Kolik německých policistů je zapotřebí k převezení pěti imigrantů? (video)

Tohle asi neuhodne nikdo!

 

 

Třicet automobilů a dvě stě padesát policistů bylo zapotřebí k převezení pěti imigrantů z Gambie. Velká operace skončila takřka úspěchem.

Stovky policistů, několik desítek automobilů, záchranky, psovodi… tak to vypadalo v pátek večer v uprchlickém středisku v malém německém městečku Donauwörth.

Jak uvádí deník Die Welt, policie rozpoutala velikou akci, jejímž cílem bylo převézt pět imigrantů z Gambie do jiného střediska.

Důvodem jejich převozu byla skutečnost, že zmínění imigranti ve středisku rozpoutávali hádky a rvali se s imigranty z jiných zemí.

První část operace proběhla ráno, kdy policisté provedli průzkum situace. Ukázalo se, že nemálo imigrantů má u sebe na pokoji nebezpečné předměty. Policisté se tedy stáhli a vrátili se na místo večer s motorizovanou jednotkou.

Nakonec se podařilo převézt čtyři Gambijce, protože pátý se někam ztratil. Operace byla tedy do značné míry úspěšná.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Čtenář napsal:

  To jsou trošičku divně volená slova. Honosný nadpis, jak jsou policajti v Německu neschopní?, nebo posesouvaní? Myslím, že udělali mnoho proto, aby nebyly zbytečné násilnosti. Nebo jako že policie pošlapala jejich práva tím, že jim nejdříve neposlala doporučený dopis s návrhem na přestěhování? Přijeli tam po obhlédnutí terénu „v plné zbroji“. Naprosto v pořádku. To je strategie zásahu. Nebo tam měl jít akorát jeden Rambo? A všechno vystřílet? Co kdyby jsi tam redaktore šel pro ty doktory a inženýry ty sám osobně? S nápisem na zádech: jsem křesťan. To by bylo zážitků na spoustu článků z první ruky…
  Jinak osobně považuji státní zaměstnance za pomahače a přisluhovače, kteří mají být po zásluze potrestáni, ale smrt Bongo Bongo jim tedy nepřeji…
  I tak díky za takové informace… o policejních manévrech…

  • Maroš napsal:

   Čtenář – tieto manévre sú skutočne manévre, aby si ľudia zvykli na to, že „bezpečne“ sa budú citiť len v policajnom kordóne – a ten policajný kordón potom nahradí technológia virtuálnej polície – miliardy kamier a bilióny mikročipov. Lebo v skutočne bezpečnom štáte by si fakticky policajta ani nemal vidieť! Tento imigrantský terorizmus je nástroj nášho budúceho zotročenia štátnym terorizmom! Normálne by sme tu nemali čo potrebovať žiadneho Ramba, pretože normálne by sa tu nemali na uliciach vyskytovať žiadne gambíjske zmije – že teda musíš dávať bacha, kam stúpiš. Toto bola akcia na vzbudenie „potrieb“ – „Áno! – chceme policajný štát, ktorému v mene „bezpečnosti“ odovzdáme všetky práva a slobody!“ ???

   Inde odznel komentár, že Nemci mohli byť radi, že títo primitívi neboli lepšie zorganizovaní – ale neboj – práve to ku tomuto smeruje – nabudúce nebudú zatýkať 5, ale 200 takýchto. No a potom? Stanné právo a obmedzenie občianskych práv! Ale toto sú už notoricky známe veci – treba sa rozpamätať u nás na svičenia s obálkami s neznámym bielym práškom na poštách – z čoho médiá vyrábali ricín – akurát blbci pozabudli na Hriešnych ľudí mesta Pražského – kde každý „Vacátko“ poznal páchateľa podľa nádobíčka! No a? No a to, že – podľa metodík CO – ricín je bojová chemická látka USA! Lebo tieto protiteroristické cvičenia riadili amíci! Keby ich riadili Rusi – použili by akože „yperit“, a teda by pravdepodobne pracovali s lubrikačným gélom. Toto by samozrejme neprešlo z dôvodu, že by to vrhalo zlé svetlo na LGBT – a to samozrejme nechceme, lebo kto by potom vychovával naše deti, že?

   Nič v zlom – ale to, čo sa deje tak viditeľne, má vždy iný skrytý význam!
   Obal predáva – stačí zaujať pozornosť!

   • Čtenář napsal:

    Plně souhlasím : samozřejmě, že úmyslně vyvolaný chaos a nebezpečí s migranty je pouze nástroj upevnění moci policejního státu. Jasně, že nás čeká totální policejní stát. Vytvoření chaosu je zcela úmyslné…to je pro vznik NWO důležité. Nejdříve rozvrátit a pak jako že nastolit pořádek totální kontrolou ať už zvýšením policejních sil, úpravou zákonů i čipování a totální kontrola pohybu a způsobu života osob…jenže proti tomu asi už nic nezmůžem. Kostky jsou vrženy…a svoji šanci jsme propásli již před pár lety…
    Na článek jsem reagoval proto, že mi takové manévry policie na převoz teroristů připadají zcela v pořádku…bez nějaké hanby…hanba je na straně politiků-vlastizrádců a hanba je taky na straně nás, obyčejních lidí, že jsme to dopustili…bohužel to ods***me nejvíc….

  • .lak napsal:

   Spolčenou tlupu přesvědčuje druhá že mají taky bubínky z opičí kůže a v případě možných goril je intelektuálně převyšující u jedněch 85 -59 o 26 bodů a u motorizovaných střely s plochou dráhou letu 85-36 tedy 49. Řízení společnosti ovšem převzali buď idioti nebo nějaký orchestrión typu ksichtis s kárkou na baterky zkombinovaný juke boxem na fráze.
   https://www.youtube.com/watch?v=ud3goJHb3zY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.