Klára Samková prosí o sdílení následujícího textu. Velmi důležité

KLÁRA SAMKOVÁ PROSÍ O MAXIMÁLNÍ SDÍLENÍ NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE CO NEJVĚTŠÍMU POČTU ADRESÁTŮ.  Čtěte pozorně!!!


Klára Samková, narozena v r.1963 v Brně, je česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo, ústavní právo a lidská práva a zároveň aktivistka a politička.
Klára Samková se ostře vyjadřuje proti islámu a uprchlické vlně směřující z Afriky a Asie do Evropy.
JEŠTĚ JEDNOU K FRANCII PO TERORISTICKÉM ÚTOKU – čtěte, prosím,v elmi  pozorně každou větu:
1) každému studentovi střední vojenské školy musí být jasné, že jde o bojovou zkoušku. Jde o průzkum bojem. Synchronizace útoků do jedné hodiny, jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině  teroristů, která provede individuální útok, aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé  pomstou. Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol, vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet r eakčn&i acute; dobu policie a jejich složek a případné zapojení armády a dalších údů státu. Takže zatímco zdrogovani  mládenci prožívali svůj orgasmus z krvavé strašné lázně, dovedu si představit, jak o kousek dál stáli jiní, měřili dojezdové časy, množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady. 

2) nebyla to první zkouška. Tou prvn&iacu te; byl vražedný útok.

3) je evidentní, že „migranti“ jsou armádou v civilu. Jestliže na příklad europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí, že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých svých osobních sympatiích k němu tvrdím zase já, že je naivní idealista. Dnes je zřejmé, že každý z „migrantů“ má svůj úkol. Každý ví, kdo je jeho velitelem. Každý ví, kam se musí dostavit a kde zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci ztrácí). Každý se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu, s mapami i obrázky.

4) nedovedu si představit, co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet lidí už k tomu mají. Prostředky k dorozumění také. Už ne těžké vysílačky. Počítač a mobil má každý v kapse. Pokud to byl průzkum bojem, pak je to předehra k hroznějším činům. Nyní teroristé uvidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí. Proto si se vší vážností dovolím žádat ministra obrany, aby přestal řešit  problém vztahů dvou postklima kterick& yacute;ch bab (což říkám jako  postklimakterická baba, takže si to můžu dovolit) a začal připravovat tuto zemi na válku . Zejména pak jako první kroky navrhuji, aby  BYL OKAMŽITĚ ZABLOKOVÁN ROAMING Z TURECKA, SYRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH  VYBRANÝCH ZEMÍ. 

Souhlasíš-li, tak posílej do světa všem. Normální lidé to vidí stejně, jenom naši politici, kteří mají v mozkovně nas…., to vidí jinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. Jája napsal:

  no já nevím, ale jak je to stará zpráva ? K jakému útoku se to vztahuje ? Jaký je zdroj této zprávy ?

 2. jirik napsal:

  Kriminalitu v Německu ovládly gangy z Čečenska, varuje Spolkový kriminální úřad
  Čečenské gangy v Německu nejenže sílí, ale v rámci organizovaného zločinu rozšiřují svou působnost, varuje Spolkový kriminální úřad (BKA). Čečenci už nejsou pouhými „žoldáky“ v rámci jednotlivých kriminálních skupin, ale přebírají jednotlivá odvětví, například obchod s drogami, loupeže či padělání.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/465926-kriminalitu-v-nemecku-ovladly-gangy-z-cecenska-varuje-spolkovy-kriminalni-urad.html

 3. Respirateur napsal:

  Što slučílos v Fráncii?
  Nikde jsem nic aktuálního nedohledal. 15 let nevlastním televizi a poslední roky už ani rádio neposlouchám kvůli nepřetržitému toku reklamy, takže vím jen co najdu na webu.
  Ví někdo něco?

 4. Pavel napsal:

  Kláro moc to hrotíš.

  • Chris Kyle napsal:

   Prdlajs hrotí, má naprostou pravdu !

  • Lojzo napsal:

   Ale má velkou pravdu,neboť již před 3 roky němci zjistili že se jim ztratilo a neví kam asi 110 tisíc islamistů!Další zdroj líčí,že spící buňky již vše dávno připravili pro útok ISIS v Evropě a mají zbraně,potraviny a zásoby všeho zřejmě jako krtci!!!

 5. sibolet napsal:

  do data 20.2.2020 je vlastně po tisiciletém čekání pár měsícu..A zminuje se to tady https://rutube.ru/video/0cab8c0363008eb3a7d4e2f580567445/

 6. tauri napsal:

  Už ji chybí jenom koště…
  Pěkně jedovatá žena.

 7. .lak napsal:

  + Ta nemoc vidět možné hrozby je naučená stádnost. Ale na možné množství vlků je to samozřejmě iluze bezpečí.

 8. jirik napsal:

  Americký prezident Donald Trump potvrdil, že Mike Pompeo nahradí Rexe Tillersona v čele americké diplomacie.

  ​Místo ředitelky CIA zaujme Gina Haspelová a stane se tak první ženou, která se této funkce ujme.

  „Mike Pompeo, ředitel CIA, bude naším novým ministrem zahraničí. Odvede fantastickou práci!“ napsal Trump na svůj Twitter. „Děkuji Rexu Tillersonovi za jeho práci,“ dodal.

  Mike Pompeo, Director of the CIA, will become our new Secretary of State. He will do a fantastic job! Thank you to Rex Tillerson for his service! Gina Haspel will become the new Director of the CIA, and the first woman so chosen. Congratulations to all!
  https://sptnkne.ws/gXmc
  — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13. března 2018

 9. Vladimír napsal:

  A co se týče reklam, jen tolik, pro mě jsou reklamy ke dvoum věcem. K ničemu a k H…U ! Kromě toho, já Vaše reklamy blokuji ve svém počítači a ne všem, co sledují Vaše „zpravodajství“. To, že z nich žijete je Vaše věc a ne moje. Ty reklamy stojí za H…o a mě zbytečně rozčilují. A pokud to rozčiluje Vás, tak se klidně na mě vykašlete. Je spousta serverů, kterým to VŮBEC nevadí, že mám zaplej ADBLOCK !!

  • tereza napsal:

   Vladimíre, tak si reklamy blokujte, když vám to „dělá dobře.“ Z peněz z reklamy nežijeme my, ale tento web! To je rozdíl. Pokud nebudou zajištěny dostatečné prostředky pro pronájem serverů (hosting), programátora a pro překlady, tak tento web nebude existovat a vy si tak nebudete ani číst naše „zpravodajství.“ Pokud vás reklamy zde rozčilují, tak nám můžete měsíčně zasílat 700 euro a my ty reklamy vypneme. Nebo aby jste se nemusel rozčilovat, tak na náš web nechoďte. Vy jste nepochopil, že aby tento web nebyl zpoplatněn pro každé člověka měsíční částkou, tak je zde právě ta reklama. A pro ostatní čtenáře „technická“ poznámka, na reklamu nelze jen kouknout, je třeba na ni kliknout. Až pak nám je z ní zaplaceno. Příště Váš komentář, který bude k H…U, smažu. Děkuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.