Klíč k osvobození sedmi miliard utýraných lidí se nachází v Římě

Zajímavé 15ti minutové video (slovensky). 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
petrMilaMarošáťaPeter Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

V prvním jednání PS bude snaha o změnu Ústavy ČR, článek 43 12. 11. 2017 (6) O rozhodnutích podle odstavců 4 a 5 informuje vláda neprodleně obě komory Parlamentu. Parlament může rozhodnutí vlády zrušit; ke zrušení rozhodnutí vlády postačuje nesouhlasné usnesení jedné z komor přijaté nadpoloviční většinou všech členů komory. (6) O rozhodnutích podle odstavců 4 a 5 informuje vláda bez zbytečného odkladu obě komory Parlamentu. Parlament může rozhodnutí vlády zrušit; ke zrušení rozhodnutí vlády postačuje nesouhlasné usnesení jedné z komor přijaté nadpoloviční většinou všech členů komory. (Informace pochází od Ne základnám, celé znění článku 43 je níže) Jens Stoltenberg:… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš
Host
Maroš

Téma: Ideál ZLATO! Generálny program exploatácie ľudstva – tajomstvo nevyhnutného vývoja tzv. technologickej civilizácie! Kam mizne všetko TO zlato? Vyváža sa z planéty?! Poznámka – reálny odhad ťažby zlata na Slovensku je až 50x vyšší, ako uvádzajú historické záznamy! „Celkové množstvo vyťaženého zlata na území dnešného Slovenska možno dnes len odhadovať. Názory odborníkov sa výrazne líšia, podľa niektorých to bolo iba 20 ton, iní tvrdia, že sa vyťažilo až od 500 do 1000 ton zlata.“ https://janokovacik.blog.sme.sk/c/464160/kde-sa-vytazilo-najviac-zlata-na-slovensku.html Všetko zlato a diamanty sa vyvážajú z planéty?! всё золото и алмазы вывозятся с планеты https://www.youtube.com/watch?v=ncdJYgGQpE0 Klasické mainstreamové zosmiešňovanie legitímnych otázok! Kto že vyváža… Číst vice »

Mila
Host
Mila
Mila
Host
Mila

Ahoj. Promiňte, mám dotaz. Četl jsem,že lidské humanoidni rasy na Zemi je 10% že 7 miliard. Je to možné? Ostatní jsou jiné entity nám podobné, nechci šířit blbosti, tuhle informaci sem zachytil od někoho, kdo předpokládá že bude (OKAMŽIK, DEN VĚDĚNI A PROBUZENÍ LIDSTVA)

zdeněk
Host
zdeněk

Tak třeba v Africe černoši vznikli mutací jako důsledek ionizujícího záření. To se dá doložit, důsledky radioaktivity se našly, no vědátoři si myslí, že je to dílo náhody, přírodní úkaz. Něco jako v tomto případě
https://www.youtube.com/watch?v=yS53AA_WaUk

Respirateur
Host
Respirateur

hmm, dle mých zkušeností a poznatků ne každý, kdo jako člověk vypadá, jím skutečně je. Úryvek z tohoto zdroje: http://na-severu.blogspot.cz/search?q=člověk+adamský V knize Gnosis, představuje Mouravieff koncept dvou lidských ras. První z nich je člověk adamský a druhou je člověk před-adamský. Když Cassiopaeans odkazují na před-adamského člověka,.použili výrazu biologické brány. Rozdíl mezi adamským a před-adamským člověkem je ten, že před-adamský člověk nemá individualizovanou duši. Ve všech jiných směrech je před-adamský člověk k nerozeznání od adamského člověka. Před-adamští lidé nemají tak zvaná vyšší centra. Pokud před-adamskému člověku přisuzujeme kvality duše, je třeba pamatovat, že to co vidíme u před-adamského člověka je pouze… Číst vice »

Peter
Host
Peter

Anebo jak říka Jarda Chvátal, ne v každém lidskem tele je lidský duch.

J.P.
Host
J.P.

A není to spíše obráceně? 10 % z počtu obyvatel Země jsou entity nám podobné? Někde jsem četla, že na Zemi žije 40 až 60 různých mimozemských ras, z toho 3 nepřátelské.

Maroš
Host
Maroš

Mila – tu je relevantný dokument – podľa šéfa firmy, ktorá sa špecializuje na verejné skenovanie očí ako masovej identifikácie – téma svetovládna kontrola našej identity – je okolo 5% detí už hybridných reptiliánov – tých znakov je viac, konkrétne ide o čiarovité zrenice s vnútorným viečkom, ktoré sa zatvára počas ich mikrospánku. HYBRID GIRL: AWESOME 1080HD SLIT PUPIL EXPOSED! https://www.youtube.com/watch?v=jCSsWMGmLvY Reptiliáni sú všade – momentálne ich „lovia“ v šoubize a médiách – vďaka HD rozlíšeniu obrazu. Prelúskaj si výraz – reptilian – a mýš pár dní čo robiť. Ale pozor aj na hoaxy pomocou fotošopu. Zaujímavé sú situačné dôkazy… Číst vice »

Mila
Host
Mila

Maroš-moc děkuji! Teď je to hodně aktuální, myslím že změna má nastatat do února 2018!

áťa
Host
áťa

Vím, že máte přeplněný mail… Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte o
Kájínkovi?

Maroš
Host
Maroš

VIDEO: Laboratoře CERNu narazily na podivnou bariéru naší fyzikální reality, vůbec bychom neměli existovat! Proč umělá inteligence umí řešit existenční paradox lépe než živý člověk? Děsivá souvislost s hollywoodským filmem “Počátek” začíná vrtat v hlavě i teoretickým fyzikům? [CZ Titulky] „Jinými slovy, testy na LHC potvrzují, že nejenom my, jako lidstvo, ale veškerá hmota, planety, vesmír a časoprostor by vůbec neměly existovat [1]. Původně fyzici uvažovali, že při událostech vzniku nových částic dochází na kvantové úrovni k něčemu, co by se dalo přirovnat k přepnutí částic z nehmotného do hmotného stavu pomocí udělení informace částici o její hmotnosti. O tyto… Číst vice »

petr
Host
petr

Uz i matce jsem říkal ze vatikán je symbol zla verbež co manipuluje lidstvem já uz nejsem poslušná ovce ale bohužel mnoho lidí kolem mě dál jde slepě v tom stádu