Klimaterorizmus v ČR 22.06.2017

…..i obyčejným lidem začínají být podezřelé divné úkazy nad hlavami . Ano, nejedná se o přirozené počasí, ale o zcela evidentní umělé počasí zaviněné chemtrailsy, tak zvaný  klimaterorismus….

08:54

Všechno začalo v noci ze dne 21.06 na 22.06. Ráno se lidé probudili do „nádherně“ zachemtrailsovaného rána. Obloha měla nevídané stopy po rozptylu jedů z letadel. Chemtrailsování trvalo až do pozdních odpoledních hodin a výsledek se dostavil. Bylo by dobré se podívat na následující obrázky z radaru ČHMU. Můžeme se domnívat, že mají zájem zničit úrodu a lesy. Potom budeme potraviny nuceni dovážet ze zámoří. Že ano? A výsledky byly žalostné, pro „konstruktéry situace“ asi nad očekávání. Podívejte se sami.

Všechno začalo den až dva před bouří 22.06 nad Atlantikem…..

Oblohu na které jsou mraky do pravého úhlu, vyřízlé jako podle pravítka, jsem ještě nikdy neviděl. V přírodě jsou v podstatě nemožné. Neznámé nejsou ale systému HAARP, který díky určitému druhu vln, umí zmíněné dokonale.

Obrázek 1: Řízená oblačnost nad Atlantikem při akci udržování dlouhodobého sucha v Evropě. Příroda však nezná pravé úhly…..


Obrázek 2.: Detail pravoúhlé oblačnosti.- viditelné chemtrailsové pruhy.

Obrázek 3.: Tvoření umělé chemtrailsové oblačnosti v oblasti Itálie (cíl: vytvoření oblasti nízkého tlaku, či elektromagneticky řiditelné oblasti.)

Zdroj obrázků: Eosdis Worldwiew https://go.nasa.gov/2sYw0Lh

Zdroj obrázků je použit z (1)

Před půlnocí začalo bouřkové peklo v České republice. Znatelné jsou na snímcích radarové paprsky z Brdů.

Bouře se postupně přesunula na Vysočinu, kde pomocí HARRPU a za účastí radarů a vysílačů mobilních telefoních sítí způsobila miniaturní tornáda. Pozorovatelé tvrdí, že viděli stovky nití z mrků padajících na zem. Miniaturní tornáda – (nitě) se nacházela většinou v podlouhlém obdélníku.

Srážky v danný moment byly maximální hodnoty 60. (přívalové deště) Za povšimnutí stojí digitální charakter zmíněného dění.

Následující kruhy, které byly způsobeny radarem Skalky, měly za úkol zvýšit koncentraci srážek a opětné vytvoření pruhů s tornády.

 

 

Výsledek byl jednoznačný. Miniaturní tornáda, která se dotkla stromů zbůsobila ulomení stromu uprostřed kmene. Dle jednoho hajného na Vysočině, který se stará asi o 400 hektarů lesa, máme potvrzeno, že bylo v jeho revíru vejpůl zlomeno kolem 1500 stromů.

 

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Klimaterorizmus v ČR 22.06.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
iku
Host

A co to bylo , nevím už ve kterém roce , v Tatrách na Slovensku se stromy, lesy?

mojemeno
Host
mojemeno

2004 bola veľka kalamita.. Firmy dodnes musia splácať pôžičky/ úvery.. Kalamita, nekalamita, treba ťažiť a vyvážať NAŠE zdravé drevo z okolia TATIER do Rakúska. Zapredanci skur***y

Tu je STRUČNY odkaz:

http://www.mojevideo.sk/video/2a829/lesy_sa_stracaju_omnoho_viac_sa_vytazi_ako_prirastie.html

Maroš
Host
Maroš

mojemeno – veď o tom boli politické dohody s našimi Maďarmi – kto obsadí post min. pôdohospodárstva a napakuje sa na dreve. Potravinovú pomoc mali na starosti oni – juh Slovenska dostal /múka, cestoviny, asi za 25 eur pre sociálne slabých/, ale 80 tisíc ľudí doteraz nie!

dit
Host

Pořád nějaké zlepšováky a stejně je to k h.vnu, cituji:
…že Solid Rain opravdu zadrží vláhu na rok a více let. Kromě toho varuje, že může za jistých podmínek napáchat více škody než užitku.
“Jakmile gel vyschne, nasává vodu mnohem energičtěji. To znamená, že si začne brát vodu přímo z kořenů rostlin,” tvrdí vědkyně.
zdroj

http://extrastory.cz/mexicti-farmari-bojuji-se-suchem.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

df
Host

Člověče tomáši, jak víš který článek kdy vydat. Dnes ráno sme se bavili s mým mladým a vnímavým kolegou o řízení počasí, a že mu k tomu něco najdu a bim, za hodinu vyšel článek a já nemusel nic hledat. No, hořce sme se nad skutečností zasmáli. Díky

Maroš
Host
Maroš

V piatok 23.06.2017 sme mali na juhu Slovenska okolo obeda – zhruba do 14,00 extrémne silný a extrémne horúci vietor – nedýchateľný – SEVERÁK!!! Zrejme išlo o umelo vytvorenú cyklónu, takže my sme schytali jej okružné prúdenie. Zjavne – zaděláno na tornádo – už som ich pár videl – aj 4 – 6 lievikov visiacich z mračien – len ešte nepreskočili až dole. Skúšajú… NECH BOH VŠETKÝMI BLESKAMI UDRIE DO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA!!!

Lumír Havelka
Host
Lumír Havelka

Dnes 26.6.17 celý den ani jeden nástřik, ani jedno práškovací letadlo. Co se to děje? Od března je to první okno.

Liběna
Host
Liběna

Tak to by me teda nenapadlo……https://gloria.tv/video/4a81fM9Utr3T3qzw4naEVjrvh

Maroš
Host
Maroš

Liběna – GIN HOAX!!! – zúfalci! Keby to nebolo tak vážne…

История одного обмана – фильм аналогов которого нет в мире!!!
https://www.youtube.com/watch?v=rCORvPx9cR4

jirik
Host
jirik

V Česku se objevil africký mor prasat

V České republice se objevil africký mor prasat, což je vysoce nakažlivé onemocnění podobné klasickému prasečímu moru. Choroba se v ČR podle dat Státní veterinární správy v minulosti nevyskytovala. Nyní se do země dostala patrně od divokého prasete.
https://www.novinky.cz/ekonomika/441945-v-cesku-se-objevil-africky-mor-prasat.html

jirik
Host
jirik

Umělé bouře a haarpové kruhy radarů Brdy a Skalky 25. 6. 2017
Mezinárodní/nadnárodní spolupráce klimateroristů.

Orgonet 25. 6. 2017

Předpověď/plán/scénář klimateroristů na neděli 25. 6. 2017: oblačno, možnost přeháněk nebo bouřek.

Výroba bouří, které zasáhnou zřejmě i do Česka, už byla zahájena, a to časně ráno nad Švýcarskem a severní Itálií; druhá oblast je tvořena nad Maďarskem. Oba systémy směřují k severovýchodu, ve směru aktuálního (uměle řízeného) pohybu vzduchové masy Evropou. Přesněji řečeno, v severovýchodním směru budou k systémům přidávány nové a nové bouřkové koláče (situace: viz např. animace na sat24: http://en.sat24.com/en .)
http://orgo-net.blogspot.cz/2017/06/haarpove-kruhy-radaru-brdy-skalky-25-6.html#more

jirik
Host
jirik

Veškerá úroda je poškozena. Česko vypadá jako Středomoří
Dlouhodobé sucho ničí plodiny na českých polích, zemědělcům tak nezbývá nic jiného, než je sklidit o pár měsíců dříve. Podle agrárního analytika Petra Havla to není pouze důsledek nepřízně počasí, ale i špatného hospodaření s vodou. Již dnes je podle něj jisté, že částečně bude poškozena veškerá úroda. Odborníci se shodují, že situace je výrazně horší než v roce 2015.
https://www.novinky.cz/domaci/441874-veskera-uroda-je-poskozena-cesko-vypada-jako-stredomori.html

.lak
Host

Tak snad víte co se říká voko vidí, oko není „píp. .-))

jirik
Host
jirik

V Americe kvůli vedrům rušili lety. Vzduch byl pro letadla moc řídký
29. června 2017
Extrémní teploty v americké Arizoně si vyžádaly zrušení či odložení desítek pravidelných letů, především menších linkových letadel. Událost rozproudila debatu o globálním oteplování. Důvody jsou o něco složitější.

Zdroj: http://technet.idnes.cz/letadla-kvuli-horku-nemohla-startovat-usa-phoenix-fw3-/tec_technika.aspx?c=A170626_102604_tec_technika_pka

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!