Kdo je oněch 144 000 bytostí uvedených v knize Zjevení?

Kniha Zjevení (kapitola 7 a 14) i smaragdové desky předpovídají inkarnaci a příchod 144 000 „bojovníků“ světla, kteří budou zachraňovat Zemi od „sil temnoty“ během konce období kali jugy. Většina ze 144 000 „bojovníků“ světla je nyní tady a je v procesu „probouzení“ jejich skvělého účelu a poslání na Zemi.

Většina ze 144 tisíc je inkarnovaná z vyspělejších planet, ačkoli někteří jsou vyspělejší místní duše ze Země. Většina se probouzí z jejich dlouhého mentálního a duchovního spánku, a pomalu ale jistě si uvědomuje, že jsou zde, aby pomohli při velké transformaci planety Země.

Vzpomínky na 144 tisíc bytostí byly naprogramovány, načasovány a spouštěny, aby v tomto okamžiku „vyrazily“ a probudily je k jejich pravé totožnosti, poslání a účelu inkarnovat se na Zemi v tomto nejdůležitějším čase v dějinách planety Země.

Vstoupili jsme do „11. hodiny“ velkých změn, které se odehrávají na Zemi, a nastal čas, aby zbývající z oněch 144 tisíc se probudili ze spánku, „poklepali“ si na čelo, aby opustili sen materializmu, „vyhrnuli si rukávy“ a naplno se vrhli do zachrány této planety.

 

Nevědomé masy na Zemi tuto planetu nezachrání. Pouze 144 000 „bojovníků“ může tuto planetu zachránit. Ale všech 144 tisíc „bojovníků“ světla musí převzít svůj post a udělat to nyní. Doba zmatku, váhání a prokletí je u konce. K dispozici je planeta, která má být zachráněna. Jeden člen, kterého by se nepodařilo najít a nepřevzal by svůj post, může ohrozit celou misi.

Může to znít „galakticky“ vážně, ale je to tak. Pokud si myslíte, že jsme jen na „běžné misi,“ tak se znovu zamyslete. Toto je největší poslání, které jsme se zavázali vykonat za posledních 200 000 let. Celá galaxie upřela zrak na nás, sledujíce, zda se nám to podaří. Sledujte, jestli je Země zachráněna nebo roztrhána, až se válečníci temnoty střetnou s bojovníky světla.

Kali juga

Země oběhne jeden krát kolem galaxie každých 25 920 let. Celý cyklus je známý jako juga. Ta má čtyři části. Dvě části (180 stupňů) vzestupného vědomí a dvě části (180 stupňů) sestupného vědomí. Tento cyklický vzestup a pád vědomí na Zemi probíhá od jejího stvoření a to vysvětluje vzestup a pád velkých civilizací na Zemi.

Kali juga je poslední kvadrant sestupujícího vědomí uvnitř jugy. Země je nyní na samém konci kali jugy. V Bibli se to vyjadřuje jako „ke konci časů.“ Konec časů nebude koncem Země, ale konec temnoty a zla na Zemi – a úsvitu sedmého zlatého věku osvícení.

Zdroj: 1

Přeložila tereza

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

22 Komentáře zapnuto "Kdo je oněch 144 000 bytostí uvedených v knize Zjevení?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

Dle mého názoru tm i aluška patří mezi těchto 144 000 bytostí.
Protože když se na tím tak zamyslíme co všechno už sdíleli oba dva na internetu….. nebo aluška v knihách. Já bych bez těch dvou věděl uplné kulové.

jirik
Host
jirik

tak to už zbývá dohledat těch 143 998 bytostí…..ikdyž já si myslím, že ve skutečnosti těch bytostí bude víc jak těch 144 000.

Vítek K.
Host
Vítek K.

Já jsem někde četl, že matrix povolil přesně 144 000 těchto bytostí. Ani jeden navíc. Ale to by nám mohl sdělit tomáš marný. 🙂

Michal M.
Host
Michal M.

Jen ti co píšou nemusí být vyvolení.Zajímejte se o své okolí a třeba takového muže či ženu najdete.Ja již vím.

irile
Host
irile

Vše je pod kontrolou,bez obav …
Ve správné chvili se vše spustí a každý z oněch 144tis.bude stát na své pozici…
Jsou na to pripravovani od prvniho nadechnutí v tomto čase!…až do konce časů …

CZK
Host
Nechci Vám do toho kecat, ale doposud jsem si myslel, že tzv. „platónský rok“ necelých 26 000 let je doba, za kterou nakloněná zemská osa opíše celý kruh a tak postupně ukáže na všechna znamení zvěrokruhu. Země okolo galaxie neobíhá, ale otáčí se i s ní a jedna otočka trvá pravděpodobně 3,5 mil. let. (Ale úplně jistý si nejsem, musel bych to dohledat a na to jsem líný 🙂 ) Jak se ale posouváme s celou sluneční soustavou vesmírem, tak se nasouváme do oblasti vesmíru, která je „nasycena“ žhavým plazmatem. A ten vyvolává změny na Slunci a všech jeho oběžnicích.… Číst vice »
aby lidem nemuseli říkat pravdu a ještě na tom vydělat peníze
Host
aby lidem nemuseli říkat pravdu a ještě na tom vydělat peníze

Citat:
„Jak se ale posouváme s celou sluneční soustavou vesmírem, tak se nasouváme do oblasti vesmíru, která je „nasycena“ žhavým plazmatem. A ten vyvolává změny na Slunci a všech jeho oběžnicích. Ty projevy jsou nám prezentovány jako „globální oteplení“, aby lidem nemuseli říkat pravdu a ještě na tom vydělat peníze. Takto to alespoň vidím já podle informací, které ke mně doputovaly.“ = „VELICE DOBRE VYSVETLENE.“

Melichar
Host
Melichar
Taky mám Zdeňku takové informace. Země neobíhá kolem naší galaxie, je její součástí. Nejprve s celou Sluneční soustavou obíhá kolem centrálního slunce Alcyon. Rotuje proti směru hodinových ručiček v časovém algoritmu 25 860 let, což je tedy doba, za kterou naše sluneční soustava dokončí jednu orbitu. Naše sluneční soustava tedy během této orbity projde z jedné a pak z druhé strany fotonickým pásem. Znamená to, že během tohoto jednoho cyklu zažíváme tzv. dvě období „tmy“ a dvě období „světla“. Lze konstatovat, že období tmy tvoří převážnou většinu orbitální dráhy kolem centrálního slunce. S určitou přesností lze říci, že jedno období… Číst vice »
jj
Host

Ve vesmíru není žádnej zmatek ,protože ho řídí náš Stvořitel. Akorád nevíme proč to tak je.

Melichar
Host
Melichar

JJ, zmatek je samozřejmě pouze u lidí na Zemi, špatně jste to pochopil.

CZK
Host

Tak to bylo naprosto vyčerpávající, pane Melichare 🙂 ! S tou otočkou galaxie jsem byl tedy trochu vedle 🙂

marmelada
Host
marmelada

Neviem či sa to prekladá správne, ale to číslo 144 000 to sú presnejšie súradnice zeme, ktoré znamenajú, že sa to bude týkať celej zemi od severu k juhu a východu k západu (všetky svetové strany).

Týka sa to Božej armády, teda tých ktorý budú zo zeme tzv. vytrhnutý v okamihu sekundy.. oni budu tvoriť božiu armádu a budú bojovať v Jeruzaleme (božom meste) proti antikristovi a falošnému prorokovi ktorým je František. Čas je naozaj blízko. 23 septemberom pravdepodobne započnú mnohé celosvetové zmney, ktoré budú mať dopad na každého.

Pavel
Host
Pavel

Na ja naturliche, ale v kterém Jeruzalémě – v tom v Palestině, nebo v Novém Jeruzalémě, kterým je dle všeho Praha – hlavní město České republiky?

marmelada
Host
marmelada

Na obnovenie Jeruzalema židia čakajú dodnes, tak zrejme tam, kde je kamenný dom – pozostatky Šalamunovho sídla.

Soto
Host
A jak se vám líbí ještě tohle. Kalijuga trvá 1 000 000 let my jsme cca v jedné třetině , ale příští generace mají to štěstí, že právě nyní probíhá konec černého věku vnitřního cyklu. My máme tu smůlu, páč nevíme vteřiny, kdy příjdeme hromadně o kejháky. Pak bude následovat 6000 let zlatého věku. Černý věk , tedy kali je vždy nejkratší , pak jsou ještě zlaté, a stříbrné, zlaté jsou nejdelší . Prostřídání všech velkých cyklů a počet buddhů na Zemi je takový, že když každý z nich se letmým pohybem dotkne žulového kvádru, tak se ho tím ošoupe… Číst vice »
Aronie
Host
Aronie

Bylo jich vysláno víc,ale ne vsichni to udýchali, pochopitelně-jsou to duše z dalekých galaxii z nichž někteří jsou zde poprve a pravděpodobně naposled,maji ale par specifickych znaku,nehledejte je ale na vysokych postech,nebot jsou izolovani- kriticke množství na spuštění je 144tisic,tak uvidime😶

JanJohan
Host
JanJohan

tak bible toho napovídá….

Petra
Host
Petra

Význam čísla 144 000…Tutanchamon, Mayové, Keltové a prastaré vědění http://www.pracesesny.cz/badani/badani-ruzne/vyznam-a-mocnost-cisel/a144-000/

jirik
Host
jirik
V Bibli však tato podmínka k nalezení správců Božího lidu zdaleka nestačí. Bible přidává ještě další nutnou podmínku: Schopnost naučit se zpívat ,,Novou píseň“ a tak se v další části Bible říká: „Zpívali novou píseň před trůnem, před těmi čtyřmi bytostmi a před starci. Nikdo nebyl schopen naučit se té písni, než těch sto čtyřicet čtyři tisíce z obyvatel země, kteří byli vykoupeni“ Více zde: http://www.pracesesny.cz/badani/badani-ruzne/vyznam-a-mocnost-cisel/a144-000/ — U téhle části jsem si vzpomněl, jak farář u pltáře čte…za papeže (uvede jeho jméno), za biskupa (taky uvede jeho jméno),… a končí tímto…. a všechen vykoupený lid. Tak mě napadlo jestli ten… Číst vice »
Petra
Host
Petra
Jiříku, upřímně nevím, kde je pravda. Bibli bych brala s rezervou, spousta důležitých věcí tam není, církev je seškrtala neboť, kdo má znalosti a vědomosti, má moc. A to se církvi nehodí, aby ovečky přemýšlely. ..Ani nevím, jestli jsou nějaký bytosti, který nás zachrání, před tím, co jsme sami dopustili. Spíš si myslím, že 144 000 nás odkazuje na vědomosti dávných civilizací. Ale může to být i jinak, ať si každý hledá svojí pravdu. … Uvidíme, co se bude dít toho 23.9., ale i tam bych byla obezřetná, jestliže se objeví nějaký úkazy na nebi, věřila bych tomu, že v… Číst vice »
Petra
Host
Petra
Igor Zemánek
Host
Igor Zemánek

Váše poznání je bohužel podle esoterických nauk. Vidím, že k tomu budu muset napsat článek, abyste rozuměli. Už jsem to měl tady celé napsané, ale je tady idiotský způsob odesílání, tak se mi ten komentář celý smazal. Zkuste a to je pro administrátora, nadepsat nad to prázdné políčko, vlož číslo, ne slovo.
Pokud budete mít zájem rozumět o čem Jan skutečně hovoří, najdete ten článek na nejvic-info.cz

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!