Kdy se stala Česká republika kafilérkou Evropy?

Bohužel i Jaromír Soukup na TV Barrandov sklouzává k populismu. Nebo nemá přesné informace. Mnozí už dnes neví, kdo to je. A natož aby věděli, že se mu říkalo: kdo je „Had na tři?“ Ano, to byl on, co prosazoval původně jiné daně na motorovou naftu, byl to on, kdo za každou cenu chtěl zrušit potravinové normy ČSN, aby sem mohl západ dovážet jejich šunt. Byl to Josef Lux, budiž mu země lehká.

 

 

Říká se o mrtvých jen dobře. Ale na druhou stranu máme lhát, abychom špinili Václava Klause staršího? A Josef Lux z KDU-ČSL jako ministr zemědělství prosazoval dvojí daně na stejný výrobek, protože chtěl okopírovat Německo a Rakousko. A rozkrádačka pak trhala rekordy. Dnes to lidé hází na reformu Klause. Že to veřejně zneužívají lidé, co se hrdě hlásí k „pražské kavárně“ a dostali název lepšolidé, lze pochopit. Zloděj křičí chyťte zloděje a ti, co obviňují jiné z fejků a hoaxů, sami jsou jejími strůjci.

V době zahájení přístupových rozhovorů do EU nám totiž byl položen nůž na krk: západ do tvrdých, komunistrických norem neměl ani jeden výrobek, zatímco my jsme mohli vyvážet vše. A Němci či Rakušani v pohraničí „žrali“ řízky a další masné výrobky, až se jim dělaly boule za ušima. Bez křehčení. Z mléka byl tvaroh a mohli bychom pokračovat. (Pozor, nezaměňovat s kulturou prodeje, ta byla ve státním většinou hrozná, nebo podpultová.) A díky Luxovi byl zločin na českém lidu dokonán. Liberalizace znamenalo otevřít západnímu či polskému šuntu dveře dokořán.

Telegraf 14.12.1995

A právě Lux prosazoval, aby potraviny byly jedlé, nikoliv zdravé. Prostě pouze v okamžiku, kdy někdo umře, tak měl být výrobce potrestán. A výroba dvojích potravin byla na světě. Naše kvalitní byly zlikvidovány a vznikla u nás kafilérky, kdy se sem dováží, co se ještě sníst dá.

 

 

Jenom vysvětlení, proč se Luxovi říkalo had.  Po každém zasedání Klausovy vlády kde byl v koalici vystoupil samostatně před novináře a vždy oznamoval, že by se pro lidi a zemědělce obětoval, ale nemůže, protože strana Klause je silnější. Prostě to byl šmejd, který šel proti našemu národu. V zájmu božské EU.

Dnes vidíte, jak to s naším zemědělstvím a kvalitou potravin vypadá.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jirik napsal:

  „Evropská komise a velké státy unie jako Německo a Francie navrhují zahrnout do většinového hlasování daňové a sociální otázky, otázky zaměstnanosti (zaměstnávání cizinců) a taktéž společnou zahraniční a bezpečnostní politiku. Tím by ČR přišla o své poslední národní pravomoci! Občané by již ve volbách nerozhodovali o výši daní, ale rozhodoval by o tom Brusel! Stejně tak by náš parlament nerozhodoval o výši sociálního pojištění, sociálních dávkách a podobně. To už by mohl být český parlament rovnou zrušen, protože by již o ničem nerozhodoval a musel by jen povinně implementovat legislativu Bruselu. Česká republika by již ani formálně nemohla mít vlastní suverénní zahraniční politiku, ale musela by se podřídit ve všem rozhodování Evropské unie! Tedy diktátu Francie a Německa,“ domnívá se.

  https://sptnkne.ws/mpJg

 2. korina napsal:

  EU má fašistické kořeny, fašistický obsah i fašistické prosazování svého diktátu.

  • tomáš marný napsal:

   Milá korina,
   bodejť by neměla, když MADAMME ANGELA HITLER MERKEL je dcerou ADOLFA HITLERA…..
   tm

 3. Václav napsal:

  Ano Lux pohřbil zemědělce.
  Boží mlýny zafungovaly, ale od té doby celý národ churaví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..