Klára Samková prosí o sdílení následujícího textu. Velmi důležité

KLÁRA SAMKOVÁ PROSÍ O MAXIMÁLNÍ SDÍLENÍ NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE CO NEJVĚTŠÍMU POČTU ADRESÁTŮ.  Čtěte pozorně!!!


Klára Samková, narozena v r.1963 v Brně, je česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo, ústavní právo a lidská práva a zároveň aktivistka a politička.
Klára Samková se ostře vyjadřuje proti islámu a uprchlické vlně směřující z Afriky a Asie do Evropy.
JEŠTĚ JEDNOU K FRANCII PO TERORISTICKÉM ÚTOKU – čtěte, prosím,v elmi  pozorně každou větu:
1) každému studentovi střední vojenské školy musí být jasné, že jde o bojovou zkoušku. Jde o průzkum bojem. Synchronizace útoků do jedné hodiny, jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině  teroristů, která provede individuální útok, aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé  pomstou. Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol, vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet r eakčn&i acute; dobu policie a jejich složek a případné zapojení armády a dalších údů státu. Takže zatímco zdrogovani  mládenci prožívali svůj orgasmus z krvavé strašné lázně, dovedu si představit, jak o kousek dál stáli jiní, měřili dojezdové časy, množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady. 

2) nebyla to první zkouška. Tou prvn&iacu te; byl vražedný útok.

3) je evidentní, že „migranti“ jsou armádou v civilu. Jestliže na příklad europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí, že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých svých osobních sympatiích k němu tvrdím zase já, že je naivní idealista. Dnes je zřejmé, že každý z „migrantů“ má svůj úkol. Každý ví, kdo je jeho velitelem. Každý ví, kam se musí dostavit a kde zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci ztrácí). Každý se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu, s mapami i obrázky.

4) nedovedu si představit, co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet lidí už k tomu mají. Prostředky k dorozumění také. Už ne těžké vysílačky. Počítač a mobil má každý v kapse. Pokud to byl průzkum bojem, pak je to předehra k hroznějším činům. Nyní teroristé uvidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí. Proto si se vší vážností dovolím žádat ministra obrany, aby přestal řešit  problém vztahů dvou postklima kterick& yacute;ch bab (což říkám jako  postklimakterická baba, takže si to můžu dovolit) a začal připravovat tuto zemi na válku . Zejména pak jako první kroky navrhuji, aby  BYL OKAMŽITĚ ZABLOKOVÁN ROAMING Z TURECKA, SYRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH  VYBRANÝCH ZEMÍ. 

Souhlasíš-li, tak posílej do světa všem. Normální lidé to vidí stejně, jenom naši politici, kteří mají v mozkovně nas…., to vidí jinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
větřjirikatomáš marnýLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jája
Host
Jája

no já nevím, ale jak je to stará zpráva ? K jakému útoku se to vztahuje ? Jaký je zdroj této zprávy ?

větř
Host
větř

Máte to vse v obsahu a zdroj a datum u fota……….lépe sledujte…..

jirik
Host
jirik

Kriminalitu v Německu ovládly gangy z Čečenska, varuje Spolkový kriminální úřad
Čečenské gangy v Německu nejenže sílí, ale v rámci organizovaného zločinu rozšiřují svou působnost, varuje Spolkový kriminální úřad (BKA). Čečenci už nejsou pouhými „žoldáky“ v rámci jednotlivých kriminálních skupin, ale přebírají jednotlivá odvětví, například obchod s drogami, loupeže či padělání.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/465926-kriminalitu-v-nemecku-ovladly-gangy-z-cecenska-varuje-spolkovy-kriminalni-urad.html

Respirateur
Host
Respirateur

Što slučílos v Fráncii?
Nikde jsem nic aktuálního nedohledal. 15 let nevlastním televizi a poslední roky už ani rádio neposlouchám kvůli nepřetržitému toku reklamy, takže vím jen co najdu na webu.
Ví někdo něco?

Pavel
Host
Pavel

Kláro moc to hrotíš.

sibolet
Host
sibolet

do data 20.2.2020 je vlastně po tisiciletém čekání pár měsícu..A zminuje se to tady https://rutube.ru/video/0cab8c0363008eb3a7d4e2f580567445/

Miňo
Host
Miňo
tauri
Host
tauri

Už ji chybí jenom koště…
Pěkně jedovatá žena.

.lak
Host
.lak

+ Ta nemoc vidět možné hrozby je naučená stádnost. Ale na možné množství vlků je to samozřejmě iluze bezpečí.

Liběna
Host
a
Host
jirik
Host
jirik

Americký prezident Donald Trump potvrdil, že Mike Pompeo nahradí Rexe Tillersona v čele americké diplomacie. ​Místo ředitelky CIA zaujme Gina Haspelová a stane se tak první ženou, která se této funkce ujme. „Mike Pompeo, ředitel CIA, bude naším novým ministrem zahraničí. Odvede fantastickou práci!“ napsal Trump na svůj Twitter. „Děkuji Rexu Tillersonovi za jeho práci,“ dodal. Mike Pompeo, Director of the CIA, will become our new Secretary of State. He will do a fantastic job! Thank you to Rex Tillerson for his service! Gina Haspel will become the new Director of the CIA, and the first woman so chosen. Congratulations… Číst vice »