Kauza Epstein spustí čistky proti VIP osobám. Establishment v D.C. je stále více zoufalejší

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 19.08.2019

Na americké politické scéně v poslední době dominoval pedofilní vyděrač a agent Mossadu, Jeffery Epstein a také generální prokurátor za éry Bushe, proti-íránský „herec“ William Barr, a to pravděpodobně není náhoda. Výběr Epsteina a Barra může být úmyslným odkazem na virus. Podle japonské vojenské tajné služby byl virus Epstein-Barr (EB) známý také jako mononukleóza nebo „nemoc z líbání“. Epstein-Barr (EB) byl jedním z prvních virů navržených nacistickou frakcí, který způsobil rakovinu u vybraných obětí. V tomto případě zinscenovaný veřejný boj mezi agenty Deep state Epsteinem (Mossad) a Barrem (nacista / Mossad), který, jak se zdá, způspobuje v korporátních propagandistických médiích fatální selhání.

 

 

Podívejme se na pozadí zpackané operace Epstein, abychom zjistili, zda je skutečně součástí něčeho mnohem sofistikovanějšího.

Zinscenování Epsteinovy „sebevraždy“ ve vězeňské cele ve světle „důkazu“ Barr okamžitě odsoudil, i když on je dozorující státní zástupce. Bezprostředně po „sebevraždě“ byla vydána zpráva, která ukazuje, že Epstein měl v krku zlomenou kost, která se obvykle zlomí, pouze když je člověk úmyslně škrcen. Poté následovalo vydání „oficiální“ pitevní zprávy, který ukázala, že to byla konec konců „sebevražda.“

Co je zajímavé na této operaci, je to, že průzkumy veřejného mínění ukazují, že většina Američanů (42%) věří, že byl zavražděn, zatímco pouze 29% věří „oficiálnímu“ příběhu, tedy že spáchal sebevraždu. To znamená, že jen menšina Američanů věří své vládě.

Zdroje Pentagonu ve tvrdí, že Epsteinovi bylo ve skutečnosti povoleno předstírat svou smrt výměnou za plnou spolupráci při nadcházející akci proti více než 300 VIP osobám, které navštívily jeho pedofilní ostrov. Zpackaná „sebevražda“ Epsteina umožnila Barrovi transformovat vyšetřování Epsteinových sexuálních zločinů na vyšetřování vraždy. To dává americké místní a vojenské policii mnohem silnější pravomoci.

 

 

Samozřejmě po zinscenované Epsteinově smrti rychle následovala razie FBI na jeho ostrově. Agenti FBI na místě úmyslně otevřeli okno, aby mohl dron vyfotografovat krvavou postel uvnitř „chrámu“ na jeho ostrově. Na videu pod odkazem níže, je vidět kolem 2m 22s. ODKAZ

Rovněž získáváme zprávy z webu napojeného na zpravodajskou službu amerického námořnictva, přinášejícího někdy informace, ale i dezinformace, Sorcha Faal, že potápěči námořnictva našli zbytky dětských kostí na mořském dně poblíž Epsteinova ostrova. To znamená, že skandál se zřejmě posune od zneužívání nezletilých VIP osobami k rituálním obětem dětí, z nichž mnohé byly v před-pubertálním věku.

Britské zpravodajské zdroje MI6 varují, že použití Barra jako klíčové osoby při vyšetřování Epsteina by mohlo vést ke zneužití „německými DVD“ agenty, kteří by mohli sundat politické odpůrce obviněním z pedofilie.

Tyto stejné zdroje se také shodují v tom, že svět čelí satanskému nepříteli. Řekly: „Satanismus vidíme hlavně jako extremistický (fanatický) náboženský kult stejně jako všechny další, stejně tak jako kontrolní mechanismus v nejvyšších patrech světového společenského řádu.“

 

 

Stejné zdroje rovněž uváděly, že případ Epstein byl „fiasko v celosvětovém měřítku na nejvyšší úrovni společnosti“ a že „to všechno vyjde na povrch.“ Také např. „syn královny (princ Andrew) je zapojen, spolu s ostatními. Měl by být vyšetřen kvůli jeho sexuální závislosti.“

Zatímco tento britský královský zdroj je očividně nervózní z bezprostředních čistek pedofilů na vysoké úrovni, upozorňuje na to, že generální prokurátor Barr byl pro tajné vojenské soudy, i když svět požaduje veřejné a spravedlivé procesy.

Ačkoliv zatčení vysoce postavených pedofilů je dobrá věc, stále nevidíme žádnou zmínku v korporátních médiích o trestání válečných zločinů, jako je 11. září nebo masové vraždy v místech, jako je Irák a Japonsko.

Další rozměr dění ve světě je samozřejmě finanční. V zásadě lze postoj vlády ve Washingtonu D.C. zredukovat do jediné věty: „Pokud nás necháte zkrachovat, zatkneme vás za pedofilii.“

 

Zvýšený tlak na pedofily a lidi chycené do pasti Epsteinem souvisí s pokusem pokrevních linií v čele s Británií, podat žaloby proti velké rezervě „fondu s likviditou mimo účetní knihu“, říkají zdroje MI6. Jedná se o právní mechanismus pro kontrolu bankovního kartelu, vysvětluje zdroj, přičemž varuje, že „mnozí bankéři zemřeli“ za pokus o použití tohoto mechanismu.

Je třeba, aby lidé pochopili, že zbankrotování fiat bankéřů, kteří vlastní Washington D.C., EU a Japonsko, neohrožuje zdravou část těchto zemí, včetně nezkorumpovaných byrokratů a politiků. Ve skutečnosti by bankrot bankéřů osvobodil tyto země od babylonského dluhového otroctví, o čem mnoho lidí v západní vojenské a zpravodajské komunitě ví.

Americká armáda bude během nadcházející nové kampaně i nadále plně financována, aby konečně bankrotovala politický cirkus v D.C. a její vůdce v Tel Avivu a ve Švýcarsku. To lze vidět při pohledu na vývoz ropy amerického vojenského protektorátu Saúdské Arábie mimo USA (které platí obligacemi) a do Číny (která platí penězi).

Podle webu TankerTrackers.com, který sleduje ropné tankery a zásilky na základě satelitních snímků a automatických identifikačních systémů lodí, Saúdská Arábie vyvezla do Číny v červenci 2019 neuvěřitelných 1.802.788 barelů denně, což je nárůst o 96% ve srovnání se srpnem 2018. Naproti tomu vývoz do USA v červenci činil 262 053 barelů za den, což je pokles o 62% oproti srpnu loňského roku.

Návrh Saudské Arábie na vytvoření nové země o velikosti státu Massachusetts a investicí 500 miliard dolarů, která obchází stávající zákaz genetického vylepšování lidí a zavede také nejrůznější potlačené technologie, ukazuje, že hlavní velení Spojených států se snaží alespoň zahájit založení odtržené civilizace.

Establishment v D.C. se mezitím stává zoufalejším každý den. Na domácím poli narůstá počet incidentů hromadného střílení (ať už skutečných nebo falešných) a klesá jejich výtěžnost, protože veřejnost je vůči nim už imunní. Pokus o zahájení falešných pravicových či levicových nepokojů v Portlandu v Oregonu také selhal.

Po neúspěšném úsilí o změnu režimu, které mělo ukrást ropu z Venezuely, Sýrie, Íránu a a z jiných míst, se partička neokonů z D.C. nyní pokouší odvrátit bankrot odkupem Grónska od Dánska.

Také se snaží destabilizovat Hongkong ve snaze získat lepší vyjednávající pozici vůči Číně. Protesty tam začaly jako legitimní krok hongkongských občanů ke zrušení zákona, který by umožnil jejich vydání do Číny. Hong Kong je obydlen z velké části lidmi, kteří uprchli z komunistické Číny, takže tento zákon je opravdu znervózněl. Poté, co Čína ustoupila, protesty však podle zdrojů Asijských tajné společnosti přerostly v násilné akce profesionálních agentů provokatérů placených sionisty. Cílem bylo přinutit Čínu, aby použila nadměrnou sílu a zničila tak její mezinárodní image, připouštějí zdroje CIA. Číňané se však poučili z protestů na náměstí Nebeského klidu v roce 1989 a používají konvenční postupy na udržení pořádku, jako jsou vodní děla a zatýkání zvláště násilných jedinců.

Záležitosti kolem Hong Kongu se začaly hýbat, když Trump byl domácí opozicí nucen snížit cla o dalších 300 miliard dolarů za čínského zboží. Každý, kdo zná skutečný svět, chápe, že bankrotující člověk, který nakupuje věci, jako Korporace USA, a používá nesplatitelný dluh, není v silné vyjednávací pozici. Lidé, kteří profitují z distribuce levného čínského zboží v USA, tomu rozumějí.

Vláda Korporace USA má finanční prostředky do začátku září, ale je zde stále větší shoda, aby došlo ke skutečnému veřejnému bankrotu vlády Spojených států amerických letos na podzim. Dosud se tomuto scénáři vyhýbali, ale tento rok by se to už konečně mohlo povést.

 

Letos se však bude konat obrovský boj, který by konečně mohl ukončit politický cirkus ve Washingtonu DC nakaženého infekcí EB (Epstein-Barr). Britské společenství Commonwealth, Vatikán, Rusové a Číňané chtějí, aby sionistická problémová parta trvale ukončila činnost. Mějme na paměti, že Sionisté budou proti tomu bojovat zuby nechty.

Tento podzim se zdá, že bude pravděpodobně hektičtěji než obvykle.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Formis napsal:

  Díky za překlad

 2. lenka f napsal:

  Tak tahle zpráva mi přijde velmi zajímavá celá, včetně snahy USA o založení odtržené civilizace. Mám pocit, že snad Saudové udělili jako první občanství robotovi, teď nevím jak ji nazvali asi Sofie.

 3. Vít napsal:

  Boje mezi sionisty a dalšími zasvěcenými je nyní u konce. Budou mít starost o vlastní přežití. To, co je na pořadu dne , je napsáno na hvězdné obloze. Nyní se opět změnila vzdálenost od Kasiopei. Čekejte rozsvícení Jupitera. Až se na původní místo nasune Velký vůz, který oproti původní velikosti bude asi 5x větší, pak bude planeta v místě, kde vždy docházelo k vrásnění povrchu Země. Co to znamená a jak to minulé vypadalo, je v geologických učebnicích. Naštěstí se nám podařilo tyto věci zmírnit. Odehraje se to ale způsobem, který se zakládá na zákonitostech jak živého, tak neživého Vesmíru jako celku. Je to zákon O PŘEMĚNĚ A ZACHOVÁNÍ HMOTY A ENERGIE. Proto uvidíte náhlé propady půdy nebo její objevení se, a to v okamžiku. V malém se to děje pod názvem SHINK HOLES. V Rakousku zmizí část Alp a Německo se svou zápornou energií bude pod vodou jako celek. Proto se připravte. První změny ve velkém budou v Čechách. Krkonoše, kde jste slyšeli podivné kovové zvuky zmizí zcela. Pak bude mizet i Polsko. To se stane ostrovn(í zemí. Na jih od Prahy uvidíte 3000 m vysoké hory.

  • mino napsal:

   Len otázočka, kto uvidí, respektíve koľko ľudí to bude mať možnosť vidieť?

  • Alois napsal:

   Toto mne vždy pobaví…

  • Maroš napsal:

   „Je to zákon O PŘEMĚNĚ A ZACHOVÁNÍ HMOTY A ENERGIE.“ – takže všetko riadi sionista Einstein? He he!

   “ Albert einstein

   „Fotky 1 2 3 4 5 6 7 8

   Pacifista a sionista . Počas druhej svetovej vojny využil svoju prestíž na naliehanie na prezidenta USA Franklina D. Roosevelta, aby urýchlil prácu na stavbe atómovej bomby, pričom premýšľal o potrebe zastaviť postup nacizmu . Einstein však bol militantným pacifistom, ktorý opakovane demonštroval proti iracionálnosti vojny. Po zbytočnom riadení projektov medzinárodnej kontroly jadrovej energie obhajoval založenie svetovej vlády. Krátko pred svojou smrťou podpísal manifest proti závodu v zbrojení, ktorý propagoval britský filozof Bertrand Russell . Je známa aj jeho obrana sionizmu. Na obrázku to vidíme s Davidom Ben-Gurionom , tvorcom nového štátu Izrael, ktorý sa objavil po druhej svetovej vojne. “
   https://www.biografiasyvidas.com/monografia/einstein/fotos6.htm
   „Prenasledovanie židov v ňom vzbudilo hrdosť na svoj pôvod. Stal sa zapáleným sionistom, vznik Izraela však nepodporoval. Práve naopak, snažil sa spojiť arabov a židov do vytvorenia spoločnej semitskej kultúry. Aj napriek tomu mu krátko pred jeho smrťou ponúkli pozíciu izraelského prezidenta.“
   https://words.codes/blog/einstein-sionista-komunista-ateista/

   Pre zaujímavosť – „Genesis“
   „Na Měsíci je život. Pochází ze Země, zanesla jej tam izraelská havárie“
   “ Lunární knihovna měla být první z mnoha plánovaných „kešek“, archivů, které ARCH plánuje rozmístit po celé Sluneční soustavě. Analogové obrázky, digitální data… a kde jsou ty želvušky? Ve stostránkové průvodní zprávě, která je jinak velice detailní, se o nich nic nedočtete. Podle vyjádření Spivacka pro magazín Wired šlo totiž o nápad na poslední chvíli. Původně plánoval archivaci DNA až v pozdějších misích.

   Jen pár týdnů před dokončením nákladu však přišel s nápadem přidat do pryskyřice, ve které jsou zalité tenké niklové disky, vzorky DNA. Konkrétně jsou teď na Měsíci kapky Spivackovy krve, spolu s krví 24 dalších (prozatím nejmenovaných) lidí, kteří tvoří „pestrý průřez lidským rodokmenem“. Dále tam Spivack přihodil „několik tisíc“ želvušek v jejich pověstném hibernovaném stavu.“
   https://www.idnes.cz/technet/vesmir/mesic-zelvusky-beresit-sonda-lunarni-knihovna-arch-mission-foundation.A190812_151957_tec_vesmir_pka

   Inak – kto že to bol na tom Mesiaci?

   • Nula napsal:

    výňatok z textu článku:
    „Většina lidí si myslí, že naším úkolem je chránit Zemi před asteroidy. Ale to je omyl,“ vysvětluje Moogega Strickerová, ale vzápětí uklidňuje, že i tím se NASA zabývá. „Mým úkolem je zajistit ochranu ostatních planet před lidmi a před pozemským životem. Když zkoumáme ostatní objekty, neměli bychom tam zanést život, ani mikrobiální život, ze Země. Zvláště pokud by už mohl život na té planetě existovat.“ Nejvíce ji nyní zaměstnává zajištění mise na Mars.

    Měsíc je v tomto ohledu trochu jiný. Nemá pravidla tak striktní, protože jeho prakticky neexistující atmosféra a nízká teplota znamenají, že pozemský život nemá příliš šanci Měsíc zamořit. Dohoda OSN z roku 1979 (PDF) navíc dává všem státům stejnou možnost zkoumat Měsíc. Zakazuje ovšem jakékoli vlastnictví nebo vojenské využití Měsíce 🙂
    Kto vydáva takéto uznesenia ? EGO samotného človeka. Prv začne nadradenosťou a končí nadriadenosťou. Nadriadený sa robí filantropom, a nadradený blbcom. Ak nás má kontaktovať „niekto“ vyššieho vedomia, určite si dá na nás pozor pri takomto spôsobe vnímania?! Ani jedna z týchto dvojnohých foriem „kontaktov – kontaktorov“ sa nedočká vyššej úrovne/pomoci, pretože si neuvedomuje, že je zavretá a nevedome uzatvára všetko v petriho myske aj so svojim vedomím. Bunka má tak isto svoj obal. Ak sa má rozmnožiť, alebo prijať nové data od bunky druhej, v jeden moment sa otvorí – to je ten kontakt. Toto nedokáže prijať človek pre svoje EGO – Satanáša 🙂 Bunka pre ten moment riskuje aj svoju záhubu, ale urobí to – a nepotrebuje k tomu nadradenosť, nadriadenosť, energiu druhých, 100 miliard dolárov – skrátka vyvíja sa prirodzene, nie riadene !
    Zhrnutie: stačí sa pozrieť na tú tabuľku s odkazom : Malá krajina s veľkými snami… Ak tvorím „dielo“ s vedomím možnej záhuby, tak samotná záhuba je v kódexe DNA samotného tvorcu „diela“. Kontaktovať niekoho datovým nosičom, krvou, alebo zaliatou predkožkou v epoxide je na smiech a sen. V podstate veď aj (Spivackove) naprogramovanie mysle vychádza z programu, ktorého prezentuje logo hada pojedajúceho si vlastný chôst…. Pochopí to, a aj jeho nadriadení, či nadradení, že ten chôst podobne ako bunka musí odpojiť zo svojho (teraz si dovolim špecifikovať) pahltného spôsobu žitia??? Posúďte sami… Ja by som takýto „stav druhu“ z bezpečnosti vlastného vedomia určite ešte nekontaktoval. Raz to skúsili kontaktorom Ježišom(po pravde bolo ich viac Tesla, Galileo, Hus, King a pod.), a kde to skončilo ? Zneužitím ich informačného poľa nadradenými/nadriadenými EGOistami-satanistami, ktorí nepoznajú seba/sebu samú !!!!!! Hlavné pri vývoji homo sapiens je, že mám predkožky s
    dávidovou hviezdou rozhádzané medzi ozajstnými/prirodzenými hviezdami po celom vesmíre…., no – nie ?…

 4. Maroš napsal:

  Všimnite si dôležitú poznámku k existencii ministerstva komunikácií v Izraeli! /Kľúčový je vzťah ministerstva komunikácií – ktoré vtedy viedol Netanjahu – a izraelskej telekomunikačnej firmy Bezeq. /
  Otázka – kto u nás riadi informačné toky, médiá, školstvo, kultúru? Neziskovky platené z USA a Izraela? Kto u nás riadi voľby? Informačný proces je riadiaci proces! Komunikačný proces! Takže idioti čechoslováci – Izrael náš vzor! Lebo nám nefunguje zákonodarná moc, justičná moc, exekutívna moc – pretože nám nefunguje informačná /mediálna, komunikačná/ moc – respektíve je v rukách nejakých cudzích mocností – o ktorých je zakázané hovoriť! Už viete, o čom to je doboha?!
  – – –
  „Kauza známa ako Prípad 4000 je jednou z najväčších pre premiéra a jeho okruh najbližších. Kľúčový je vzťah ministerstva komunikácií – ktoré vtedy viedol Netanjahu – a izraelskej telekomunikačnej firmy Bezeq.

  Podľa vyšetrovateľov Netanjahu dopomohol svojmu priateľovi Shaulovi Elovitchovi, majoritnému akcionárovi Bezequ k regulačným benefitom vo výške až 1 miliarda šekelov (zhruba 247 miliónov eur). Výmenou mal podľa štátneho žalobcu Elovitch zabezpečiť Netanjahuovi pozitívne správy o ňom na online spravodajskom portáli Walla! News, ktorý Elovitch vlastní.

  Polícia tvrdí, že má dostatok dôkazov na obvinenie Elovitcha z úplatkárstva, zo zásahu do vyšetrovania a z finančných zločinov. Elovitch aj Netanjahu popierajú akúkoľvek vinu.
  https://www.noviny.sk/politika/393320-policia-ma-dostatok-dokazov-na-obvinenie-premiera-pre-korupciu

  Viď naše ministerstvo dopravy pôšt a telekonunikácií – o čom to je? O zbieraní metadát o každom občanovi. A ministerstvo kultúry zabezpečuje status quo alebo jeho zmenu nekrvavou cestou. A ministerstvo školstva „vychováva“ /debilizuje/. A „ministerstvo médií“ – S PRÁVOM NA „SPRÁVNY“ NÁZOR A LŽY – ktoré riadia štát, patrí komu?! Internet patrí komu? Kontrola internetu patrí komu?

 5. Fortuna napsal:

  Konecne v cesku zacinaji vychazet zajimave clanky a na me reagujici zajimave komentare. Slava!

  • tereza napsal:

   Víme s jistotou, že „lolita ranče“ jsou i v Evropě. Tyto navštívili i čeští politici. Je třeba pochopit, že návštěva „lolita ranče“ je vstupenka do vysoké politiky, ve které bude politik oblíbenec systému. Kdo se na „lolita ranč“ nedostaví, ten bude mít problémy. Proto je 99 % vrcholných politiků vydíratelných a jsou vydíráni, pokud se odchýlí od hlavního bruselského proudu. Vysoká politika je fraška a nejde v ní o zájmy obyvatel. Proto volby málokdy něco změnily. Buďte si jisti, že kauza Epstein sahá i k českým a slovenským politikům. Až toto vše začne vyplouvat na povrch, vlastizrádci se nikam neschovají!

 6. Vít Henok napsal:

  Vydíratelnost znamená to, co dodnes nechápe mnoho lidí. Ono totiž stačí mít ženu a děti, pak je již člověk vydíratelný. Nelze nikoho odsuzovat za nic již z tohoto důvodu. Dítě, kterému unesli rodiče nebo naopak, rodiče, kterým unesli dítě… Život se ale nedá ovládat, zotročit nebo znásilnit něčím nepřirozeným. Systémy vládnutí jsou z tohoto ranku. Pokud vládnoucí VIP banda necitlivých bude vládnout, zmizí život z planety. Pak vláda pozbývá smyslu. Život planet je v její rotaci. Pokud se zastaví, planeta ve svém vlastním otáčení nabývá energie, vzdouvá se, trochu se kolíbá a ten pohyb jí dává její planetární život. Pokud se ale zastaví, pak je natočená bez vlastní rotace k většímu tělesu bez pohybu. Na těchto planetách nebývá ani roztavené jádro, protože láva tam necirkuluje. Říká se, že se Život planety zastavil, pokud jí něco ohrozilo. To, co nyní ohrožuje Zemi, kde je poslední život v takové variabilitě, je právě snaha bezcitných Systémů vládnout celé planetě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..