POZOR. Až vás štípne „komár,“ můžete být očipováni!

Toto není opravdový komár, ale nejnovější dron, který se už vyrábí! Ovládá se na dálku, je vybavený miniaturní kamerou a mikrofonem. Může se posadit kdekoliv a odebrat vzorek DNA s pocitem píchnutí komára. Je též schopný aplikovat pod kůži micro RFID čip! Můžeš si ho odnést na sobě domů a nebo ti vletí nepozorovaně až do bytu.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Vítek K.jirikMarošoctomanik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Daniel
Host
Daniel

Proboha, kam se řítí planeta země? Asi do totální záhuby a katastrofy. Lidé ztratili zcela soudnost a rozum!
Dan

Maroš
Host
Maroš

Už som takých pozabíjal tohto roku… – bežne ich lákam na krvavničky – jelita plnené magnetmi… Ale – dajú sa aj utopiť – keď dáte magnet do bačoriny – kam chcú naklásť čipované vajíčka.

Poprosím publikum – ako sa volajú tieto kvietky odborne? Semená mám od kamaráta – vždy som ich chcel mať na lúke, len neviem, či sú to letničky, dvojročné, alebo trvalky – kvôli koseniu – a názov nie a nie – nikde pri obrázkoch nie je – diki. Sú to tie v čelnej ponuke krátkeho videa z Japonska – inak – pár sekundový skvost!
http://footage.framepool.com/de/shot/593384389-cosmea-hitachi-kaihin-park-ibaraki-blumenwiese

Sora
Host
Sora

tipuju, že kytičky jsou Krásenka zpeřená (Cosmos bipinnatus) – letnička

Maroš
Host
Maroš

Záhradný kozmos /Wiki/ – príznačné, krasuľka perovitá – nežné, až na to péro – Tě péro! – mexická astra.
Vďaka dámy! „… v niektorých lokalitách sa stáva burinou“ – presne toto potrebujem – prevychovať susedov „golfáčov“, keď už nie liečivkami, tak takýmito krasuľkami – potrebujem všetko, čo u nás kvitne až kým zalezú čmeliaky a motýle. Takže ju stačí nechať vysemeniť – u kamaráta už rástli aj čerstvo vysemenené po tých, ktoré sadil v máji. Diki moc – babuľky!
https://www.zahrada-sk.com/foto/sk/24283/

df
Host
df

Tady u nás to stojí za starou bačkoru i na loukách, nedávno sme tak seděli s klukama v práci co chodí do přírody a brblali sme na téma louka. Dnešní louka už není plná barev květů a motýlů jak za našich mladších let. Taky sme se shodli, že Příroda je teď nějak tišší, nemyslím teď u domečku, tam je cvrkot pořád. Těší mě, že v našem lese je to pořád postaru (nepoužíváme chemii a mladé stromky obžínáme kosami), vysvětluju si to tím, že jak postřikují pole, donese se to i na louky. Na zahradě mám i kopřivy a taky svlačec… Číst vice »

octomanik
Host

Docela rád bych viděl někoho vařit ocet v brutaru – to by byl opravdu odvaz….vařit 70 litrů octa……

daniela
Host
daniela

krásenka

julius
Host
julius

Jo a baterky bude tahnout vedle na tiraku. To je ale blbost. A to je jedna s tisice veci proc to nemuze fungovat jinde nez v laboratori doslova ciste a na vzdalenost sotva 50 cm. Vic to proste nezvladne.

Maroš
Host
Maroš

Tu je model skutočne lietajúceho mini drona
Worlds Smallest RC Drone Nano Quad Copter
https://www.youtube.com/watch?v=_DWqTEZLTyk

Osobne si myslím, že väčšina hmyzích modelov sú hlavne takto maskované špionážne kamery, alebo kvázi umelecké pokusy – priblížiť sa konštrukčne k dielam slávneho zlatníka ruskej cárskej rodiny – Fabergého – známe sú jeho klenoty – vajíčka zo zlata a drahokamov, a ktorý zhotovil zlatú blchu, ktorá podkutá zlatými podkovami, ťahala malý zlatý voz…
NANO SPY DRONE Mosquito Drone from U S Military
https://www.youtube.com/watch?v=0z4UR-Db0ao
Air Force Bugbot Nano Drone Technology
https://www.youtube.com/watch?v=z78mgfKprdg

jirik
Host
jirik

Bankovní karty netřeba. Platit v obchodech půjde i žilou
Supermarket v Londýně Costcutter začal testovat novou platební metodu: za zboží zaplatíte vlastní žilou. Má jít o alternativu pro nejrůznější čtečky otisků prstů, které se testovaly v minulých letech. Cílem nového projektu je odsunout tradiční platební karty na druhou kolej. Výraz „pustit žilou” tak může dostat zcela nový rozměr.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/451124-bankovni-karty-netreba-platit-v-obchodech-pujde-i-zilou.html

Anonymní
Host
Anonymní

2