Kód 239 ve filmech a videoklipech. Díl 1

…..není k tomu co dodat. Všechno jsou symboly, kterými se „ONI“ řídí. Vysvětloval jsem obšírně na přednáškách o symbolice. Lidstvo by mělo konečně pochopit a uvědomit si, že nás „ONI“ považují za naprosté hluppáky a dělají si s námi co chtějí. Vše nám vystavili na oči a většina to nevidí či nechce vidět. Za všechno můžeme poděkovat DOMESTIFIKACI ve všech školách a vymýváním mozku od mládí….

08:27

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Kód 239 ve filmech a videoklipech. Díl 1"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Isabela
Host
Isabela
velmi zajímavé… věřím v symboliku.. ale co se stalo skutečně v realitě? umělé hurikány, konstelace planet… Nibiru nějak nevidíme, plány o konci , invazi a fingovaném 2 příchodu Krista jsme jim asi tedy zhatili pozitivní meditací? 🙂 Teď zase varují že nás zruší magnetické pole Nibiru. Tady v Čechách se nic neděje, vše vypadá že funguje. Člověk už neví co je lež a pravda. Co tedy bude dál? Světlo zvítězilo 23.9. nad temnotou? Nastane tedy někdy přirozené převibrování Země? Společnou meditací 144 tis. jsme dali najevo že jsme připraveni. Jak dlouho budem muset ještě odolávat vlivům biologické války v tomhle… Číst vice »
mar2me
Host
mar2me
3,5 roka, 3,5 roka, teda (1260 biblických dní bude cirkev na púšti) od 23.9 Nič sa nestalo, ale čo sa bude diať je horšie než všetky sci-fi filmy. Veľke súženia prichádzajú a budú naberať na sile a až potom uvidia svetlo, tí preživší. Viem, väčšiná z nás čaká na nejakú veľkú ZMENU, ktorá by pomohla zmeniť naše životy. Zmena, ktorá by nás prinútila inak premýšľať a obratiť sa k Bohu. Viem, že sme unavený a čakáme na katastrofy a senzácie, ktoré nás k tomu privedú – to sme proste my ľudia, bažiaci po zmenách a hľadajúcich prvopodstatu. Nebojte sa, bolo… Číst vice »
Zbyněk
Host
Zbyněk

Je to tak, dalo se to čekat. Všechny takové stránky jsou jen sci fi povídky, bez důkazů. Nechápu vás, raději se věnujte tématům, které jsou pravdivé a dá se s tím něco dělat.

Cesmina13
Host
Cesmina13
Taky stejně… se ptám i já… Dle Simpsonů: 11/9 záměr zrealizovali, ale 23/9 už nikoliv. Podle všeho už nemohli, rovněž je asi více probuzených lidí nežli stanovený počet a mimozemské civilizace z vyšších dimenzí pomáhají. Co se týče Nibiru/planety X/jiné planety, dle mého pocitu „záměrný humbuk“, protože možná chtěli své činy 23.9. svalit na tento vesmírný objekt a vyhnout se tak jakémukoliv obvinění. CERN – zničení magnetického obalu země, země otevřená velkému záření…, otevřené portály pro invazi, tím více je země náchylná značnému vlivu magnetizmu jiné planety, i případné planety X…, která ji může do značné míry ovlivnit, čili může… Číst vice »
Kreativec
Host
Kreativec
Přesně tak Izabelo,trvá to neskutečně moc dlouho a vůbec nic se neděje.Já sám jsem odešel z tohohle pseudo satanského systémů nemám pojistění,neplatím daně a nepovažuji se za obyčejného votupělého zotročeného člověka,nemám vůbec nic a ani bych v tomto pekle nikdy nic nechtěl.Zajímám se o potravin.i energetickou soběstačnost,organické zemědělství,permakulturu,bylinky apod.Tota společnost je ale velice,velice těžce zotročena a lidé jsou jak nastavené chodíci zotročené mrtvoly.Je to děs!a vůbec nic nechápou a jsme pro ně blázní.Neskutečné jak je lidstvo satanem zotročené!!!Jinač vice o události a bodu zlomu je na http://www.bod-zlomu.cz,ale je i více blogů,kde se jen pořád pláca a pláca,ale pořád nic.Nemám chuť… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Kreativec – nič v zlom, ale nedá sa odpojiť od systému a aspoň v niečom ho používať. Navyše – toto je mafiánsky, fašistický systém – jeho pastieri svoje ovečky prenasledujú. U nás je zo zákona občan povinný platiť zdravotné poistenie aj súkromným korporáciám, takže pokiaľ nemáš výnimku – ako dôchodca, resp. nezamestnaný, a nepracuješ kvôli 63 eurám a zdr. poisteniu na nútených prácach – v systéme ti vzniká dlh, ktorý keď prekročí 2 tisíc euro – pôjdu ti po baráku a z kože ťa stiahne exekútor. Poznám pár v dedine – roky neplatili – neplatia, živia sa nádenníckymi brigádami –… Číst vice »
Jara
Host

Já prakticky zaznamenávám jeden důležitý fakt, že Slunce posiluje,sílí.A astronomové tím pádem budou zaznamenávat více těles,které bude slunce svou silou přitahovat.Ty ale Zemi nebudou ohrožovat,budou stále hodně daleko,ale budou dobře zjistitelné našimi přístroji na oběžné dráze.A kdyby ,,něco“ tak bude především reagovat jako první naše Slunce,potom ptáci,zvířata, ůplně naposledy člověk. Je tu ale jeden další fakt- silné znečistění celé planety ,,šíleným podnikáním“,automobily,novými průmyslovými a vojenskými systémy,radiací,atd.Zapomíná se taky na silné znečistění duševní a duchovní,to jsou taky energie,které působí. často se plácá např.o ,,Nibiru“,ale mnohem větší hrozbou je neustálé řinčení zbraněmi a vyvolávání krizí a válek.

mar2me
Host
mar2me

Pravda, najväčším nepriateľom človeka je sám človek. To platilo v minulosti, teraz aj v budúcnosti.

Boj o planétu a mysle ľudí. Pravda je tak blízko (vo vás- svedomie), že ju ani nevidíte, alebo radšej nechcete vidieť – Tibeťania

Roman
Host
Roman

Také se přidávám. Je jasné která strana šíří strach a nejistotu. Varování před něčím co nenastalo má jiný význam než varovat 🙂 Mysl plná obav těžko může tvořit něco dobrého.

stenly919
Host
stenly919

Teda nevím, jestli je to tím, že jsem trochu nemocen anebo něčím jiným, ale ta energie, co je cítit z toho videa, je maximálně šílená, na hlavě sem cítil při sledování snad oblak strachu, docela mě to rozhodilo. A ani jsem neměl sílu se na to dodívat do konce, mohl by jsi prosím tome dávat příště upozornění, že to video je energeticky dost destruktivní. Ještě že vím, jak se energeticky aspoň trochu srovnat

Pomeranč
Host
Pomeranč

V tom případě mám ale menší otázku… Co, nebo koho, prosím symbolizuje 21?? Děkuji, pokud mi někdo odpovíte.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!