Kód 144 a tajemství vesmíru: Korálový hrad aneb tajemství antigravitace odhaleno

Korálový hrad, jižní Florida, USA

Korálový hrad a tajemství antigravitace

Nádherná stavba odhalující tajemství antigravitace, jejíž tvůrcem byl Edward Leedskalnin, je známá jako Korálový hrad. Některé z vápencových bloků, které Edward ve své stavbě použil, jsou těžší něz mnohé z těch, které dnes tvoří Velkou pyramidu v Gíze. Pozoruhodné je, že tyto kameny Edward dostal na své místo bez pomoci jakýchkoli těžkých zdvihacích strojů.

Tajemství vesmíru
Díky studii, která se zabývala jistými stopami, které zde po sobě v Korálovém hradu zanechal Edward Leedskalnin a také Svobodní zednáři ve Philadelphii, bylo odhaleno starověké tajemství antigravitace.

Poprvé byl odhalen vztah zlatého řezu k prvočíslům a k tvaru pyramidy s úhlem 51.83!

Původně skrytá tajemství antigravitace a magnetismu jsou odhalena. Hexagram, Davidova hvězda, je také klíčová, spolu s číslem 144. Konečně máme možnost skutečně zjistit, jakým způsobem byly postaveny nejzáhadnější stavby starověkého světa, jako jsou pyramidy nebo Stonehenge. Nejlepší cesta ke skutečné antigravitaci je nekonečně jednodušší, co se konstrukce týče, než o co se pokoušeli Searl, Hutchinson a jiní. Toto je finální verze 1. dílu.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maroš Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

He he! „Výhody“ plochej Zeme, o akých sa vám ani nesnívalo! Vedci – ktorí „vedia“, že k prepólovaniu magnetických pólov dochádza každých 200 až 300 tisíc rokov – čo im asi napísali holokaust preživší Neandertálci okrom na stenu jaskyne, tak vedci ani zaboha nevedia, prečo k tomuto prepólovaniu nedošlo posledných 780 tisíc rokov! Hoci vedci už „vedia“, že mamuty zamrzli pred pár tisíc rokmi s trávou v papuli! Hm! Samé strašiaky – „aby sme vedeli“, čo sa s nami deje, keď náš začnú ožarovať a páliť mrazom aj ohňom – ako šváby pod plesnivou podlahou! Lebo – pokiaľ je naše… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!