Kolik německých policistů je zapotřebí k převezení pěti imigrantů? (video)

Tohle asi neuhodne nikdo!

 

 

Třicet automobilů a dvě stě padesát policistů bylo zapotřebí k převezení pěti imigrantů z Gambie. Velká operace skončila takřka úspěchem.

Stovky policistů, několik desítek automobilů, záchranky, psovodi… tak to vypadalo v pátek večer v uprchlickém středisku v malém německém městečku Donauwörth.

Jak uvádí deník Die Welt, policie rozpoutala velikou akci, jejímž cílem bylo převézt pět imigrantů z Gambie do jiného střediska.

Důvodem jejich převozu byla skutečnost, že zmínění imigranti ve středisku rozpoutávali hádky a rvali se s imigranty z jiných zemí.

První část operace proběhla ráno, kdy policisté provedli průzkum situace. Ukázalo se, že nemálo imigrantů má u sebe na pokoji nebezpečné předměty. Policisté se tedy stáhli a vrátili se na místo večer s motorizovanou jednotkou.

Nakonec se podařilo převézt čtyři Gambijce, protože pátý se někam ztratil. Operace byla tedy do značné míry úspěšná.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Čtenář.lakMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Čtenář
Host
Čtenář

To jsou trošičku divně volená slova. Honosný nadpis, jak jsou policajti v Německu neschopní?, nebo posesouvaní? Myslím, že udělali mnoho proto, aby nebyly zbytečné násilnosti. Nebo jako že policie pošlapala jejich práva tím, že jim nejdříve neposlala doporučený dopis s návrhem na přestěhování? Přijeli tam po obhlédnutí terénu „v plné zbroji“. Naprosto v pořádku. To je strategie zásahu. Nebo tam měl jít akorát jeden Rambo? A všechno vystřílet? Co kdyby jsi tam redaktore šel pro ty doktory a inženýry ty sám osobně? S nápisem na zádech: jsem křesťan. To by bylo zážitků na spoustu článků z první ruky… Jinak osobně… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Čtenář – tieto manévre sú skutočne manévre, aby si ľudia zvykli na to, že „bezpečne“ sa budú citiť len v policajnom kordóne – a ten policajný kordón potom nahradí technológia virtuálnej polície – miliardy kamier a bilióny mikročipov. Lebo v skutočne bezpečnom štáte by si fakticky policajta ani nemal vidieť! Tento imigrantský terorizmus je nástroj nášho budúceho zotročenia štátnym terorizmom! Normálne by sme tu nemali čo potrebovať žiadneho Ramba, pretože normálne by sa tu nemali na uliciach vyskytovať žiadne gambíjske zmije – že teda musíš dávať bacha, kam stúpiš. Toto bola akcia na vzbudenie „potrieb“ – „Áno! – chceme policajný… Číst vice »

Čtenář
Host
Čtenář

Plně souhlasím : samozřejmě, že úmyslně vyvolaný chaos a nebezpečí s migranty je pouze nástroj upevnění moci policejního státu. Jasně, že nás čeká totální policejní stát. Vytvoření chaosu je zcela úmyslné…to je pro vznik NWO důležité. Nejdříve rozvrátit a pak jako že nastolit pořádek totální kontrolou ať už zvýšením policejních sil, úpravou zákonů i čipování a totální kontrola pohybu a způsobu života osob…jenže proti tomu asi už nic nezmůžem. Kostky jsou vrženy…a svoji šanci jsme propásli již před pár lety… Na článek jsem reagoval proto, že mi takové manévry policie na převoz teroristů připadají zcela v pořádku…bez nějaké hanby…hanba je… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Spolčenou tlupu přesvědčuje druhá že mají taky bubínky z opičí kůže a v případě možných goril je intelektuálně převyšující u jedněch 85 -59 o 26 bodů a u motorizovaných střely s plochou dráhou letu 85-36 tedy 49. Řízení společnosti ovšem převzali buď idioti nebo nějaký orchestrión typu ksichtis s kárkou na baterky zkombinovaný juke boxem na fráze.
https://www.youtube.com/watch?v=ud3goJHb3zY