POZOR. Až vás štípne „komár,“ můžete být očipováni!

Toto není opravdový komár, ale nejnovější dron, který se už vyrábí! Ovládá se na dálku, je vybavený miniaturní kamerou a mikrofonem. Může se posadit kdekoliv a odebrat vzorek DNA s pocitem píchnutí komára. Je též schopný aplikovat pod kůži micro RFID čip! Můžeš si ho odnést na sobě domů a nebo ti vletí nepozorovaně až do bytu.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Daniel napsal:

  Proboha, kam se řítí planeta země? Asi do totální záhuby a katastrofy. Lidé ztratili zcela soudnost a rozum!
  Dan

 2. Maroš napsal:

  Už som takých pozabíjal tohto roku… – bežne ich lákam na krvavničky – jelita plnené magnetmi… Ale – dajú sa aj utopiť – keď dáte magnet do bačoriny – kam chcú naklásť čipované vajíčka.

  Poprosím publikum – ako sa volajú tieto kvietky odborne? Semená mám od kamaráta – vždy som ich chcel mať na lúke, len neviem, či sú to letničky, dvojročné, alebo trvalky – kvôli koseniu – a názov nie a nie – nikde pri obrázkoch nie je – diki. Sú to tie v čelnej ponuke krátkeho videa z Japonska – inak – pár sekundový skvost!
  http://footage.framepool.com/de/shot/593384389-cosmea-hitachi-kaihin-park-ibaraki-blumenwiese

  • Sora napsal:

   tipuju, že kytičky jsou Krásenka zpeřená (Cosmos bipinnatus) – letnička

   • Maroš napsal:

    Záhradný kozmos /Wiki/ – príznačné, krasuľka perovitá – nežné, až na to péro – Tě péro! – mexická astra.
    Vďaka dámy! „… v niektorých lokalitách sa stáva burinou“ – presne toto potrebujem – prevychovať susedov „golfáčov“, keď už nie liečivkami, tak takýmito krasuľkami – potrebujem všetko, čo u nás kvitne až kým zalezú čmeliaky a motýle. Takže ju stačí nechať vysemeniť – u kamaráta už rástli aj čerstvo vysemenené po tých, ktoré sadil v máji. Diki moc – babuľky!
    https://www.zahrada-sk.com/foto/sk/24283/

    • df napsal:

     Tady u nás to stojí za starou bačkoru i na loukách, nedávno sme tak seděli s klukama v práci co chodí do přírody a brblali sme na téma louka. Dnešní louka už není plná barev květů a motýlů jak za našich mladších let. Taky sme se shodli, že Příroda je teď nějak tišší, nemyslím teď u domečku, tam je cvrkot pořád. Těší mě, že v našem lese je to pořád postaru (nepoužíváme chemii a mladé stromky obžínáme kosami), vysvětluju si to tím, že jak postřikují pole, donese se to i na louky. Na zahradě mám i kopřivy a taky svlačec jehož květy se mi líbí a další „plevel“ a moc rád pozoruju čmeláky a včely jak se jim to líbí.

     Octování. Přesto, že sem včera večer dolil a spustil za jasného nebe, nebyl sem schopný to udržet, natož to rozehnat během dne, na tohle by fakt pomohlo už jedině snat vařit v brutaru.

  • daniela napsal:

   krásenka

 3. julius napsal:

  Jo a baterky bude tahnout vedle na tiraku. To je ale blbost. A to je jedna s tisice veci proc to nemuze fungovat jinde nez v laboratori doslova ciste a na vzdalenost sotva 50 cm. Vic to proste nezvladne.

 4. Maroš napsal:

  Tu je model skutočne lietajúceho mini drona
  Worlds Smallest RC Drone Nano Quad Copter
  https://www.youtube.com/watch?v=_DWqTEZLTyk

  Osobne si myslím, že väčšina hmyzích modelov sú hlavne takto maskované špionážne kamery, alebo kvázi umelecké pokusy – priblížiť sa konštrukčne k dielam slávneho zlatníka ruskej cárskej rodiny – Fabergého – známe sú jeho klenoty – vajíčka zo zlata a drahokamov, a ktorý zhotovil zlatú blchu, ktorá podkutá zlatými podkovami, ťahala malý zlatý voz…
  NANO SPY DRONE Mosquito Drone from U S Military
  https://www.youtube.com/watch?v=0z4UR-Db0ao
  Air Force Bugbot Nano Drone Technology
  https://www.youtube.com/watch?v=z78mgfKprdg

 5. jirik napsal:

  Bankovní karty netřeba. Platit v obchodech půjde i žilou
  Supermarket v Londýně Costcutter začal testovat novou platební metodu: za zboží zaplatíte vlastní žilou. Má jít o alternativu pro nejrůznější čtečky otisků prstů, které se testovaly v minulých letech. Cílem nového projektu je odsunout tradiční platební karty na druhou kolej. Výraz „pustit žilou” tak může dostat zcela nový rozměr.
  https://www.novinky.cz/internet-a-pc/451124-bankovni-karty-netreba-platit-v-obchodech-pujde-i-zilou.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.