústech (a to si často čistím zuby sibiřskou pastou bez fluoru). Trochu na to pomáhá 1000% vitamín C a čistá jablečná šťáva.

Maroš
Host
Maroš
Ďalšia podprahovka!!! – Drahoš ako „Indiana Jones“ – Harrison Ford – v Airforce One, či Vysoká hra patriotů – symbolicky ako pro-americký prezident – teda podprahovo ako prezident vôbec! Ten „Drahošov“ – Fordov úsmev NEPUSTÍ!! https://www.usmagazine.com/entertainment/news/harrison-ford-mocks-donald-trumps-air-force-one-praise-its-just-a-movie-w159519/ https://www.reflex.cz/archiv-vydani/detail/11/2018/03/ Tu je zväčšený obrázok „Forda Drahoša“ Tu je v plnej kráse „zrkadlovka“ – pozor! – dôležitá vec! Komu sa PRIRODZENE! dvíha úsmev v ľavej – emocionálnej časti tváre – ten „obvykle patrí medzi čestných“ ľudí! Čo nie je to isté, ako prirodzene ochabnútý pravý kútik úst – z dôvodu malomyselnosti či mozgovej príhody! ??? Tí, ktorí prirodzene dvíhajú pravý kútik, sú šibali, potmehúdi,… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Voličské kvôrum Slovákov v ČR je skoro 2% – teda významné pri „tradične“ tesných voľbách „o jedno percento“! http://www.netky.sk/clanok/v-cesku-zije-400-000-slovakov-a-praha-je-tretie-najvacsie-slovenske-mesto Čiže ešte raz – nasral Zeman Slovákov a čechoslovakistov výrokom, že Dubček sa v roku 1968 posral – „náhodou?“ Odovzdal tak Zeman „potichu“ tieto hlasy Drahošovi? Potápa kapitán svoju loď??! http://www.netky.sk/clanok/v-cesku-zije-400-000-slovakov-a-praha-je-tretie-najvacsie-slovenske-mesto „jediný statočný človek František Kriegel“ – poznámka Žid Kriegel /Zeman: „I am Jew!“/ „Zeman tiež uviedol, že pád komunistického režimu v Československu nespôsobilo disidentské hnutia Charta 77, ale sovietsky vodca. „Bol to Gorbačov, ktorý spôsobil, že sa rozpadlo sovietske impérium a že sa Československo vymanilo zo sovietskych pazúrov. Myslím, že… Číst vice »
Pavelka
Host
Pavelka

Kavárnici už vědí, že vyhráli. Drahoš na diskuzi se Zemanem nepřijel, protože už to nemá zapotřebí. Ví, že vyhraje. Volební podvod je nachystán, členové nejvyšší UVK jsou poučení, a vyškolení, jak postupovat. Tam se to totiž rozhodne! Udělat výsledek těsný, ale tak ,aby o pár procent vyhrál _Drahoš. aby to nebylo příliš okaté. Nevšiml si z vás nikdo, že o členech UVK se nikde nepíše, kdo tam bude, co dělal, za koho kope, nic!!!! Ja blbec, jedu si rychle stavit, vždyť už vím výsledek.

lada
Host

…dobře, klidně běž, ale na Moravě, Slezku i Čechách, se říká vsadit
ale ty si klidně jdi stavit, co už, čo bolo to bolo
čobolo

rere
Host

video je odstraněné a i na youtube ,opravdu zajímavé, vždyť se ale vůbec nic neděje ,že

Lalaland
Host
Lalaland

myslet si ze vyhraje drahos znamena spatne chapat politiku a co se deje ve svete 😉

J.P.
Host

Tak video z youtube kavárna už smazala. Čistí stopy?

Dave
Host
Maroš
Host
Maroš

Na videu – senátor Zdeněk Papoušek – videočas 30:04 – zdvihnutou rukou – satanistické gesto „Bafometa“! – s komentom – že sa so Zemanom
konečne vyprace aj to „bratstvo kočičí pracky“ /Foglar/!
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/171398/bratrstvo-kocici-pracky-s-janouskem-me-seznamil-bem-priznal-husak.html

jirik
Host
jirik
Ave 19.1.2018 o 23:13 Tak som sa z viacerých zdrojov dozvedela o ovplyvňovaní mladých voličov učiteľmi na stredných školách, kde je im priamo na hodinách spoločenskej výchovy ( apod.) doporučovaný Drahoš, naopak Zeman je hanený. Dokonca sa poriadajú v hodinách cvičné volby, kde je u akože volebnej urny našepkávač, ktorý voličom poradí, ako a koho je treba voliť (Drahoša). Tak to už je trochu silná káva. Odpověď Člověk 19.1.2018 o 23:54 Náš pětiletý syn přišel ze školky s tím, že musíme volit Horáčka (před 1.kolem). Že to říkala paní učitelka. Když jsme mu zaraženě řekli, že Horáčka volit rozhodně nebudem,… Číst vice »
mona
Host

Dcera (12let)mi přišla s tím ,že paní učitelka volí DRAHOŠE.
A dělali ve třídě průzkum , kdo koho by volil.Dost mě to rozčílilo. ale víc jsem z ní nedostala, že nechce mít problém ve škole.
Pana Zemana by volila jen ona a ještě jeden ze třídy , jinak DRAHOŠ……

alena
Host

Tak koukám, že výsledky budou pomalu jako ve Francii – 66,6 procent hlasů….a to ani není pátek…

sibolet
Host
sibolet
Ale tohle jsem si vyžral někdy v roce 1954..Něco sdělují rodiče přísně doma a něco jsem musel sežrat ve škole…A holt díky rodičum jsem měl jasno a odolával jsem primitivním domovnicím,desítkářkám,které udávaly na běžícím pásmu.. Miloš mi osvětlil i takový detailek o Dubčekovi,holt se člověk i ve 72letech dozvídá pro někoho sakra nepříjemné pravdy.. https://www.youtube.com/watch?v=xf4v9MJho9I Tady v Praze je uporný boj Lidé vidoucí za roh,zjistili,že utok na Miloše byla kletba woo doo.kterou provedla femen s,r.o. z Angoly,jak jinak, při této činnosti..Miloš to přestál,odvolil,jen lehce poznamenal,že tak děsný jekot nikdy neslyšel,není divu..Pak nám zahořel nějaký náplavní hotelík..A souběžně se objevil záhadný… Číst vice »
Jan
Host

Ahoj, muzes prosimte znovu zavesit to video https://www.youtube.com/watch?v=KOvXXEaaCh0 na web nebo nejaky tip kde bych ho nasel? Na youtube ti smazly ucet… Dikes Jan

jirik
Host
jirik
jentak
Host
jentak

dětské vystoupení v islámské školce pro maminky – jak se odmala naučit ovečkám a ovčanům uřezávat hlavičky https://www.youtube.com/watch?v=HPfODbVuRho

jentak
Host
Vašek
Host
Vašek

A stejně nevyhrál.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!