Klimaterorismus u sousedů v Německu? No dlouho nedali na sebe čekat. Po vydatném chemtrailování se dostavilo očekávané

…..v Německu řádí bouře a orkán. Nejezdí vlaky, ruší se lety! Uzavřené hlavní vlakové nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, zastavení či výrazné omezení železničních spojů, varování před rušením a velkými zpožděními letecké dopravy. Jih a jihozápad Německa postihla v úterý odpoledne silná bouře, která s sebou přináší lijáky a vítr dosahující rychlosti přes 100 kilometrů v hodině….

16:54

Ale jinak se samozřejmě nic neděje, vše už tady dávno bylo. Budou opakovat neustále dokola zastánci tvrdé koleje a autisti. Takže buďte klidní, k nám má dorazit V PLNÉ SÍLE teprve až o víkendu. Času dost. Ano řekl bych času dost na octování a zmírnění šíleností GEOINŽENÝRSTVÍ. Je nutné se domluvit na stránkách: http://octovani.webnode.cz/ 

My všichni společně tomu můžeme zabránit a zmírnit účinky po domluvě lidí na výše uvedených stránkách, když se dají dohromady a budou octovat. Jak? se dozvíte na octovacích stránkách….

 

V Německu řádí bouře a orkán. Nejezdí vlaky, ruší se lety

Uzavřené hlavní vlakové nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, zastavení či výrazné omezení železničních spojů, varování před rušením a velkými zpožděními letecké dopravy. Jih a jihozápad Německa postihla v úterý odpoledne silná bouře, která s sebou přináší lijáky a vítr dosahující rychlosti přes 100 kilometrů v hodině.

Frankfurt nad Mohanem postihla bouře.

Frankfurt nad Mohanem postihla bouře.

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 17:00 – Frankfurt nad Mohanem

Ze západu Evropy nad střed kontinentu postupuje studená fronta. Přes ČR bude v plné síle přecházet až o víkendu.

Němečtí hasiči momentálně registrují na dvě stovky výjezdů. Likvidují především vyvrácené stromy a čerpají vodu ze zatopených sklepů a níže položených míst.

Kvůli bouři je uzavřeno hlavní nádraží ve Frankfurtu.

Silná bouře uzavřela v oblasti Frankfurtu železniční dopravu. Postiženy jsou všechny regionální spoje a S-Bahn, oznámil dopravce prostřednictvím Twitteru. Jak dlouho bude výluka trvat, zatím není jasné.

Letiště ve Frankfurtu, které je největší v Německu, upozorňuje cestující na velká zpoždění. Zatím je přerušeno odbavování na letištní ploše. Přijímají se jen letadla, která potřebují přistát, veškeré ostatní činnosti jsou pozastaveny.

Na svých webových stránkách letiště upozorňuje, aby cestující počítali i s možností rušení spojů.

Německý meteorologický ústav varoval před silnými bouřemi, které s sebou přináší studená fronta. Ta postupuje od západu a nejprve zasáhne v plné síle Hesensko, Porýní-Falcko, Severní Porýní-Vestfálsko a oblast kolem Cách. Vydatné lijáky by měly postihnout od 18.00 Dolní Sasko.

Teploty by měly klesnout z nynějších 30 stupňů Celsia na 14 stupňů. Na východ a jih Německa by měly bouře dorazit v noci na středu.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

19
Komentujte

avatar
9 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
jirikAliciatomáš marnýdfMarcela Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

To je slozita věc. Kdyz se optam pratel kde byl třeba spachany teroristicky utok nebo něco podobného. Dozvim se ze tam jenom probehlo filmovani ci nejake cviceni. Coz se domnivam ze to nafilmuji a v jinych statech posuteji jako faktum. Popravde ubohe reseni. A to same se muze dit i o klima. Ale kde je pravda??? Tak si vemte auto a jedte se podivat. Ja třeba vzal auto a jel se podivat na privalove deste na slovensku datum a místo nebudu zverejnovat. A co jsem nasel? Uplny klidek normalni počasí vice teplo nez dest a zaplavy?? O tech mistni jen… Číst vice »

Viman
Host
Viman

… vylítávají ze sousedního Německa a lítají přes nás a schazujou to tady taky ve velkým / na Domažlicku /, jsme tu od toho chemtrailsu DOST zamořený, ale co s tím ?!?

jirik
Host

tm by doporučil octovat a inhalovat sůl (bližší info o inhalaci soli tm).
http://octovani.webnode.cz/news/inhalujte-sul-/

Ještě bych doporučil tento server http://orgo.cz je tam zajímavá diskuze okolo chemtrails….

jirik
Host

Zrovna na zítřek jsem měl připravený článek pro octování na podzim a zimu
http://octovani.webnode.cz/news/tlakovy-rozprasovac-vyborny-pomocnik-pro-octovani/

Takže jsem ho tam hodil ihned vzhledem k situaci v německu.

df
Host
df

K octování. Minulý článek jsem to nějak nestihl napsat nebo co, tak alespoň dnes. Zhruba měsíc a půl octuju téměř každý den 24hod. Nad městem se mi daří hezká modrá „díra“ kterou svítí sluníčko. Používám zvlhčovačku SPS 818, ale s nádobou ze staršího typu SPS 808, pač nemá kosmické tvary a stojí na rovné ploše aniž by se musela dávat do dřezu opřena o stěnu a jde nalít kdekoli. V posledních čtrnácti dnech zde začali zkoušet nové postupy jelikož sem je asi dost dožral. Nejdříve udělali mračno na severozápadě a to se pak snažili přitáhnout spojnicí chemtrailsové čáry od jihovýchodu… Číst vice »

jirik
Host

Zkus sehnat třeba 20% ocet, který naředíš a v zimě můžeš použít starou varnou konvici, vyřazený papiňák nebo hodíš hrnec na plynovou plotýnku a griluješ venku….

df
Host
df

No, nějakou náhradu za ocet budu muset najít, protože vím jak to chodí s pet lahvemi. To si ani nepřejte vědět, co energie to stojí je „zrecyklovat“, jenom finální linka zkousne až jednu megawathodinu, vyrobí se jednoúčelová věc plná aditiv a po jejím použití nastává nerudovská otázka „kam s ním“. To je takovej bordel. Vše frčí díky dotacím. K tomu ohřevu. Ohřev by měl být zvládnutý sofistikovanějším způsobem, pač hodina octování nic neřeší, teď lítat k tomu pořád, to musí v dnešní době valit pořád a samo. Předchvilou sem dojel z práce, stojím na zahradě, koukám na nebe a během… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

df – na nějakých stránkách o octování, které taky občas provádím, když mne štve vzduch který se někdy nedá dýchat, jsem našel zprávu jednoho nadšence, který tvrdí, že zkoušel místo roztoku kyseliny octové nalít do varné konvice roztok kyseliny citronové (40 gramů do litru a půl vody) a že to také funguje. A nedělá to takový šílený smrad, na který si sousedi stěžují a vyjde to levněji než ocet – litr a půl roztoku na cca 4– 5 Kč. Jestli se ti chce experimentovat tak to zkus tady s tím a dej vědět zda to funguje. Díky

jirik
Host

Proč kyselina citronová a ne ocet Kyselina octová je jednosytná. Kyselina citronová je trojsytná – porovnání—jednohlavá a trojhlavá SAŇ. Vypadá to tak, že kyselina citronová má větší snahu reagovat s chemobordelem, vytváří větší množství záporných iontů. Pokud pozoruji účinek nad hlavou, připomíná mi to kapku oleje – nebo lépe Jaru – na hladinu vody. Pomocí elektrolyzéru se pravděpodobně vytváří lokální přebytek záporných iontů, které se spolu s párou dostávají dost razantně do vzduchu a pomocí termiky i do mraků, které mizí před očima. Tímto přístrojem se dá do vzduchu dostat i 100g krystalické kyselny citronové za hodinu. Účinek lze sledovat… Číst vice »

Petule
Host
Petule

V Jižní Americe ustoupil ocean od pobřeží ve státech RIO GRANDE DO SUL, SANTA CATARINA a URUGUAI.
Podivný jev, který zpúsobil ústup moře z pobřeží o víkendu je způsoben větrem, což vyděsilo mnoho lidí (podobnosti s varováním tsunami). Tento jev je známý jako Ekman, kdy oceánské vody jsou tlačeny větrem při příchodu studené fronty. Snížení hladiny moře je dočasná.
Ale nikdo tento známý fenomén dosud nezažil. viz foto
http://dc.clicrbs.com.br/sc/noticias/de-ponto-a-ponto/noticia/2017/08/recuo-da-agua-do-mar-assusta-moradores-do-litoral-no-fim-de-semana-9869342.html

http://www.libertar.in/2017/08/atencao-oceano-recua-assustadoramente.html

Alicia
Host
Alicia

Mam doma cisticku nebo spis zvlhcovac vzduchu. Vim, ze je vhodna sul, ale bylo by vhodne nalit tam trochu octa a vycistit vduch doma octem -dychat tedy ten ocet? Dekuji za Vasi praci a osvetu! No asi to zkusim…

jirik
Host

Klasický kuchyňský ocet smíchaný s vodou se používá k odstranění plísní na zdech v domě (funguje to docela dobře), aby se místnost co nejrychleji vyvětrala je potřeba otevřít okno, octový zápach se roznese i po domě, a člověk si těchto výparů také trochu nadýchá (komu zápach octu nebo octové vody vadí – řekně něco o smradu a jde pryč dokud se zápach nezmírní); přímá inhalace octa nevím, ale asi to moc vhodné nebude vzhledem k citlivosti sliznic v těle. Kdyžtak ten ocet nařeďte vodou nechte foukat do prostoru – ale bez přímé inhalace z čističky do organismu (nedávat nos ani… Číst vice »

Alicia
Host
Alicia

Dekuji za radu…:) zkousela jsem to dnes a nebylo to spatne, dobre se mi u toho dychalo nosem (jinak mam nos ucpany). Dala jsem do 1 litru vody asi 1 lžíci octa a par kapek eterickeho oleje…

Marcela
Host
Marcela

Německo zlobí a přestává poslouchat. Tak se použije harp a chemtrails. To už je normální pro usa, už to udělali mockrát.

jirik
Host
jirik

Po sesuvu půdy ve Freetownu je nezvěstných 600 lidí, mrtvých jsou čtyři stovky
Počet obětí záplav a následného sesuvu půdy, které postihly sierraleonské hlavní město Freetown, stoupl a blíží se čtyřem stovkám, uvedla BBC. Počet obětí se může ale vyšplhat až na tisícovku, šest set osob zůstává nezvěstných.
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/446408-po-sesuvu-pudy-ve-freetownu-je-nezvestnych-600-lidi-mrtvych-jsou-ctyri-stovky.html

df
Host
df

Milý tomáši, děkuju za typ na vyhřívané inhalátory. Zatím jsem vyhledával jen chvíli a nejvíc by se mi pozdával ten na vincentku. Jenže, má to příkon 600W, ikdyž po vyhřátí a udržování teploty spadne příkon dejme tomu na polovinu (berme v potaz i nějaký mráz), tak měsíční provoz vyjde jen v elektřině zhruba na 1050Kč. To je teda dost. Měl sem spíš na mysli nějakou vlastní konstrukci do 100W příkonu. Není to kritika, ale jen ekonomická úvaha, dost lidí má hluboko do kapsy a litr výdajů navíc… Octování se mi nejlépe osvědčilo 24hod., jakmile to vypnu, do dvou tří hodin… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!