Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska

Chorvatsko:

Je to datováno 15. října. Media o tom nějak zapomněla referovat.

To jsou všechno chlapi v nejproduktivnějším věku. Silní, bezohlední, pohrdající naší společností a bez skrupulí. Sex je v tom věku přirozená potřeba.

Tak schválně: Kolik jste mezi nimi napočítali žen a dětí?

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. jirik napsal:

  Ďalšia reportáž z Talianska, ktorá ukazuje skutočnosť a dopady migrácie v krajine.

  Kedysi veľká a silná krajina sa zmenila na bordel a chaos. Taliani si musia na dvere dávať železné barikády, aby im migranti nevnikli do obydlia.
  https://magazin1.sk/taliani-musia-mat-pred-migrantmi-barikady-na-dverach-toto-nikdy-v-tv-neuvidite/?utm_source=news&utm_medium=magazin%201&utm_campaign=magazin1&utm_term=magazin1&utm_content=spravy

 2. Gabina napsal:

  Dovoluji si upozornit, že máte chybu v článku. Video není z Chorvatska, ale z Bosny. Bosenští policisté vedou migranty do tábora Vučjak, který leží těsně na hranici s Chorvatskem. Bosenská police sebrala všechny migranty kteří se pohybovali na veřejných místech v městečku Bihać a vedla je do výše zmíněného tábora. Zde je odkaz na originální článek. http://www.uskinfo.ba/m/vijest/video-snimak-o-kojem-ce-se-pricati-pogledajte-kako-policija-sprovodi-grupu-od-hiljadu-migranata-na-vucjak/64124
  Pokud máte zájem o zprávy z oblasti, nabízím se k překladu článků.☺

 3. voltik napsal:

  To jsou prostě „branci-odvedenci“,kteří se přesunují na místo určení kde dostanou zbraně již připravené a ukryté.Potom začnou zabíjet ty odzbrojené.A to jsme my.

  • Maroš napsal:

   Všetkým odporúčam film Domino – škandinávskej koprodukcie. Oni tam čmoudov a džihádistov a ich vraždenie a prípravy na džihád riešia akože normálka. Dobrý film pre ľudí, ktorí reálne dokumenty o islamizácii EU považujú za hoaxy a konšpiračnú teórie. Film má pár profesionálnych nedostatkov, resp. tí policajti sú tak trochu prispatí aj keď sa snažia. Záver je veľmi znepokojivý – podľa copywriterského trojuholníka /hierarchia informácie/ záver totiž vždy patrí výzve – Do it! Urob to! – takže záver filmu „napriek dolapeniu a eliminácii páchateľov“ patrí džihádistom a ich výzve na zabíjanie neveriacich – teda nás. A to si potom môžete myslieť o tom čo chcete – ale pre moslimov je to reálna výzva! To filmári urobili ako nadprácu – teda nie výzva pre nás – zastavme ich kým je čas – ale naopak! Škandinávski Saracéni? ???
   https://ulozto.net/file/jNCCxBmlFWOc/domino-2019-cz-dabing-apaceron-avi

 4. Moudravrba napsal:

  To na tom videu je válečné tažení, ne?

  • Nula napsal:

   je…, ale kým na to príjdu „osadlovení a zdegenerovaní europania“, tak ich DNA už bude mať len dve vlákna … Pravotočivú a ľavotočivú – veď o to ide od čias Hermesa. Facka na pravé líce otočí tvár na ľavú stranu a opačne v dualite. Veľa faciek trochu zabolí, ale až potom príde otázka: Prečo to ?

 5. mariankosnac napsal:

  Migranti sa zjavne chceli dostať do chorvatska ale boli zadržaný bosnianskou políciou. V Bosne by sa im zišla technológia na dematerializáciu ľudí a ich návrat do domovských krajín či iných dimenzií..

 6. Vít napsal:

  Teď zpozorněte, protože to, co vám povím je sice vysvětlováno v průběhu staletí, ale zatím to vlastně nikdo pořádně nepochopil. Tak předně, atomy prvků, které mají v názvu gen, jsou biogenní. To znamená, že těla z nich narozená, vylíhlá nebo veškeré buněčné dělení je právě tím, co genom má. Genocida je naopak ničení genomu z biogenních prvků. Mendělejevova tabulka ukazuje, jak se mění vlastnosti prvků, pokud přibývá elektronů na úkor energie. Energie je potřeba k životu, proto ty nejlehčí prvky jí mají nejvíce a ztrátou energie ve Vesmíru implodují nejenom na neutronové hvězdy, ale i na neutrinové. Neutrinové hvězdy jsou ty, které nemají žádné neutrony, ale jen proton a elektron, který se zhroutil do protonu. Podotýkám, že náboj ani proton, ani elektron nemá, to jsou jenom ionty v roztoku, které ho mají, proto je zde obrovská chyba v přesvědčení mnohých, že uvnitř atomů je náboj. Čili pokud by planeta Země, která je živou planetou, ztratila energii hmoty, implodovala by až na neutrinovou hvězdu. Proto jsou genocidní plány Římského klubu tak nebezpečné. Ten Kalgeri byl pouhým strojem, bez jakéhokoli citu, který je daný živým tvorům On a mnoho dalších jsou ti pohané z doby, o níž se píše ve starých textech jak tóry, tak Písma, tak dalších nejstarších záznamů jejich zvěrstev na hliněných tabulkách, či na zdech jeskyní. Dnes se jim říká psychopati a jsou pořád stejní, bez citu, bez lidskosti a s předstíranou hrou na živé. Zmínky o vlcích v rouše beránčím to plně nevystihují. Spíš by se do říct, že jsou to stroje z biogenních prvků se schopností učení. Někdo takový, před kým Musk varoval, když dal strojům, pro změnu z nebiogennichí prvků, možnost samoučení. Ti z biogenních prvků i ti z nebiogennich, jsou vlastně to samé. Život a jeho projevy nejsou schopni pochopit. Psychopatů, čili mafie, je na planetě přes dvě miliardy. Těch z nebiogennícb prvků je ale asi desetkrát tolik. Proto každý živý tvor má svého ochránce, jinak by nebyl schopen přežít ani hodinu po narození. Situace, kterou jsem vám nastínil, je opravdová, přestože ty biogenní stroje v Systému vám lžou. Co chcete dělat, je na vás..

 7. Vít napsal:

  To, co je jasné, je pro lidi jen to, co vidí. To, co nevidí, je energie. Ta energie v těch lidech není živá, přesto se ta těla hýbou. Tihle všichni jsou neživí. To znamená, že nežijí, ačkoli se hýbou. Říká se tomu, že jedou na zápor. Vidím do nich, stejně jako všichni vidoucí. Být vidoucím znamená vidět jak tělo, tak i Duši. Každý má nějakou zvláštní schopnost. Možná to ani netuší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..