Kardinál Sarah: Západ sa stal domovom satanských ideológií proti životu a rodine a kto mlčí je spolupáchateľom

…..ďábelské plány celé západní ideologie a politiky byl dávno popsán. Nyní je nutné ho zastavit a zločince nechat zalochovat….

00:05

Odmietnite každý zákon namierený proti životu a rodine, vyzval ľudí guinejský kardinál Robert Sarah.

Západ sa stal šíriteľom antikresťanských ideológií, proti rodine a životu a kardinál Sarah vyzval veriacich, aby neboli spolupáchateľmi tým, že sa mlčky prispôsobujú a sú ticho.

“Aj napriek tomu, že pre veľa ľudí sa západ javí ešte ako kresťanský, v skutočnosti je dobré, aby veriaci spozorneli a všímali si, že na západe vzniká protikresťansky zamerané prostredie. Západ sa stáva domovom satanských ideológií založených na lži a klamstve, zameraných na ničenie rodín. Medzinárodné organizácie, ako napríklad OSN, sa podľa kardinála stali zdrojom novej etiky, ktorú pretláčajú na celý svet. Na rozširovanie svojej moci používajú výdobytky techniky a moci. Vo veľa krajinách západu sa stalo už zločinom, ak tieto nové ideológie neprijmete. Toto nazývame prispôsobením sa dobe, toto je konformizmus,” uviedol kardinál Sarah.

“Milí mladí kresťania, dovoľte mne starému sa priamo na Vás obrátiť. Povstaňte proti každému zákonu, ktorý ide proti Božej prirodzenosti a ktorý Vám chcú nanútiť. Odmietnite každý zákon namierený proti životu a rodine. Staňte sa tými, ktorí sa nebudú báť ísť proti prúdu. Dôverujte si plávať proti prúdu. Pre nás je týmto opačným smerom nie nejaké miesto, ale osoba, náš priateľ a vykupiteľ, Ježiš Kristus. Dovoľte mi sa Vám zdôveriť s osobným názorom. Myslím si, že západná civilizácia sa ocitla v smrteľnej kríze. Tak ako v čase pádu Rímskej ríše, sa politická elita venuje najmä zvyšovaniu vlastného luxusu a masy opíja nemorálnosťou,” uviedol Sarah.

Cirkev tak ako na začiatku je strážkyňou civilizácie. V prvých stáročiach to boli najmä biskupi a svätí, ktorí ochránili mestá pred barbarmi. Boli to mnísi, ktorí uchovali literatúru a duchovné poklady a odovzdali to ďalej.

Biskupom nejde o to, aby panovali nad svedomím, ale aby boli ochrancami civilizácie – defensor civitatis. “Verte mi a to hovorím z vlastnej skúsenosti, biskup je neraz posledným útočiskom pre prenasledovaných ľudí. Našou vysviackou sme sa vzdali lákadiel moci, peňazí a politických záujmov a preto sme slobodní. Človek sa musí všetkého vzdať, aby už nemal čo stratiť a mohol slova a skutky dať do súzvuku. Biskupi sa vždy stavali proti ideológiam nenávisti a zaplatili za to svojou krvou. Postavili sa proti nacizmu, komunizmu a všetkým formám rasizmu. Nikdy ani je nebudem spolupáchateľom proti dnešným ideológiam nenávisti, ktoré idú proti človeku a prirodzenej podstate človeka,” ukončil Sarah.

Zdroj: svetlosveta.sk / kath.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. tuk napsal:

  Co nabízí a hlásá církev ? Nepravdy, polopravdy , lži , zmar, otroctví a satanismus.
  Křesťané v dobré víře ale v naivní nevědomosti slouží zlu, aniž by tušili že jsou obelháváni už celá staletí. Víra ve stvořitele není podmíněna návštěvou kostelů a klanění se před falešným kázáním ale spíše naopak. Ježíš nebyl vykupitel a z hříchů se musí vykoupit každý sám.

 2. Jan papez 80 napsal:

  Cirkev je odjakziva na strane moci a proto jsou jeji vyzvy neverohodne. Jde ji jenom o uhajeni statusu quo, parazitovat na vericich! K tomu se spoji treba i s Islamem. Vzdyt na poslednim koncilu prohlasila, ze krestansky Buh a Allah jsou jedno a totez!

 3. hanns napsal:

  žádné zlo nepochází od víry, ale pochází od věřících. ZLO má v konečném důsledku své vykonavatele a tím není žádný boží zákon, ani ďáblův almanach, ale konkrétní lidé, kteří něčemu a někomu věří, nebo si vírou jenom ospravedlňují své chování. Nacisté měli svůj Zlatý úsvit a pak taky Thule a jeho Vril, (který u konce II. světové války přestěhovala dlouze s ním spolupracující americká vláda v rámci operace Paperclip na území USA).

  Mistrovské protikřesťanské propagandě se podařilo vytvořit u křesťanů, zvláště u katolíků, falešné povědomí, ovládané neklidem, ne-li přímo studem, kvůli vlastní minulosti. Neustálým mediálním tlakem od reformace až do našich časů vás přesvědčili, že jste odpovědni za téměř všechno zlo na světě. Ale v průběhu dvou tisíciletí křesťanství jednoznačně převládají světla nad stíny.
  Školská a mediální masáž zabrala. I praktikující katolíci začali čím dál více věřit, že církevní minulost je plná nevinně prolité krve, krutého násilí, bezohledné diktatury nad lidmi a neřestného života prelátů.
  Klasickým příkladem podvodné manipulace s formováním názorů lidí na minulost Církve byla nedávná kampaň proti papeži Piovi XII. I když bezprostředně po válce, jak uvádí historik a jezuita Pierre Blet, bylo zcela jasné, že tento papež má přímou zásluhu na záchraně životů 85 procent římských Židů (7,5 tisíc), a nepřímou (díky diplomatickým intervencím a tajným aktivitám) na záchraně téměř 800 tisíc Židů z celé nacisty ovládané Evropy, přesto stačil na počátku 60. let jediný divadelní škvár druhořadého publicisty Rolfa Hochhutha, psaný na objednávku sovětské KGB, spojený s intenzivní novinářskou kampaní, aby většina katolíků podlehla tak jako nekatolická veřejnost všeobecnému vylhanému klišé, že tento papež, pokud přímo nespolupracoval s Hitlerem na vyhlazení Židů, tak přinejmenším zbaběle mlčel.
  křižácké války byly obranou křesťanské civilizace před muslimskou agresí a barbarstvím, a pokud došlo na křižácké straně k neomluvitelnému krveprolití, tak je to téměř nula ve srovnání s tím, co páchali muslimští Turci, že počty obětí církevní i španělské inkvizice jsou vysoce nadsazené, a i když nelze hájit popravy heretiků pouze pro jejich přesvědčení, tak středověcí kacíři a protestanté se dopustili mnohem větších krutostí na katolících. Nemluvě už vůbec o osvícenské genocidě Voltairových pohrobků vůči katolickému obyvatelstvu ve jménu „volnosti, rovnosti a bratrství“ za Francouzské revoluce. Jakobínští demokraté povraždili ve Vendée i jinde tím nejbestiálnějším způsobem statisíce katolíků jen proto, že zachovali věrnost Kristu a jeho Církvi – a to během pouhých dvou let. Oběti katolického upalování heretiků během 500 let vypočetli už osvícenci na 50 tisíc. To je ovšem notně přehnané, podle střízlivých odhadů solidních historiků se jednalo včetně španělské inkvizice o méně než 10 tisíc osob.
  V Papežském státě byly čarodějnické procesy zakázány a na jiných místech Itálie římská inkvizice bránila obviněné a dosáhla jejich osvobození z rukou světských soudců.

 4. Maroš napsal:

  Ideo“logický“ KARUSEL. „Logický“ preto, pretože vždy keď sa vychádza zo svetonázu, ktorý je založený na ideológii – vždysa vychádza z určitej paradigmy = rámca uvažovania a rámec je ten chlievik, ktorý oklieštuje myslenie prispôsobuje mu všetky argumenty. Preto – jediný správny svetonázor je len a len otvorenosť a hľadanie pravdy = cesta – nikdy nie hotová vec. Preto je svetonázor ten najvyšší ovládač – 1. priorita, pretože vytvára ten základný rámec uvažovania neustále odvádzaný od neho. Je to ako keď policajti chcú usvedčiť nesprávneho páchateľa aneustále vyrábajú „dokazy“ proti nemu – aby im táto ich dogma „logicky“ bola potvrdená. Je to hádanie sa o pravdu – nie poznanie pravdy. Títo biskupi – to je ako hra na dobrého a zlého policajta – ale policajt ostane vždy policajtom. A kňazi sú policajti svojej ideológie. A rádoby naši sudcovia – aj keď radi používajú výraz „nesúď, lebo budeš súdený“. No isteže – ideálne je, keď sa človek odsúdi sám a urobí zo seba hriešnika – potom nastupuje zaklínadlo odpúšťania. No a všetci hriešnici to už majú dopredu odpustené – lebo Ježiš si to za nich „odrobil“ na kríži na veky vekov. A tak biblický projekt vyrába dokola kriminálne prostredie – bez ktorého by rodení PRESTUPNÍCI inak nemohli existovať. Poznámka – Jan Kozák – Hebrej = prestupník-zločinec, nie ten, kto „prestúpil-prešiel“ Jordán. Prestúpil zákon.

  IDEOLǑGIA CYNIZMU – ideológia lži a podliactva – „Jákobovská“ metóda.
  Jan Kozák – religionista – vysvetľuje žido-kresťanské korene anarchie, LGBT teroru, slniečkárstva, Antify, zeleného terorizmu /hnutie Deti Zeme/, atď.

  Ideologie Bible jako věčný zdroj pravdoláskařství 2/2
  https://www.youtube.com/watch?v=3FVX8JlJ4f0

  • vlcek napsal:

   Přátelé,
   často si mateme pojmy. Co je víra? Podle mne životní styl, kterým je řízen lidský život. Jakmile ale zaměníme víru za dogma (přitakání určitým formulacím), stáváme se otrokem organizace, která tuto poslušnost dogmatům mocí vyžaduje. Tomu podlehly i církve a vidět je to i na životě samotného Ježíše. Jeho odmítnutí židovských dogmat a hluboká víra přímo Bohu znamenaly od židovské velerady nevyhnutelný trest smrti.

   • Maroš napsal:

    vlcek – takto – Pjakin z 3.6.2019 – analogicky – kedy je účelné urobiť zo zlikvidovaného novinára martýra. Ono to má potom drajv a dôveryhodnosť. Kto vie, vie, že Ježiš Kristus ďalej šíril svoje evanjelium u semitov v Kašmíre.

 5. Mila napsal:

  Prosím vás,to je Cern na fotce????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..