Každý třetí čech má v mozku vetřelce

…..právě na níže uvedené téma byla na podzim 2016 v Rakousku celosvětová konference. Lékaři lék nemají, ale byl nalezen způsob, jak odstranit tyto MUTOVANÉ parazity na viry z těla ven. Hovořili hlavně o kávě a beta-karbolinech, které parazita z těla vyženou….

09:54

 

Každý třetí Čech má v mozku vetřelce, tvrdí evoluční biolog Flegr

27. ledna 2017
Jsou mezi námi. Respektive v nás. Záhadní paraziti, kteří tahají za nitky našeho chování a ovlivňují naše duševní zdraví. Například lidé infikovaní toxoplazmou mají pomalejší reakce či častěji zaviní dopravní nehodu. Profesor evoluční biologie Jaroslav Flegr v novém vydání týdeníku Téma mj. tvrdí, že nakažená je až třetina světová populace.
tm dodává: jsou hlavně v chemtrailech od lidí, kteří „to s námi myslí dobře“ Mnohokráte dokázaáno v laboratoři ve Švýcarsku…..

Profesor evoluční biologie Jaroslav Flegr | foto:  Jan Zátorský, MAFRA

Zabýváte se evoluční parazitologií, co tato věda zkoumá?
Snaží se vysvětlovat vlastnosti parazitů a interakce mezi parazitem a hostitelem z pohledu evoluční biologie. Osobně se už asi čtvrt století věnuji studiu vlivu parazitů na lidské chování. A především vlivu parazita Toxoplasma gondii na chování a psychiku nakažených osob. Toxoplazma je parazit příbuzný původci malárie a nemoc, kterou způsobuje, se nazývá toxoplazmóza. Ve světě jí trpí asi každý třetí člověk.

Vy sám toxoplazmózu máte?
Ano, to byl pro mne ostatně jeden z impulzů, proč jsem se rozhodl právě tohoto parazita studovat.

Je na nakaženém jedinci vidět, že má toxoplazmózu?
Nakažený člověk vypadá, jako by byl zdravý. Zdravotní potíže má jen jeden až dva měsíce po nákaze. To mu natečou uzliny na krku, bolí ho hlava, má teploty, ale pak se uzdraví. Toxoplazmóza totiž přejde do své latentní podoby a vytvoří tzv. tkáňové cysty, které v těle člověka přetrvají do konce jeho života. Na vyléčení latentní toxoplazmózy zatím neexistuje lék.

Kolik lidí je v současné chvíli nakaženo toxoplazmou?
V Česku se uvádí asi 30 procent, celosvětově je to také zhruba třetina, ale tyto údaje se týkají zejména těhotných žen, které se nejčastěji na toxoplazmózu vyšetřují. Ve skutečnosti bude nakažených mnohem víc, tipoval bych, že v Česku to bude tak 40 % lidí, v Německu nebo ve Francii je to ještě o 10 % víc. Záleží totiž i na podnebí, ve vlhku přežívají cysty parazita déle. A také na tom, jak často lidé v té které zemi jedí syrové či polosyrové maso a kolik se v dané zemi chová koček.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/paraziti-rozhovor-biolog-jaroslav-flegr-ffx-/zdravi.aspx?c=A170126_091310_zdravi_pet

tm dodává:

Zde si můžete přečíst, jak jednoduché je odstranit tyhle potvůrky:

http://tadesco.cz/kava-prirozena-lecba-toxoplasmozy/

 

Loading...

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Martasmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla
Marta
Host
Marta

Dobrý den odkaz na přirozenou §léčbu toxop. Nejde zobrazit. Prosím zkuste ho spustit. Děkuji marta

Pin It on Pinterest