GP Kardinál Judas 3/3

…..vážení čtenáři tadesca.cz . Dostali jsme se k závěrečné části, a také k nejnapínavějšího úseku filmu s KARDINÁLEM JUDASEM. Pro mnohé bude závěrečná část hodně napínavá ale také šokující. Jak neustále tvrdím, záměrně nám řekli všechno naopak a zde se Vám potvrdí mnoho skrývané pravdy….

00:54

Pokud jste se nedívali na první a druhý díl s veškerým vysvětlením, prosím nedívejte se na díl třetí, nepochopíte potom nic!!!!

Zde najdete díl první

Zde najdete díl druhý

Nutné vysvětlení k filmu třetího dílu, který bez přečtení následujících řádků není k pochopení.

Ve filmu zjsitíte, že se hovoří o falšování času. V roce 2003, kdy byl ustavující konzil co udělají s planetou Zemí, se ve skutečnosti psal rok 707 po Kristu. Je to pravda, udělali to z jistého hlediska, protože numerologie pro ně hraje velkou roli. Vše potřebovali posílit čísly, kdy rok 1998 pro ně byl zlomový a startovním bodem pro Armagedon. 1998 je v podstatě 666 násobeno 3. Důležité pro vznik dolaru a odvíjející se děje od 01.05.1932. Psal jsem o tom v článcích o dolaru.

Na planetě Zemi se mohou pohybovat nehmotné bytosti (energetické bytosti) a vtělovat se do jiných lidí. Jak uvidíte sami na začátku.

Šest padlých andělů není výmysl ale super tvrdá realita.

 

Veškerá náboženství na planetě Zemi jsou ovládána  padlými anděli přes církev a 23 bratrů.

Nezapomeňte na důležitý fakt, pro ně BŮH, tak jak ho nazvali před lidmi = SATAN. Ten pravý Bůh (stvořitel) je také nehmoný je energetickou bytostí, ke které patří všichni lidé. Část energie má každá lidská bytost v srdci, je to tzv. hot spot. Kdysi znázorněn na české papírové padesátikoruně.

U svatého GRÁLU, o kterém se bude hovořit, je záměrně použit špatný výklad, vysvětlím v jiném článku jako dovětek pro KARDINÁLA JUDASE.  Dozvíte se něco, co zatím pro lidi nebylo odhaleno. Proč je svatý grál pro lidstvo tak důležitý a pro 6 padlých andělů tak nebezpečný, se dozvíte v dalším článku.

Prosím pochopte, že na planetě Zemi byli kdysi dva Hitlerové. Jeden hodný a druhý zlý. Ten hodný byl z povrchu země, kam zase zpět odešel.  Tam se lidé dožívají 999 let.

Upozorňuji, že budou v diskuzi schváleny jenom věcné dotazy k tématu. Napadání diskutujících, autorů či sprosté vyjadřování nebude schváleno. Děkuji za pochopení.

Jinak řečeno, pište, máte-li co říci…..

BLÁBOLY A NESMYLY NEPIŠTE, ŠETŘETE ČAS, NEBUDOU PUBLIKOVÁNY.

 

Pro důležitost tématu bude ještě dovětek s dalšími důkazy, kterým asi nebudete věřit, tak jako tomuto filmu. Ty budou ale pro Vás pro všechny hmatatelné…..

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "GP Kardinál Judas 3/3"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mikessska
Host
mikessska

Hmmm, to mi nesedí…700 let po Kristu? To mi, bohudík, nedává žádný smysl. Každý to ovšem můžeme cítit, vidět jinak, no ne? 🙂
Nemyslím si, že by lidé byly tak … jak to jen slušně říci? Vždyť není vůbec těžké si představit dobu před 200-300 lety. Za mě to není reálné, to, co je na videu.

jirik
Host
jirik
mikessska >>Nemyslím si, že by lidé byly tak …<< Je to lehká odbočka ale k tématu. Dlouho jsem se věnoval rodokmenům a v soupisech obyvatel 1770-1840 je uváděn i věk obyvatelů domu – věkový posun oproti skutečnému datu narození je i 10 a více let (to stejné platí i pro některé zápisy v úmrtních matrikách). Věk v matričních knihách ať oddacích či úmrtních výše uvedeného období mnohokrát neodpovídá skutečnému věku dané osoby; a to už pomlčím o chybných křestních jménech a příjmeních matky v rodných matrikách při více manželství otce rodiny…vše zapisoval farář, mnohokrát se tam podepisoval dotyčný křížkama (1-3)… Číst vice »
p.K
Host

Jak je možné, že byli dva Hitlerové? Mohl by jste to nějak upřesnit v příštích článcích?

Perun
Host
Perun

niečo na tom určite bude ale ako sa hovorí treba čítat medzi riadkami. tam niekde bude pravda.pripadá mi to ako kodované posolstvo aby ten čo tomu nechápe to celé zavrhol ako sprostost.je nutné to celé vnímat v obrazoch. oni su neni vystrašení z nemcov ale zo slovanského národa ktorý sa snažia zničit od čias atlantídy. tartaria.sk

pavel berger
Host
pavel berger
pevně věřím, že síly temnoty budou poraženy a vypuzeny z naší krásné Gaji. To co se dnes odehrává, jsou poslední záchvěvy umírajícího ZLA. Díky tomu , že máme obrovského slovanského vůdce Putina , plány GP nevyjdou. Plán GP a jeho vyhlazení 99,9 procent veškerého lidstva nemůže nikdy vyjít protože podcenil sílu probouzejících se Slovanů. Jeho zlost zaměřena na Germány – Němce, kteří nejsou ochotni se podřídit diktatuře křesťanství způsobilo, že na Slovany zapomněl. Dnes se ukazuje , že pád Velké Moravy a přijetí, nám Slovanům mající svoje Bohy a násilné přijetí křesťanství se ukazuje jako dobro pro tuto planetu a… Číst vice »
alena
Host

Milý tm, můžete napsat ještě víc podrobností?

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!