Komedie s BABIŠEM a SOBOTKOU odvádějí pozornost od důležitých věcí

…..je to velice vážná situace. Něco se chystá na prezidenta. Až odletí do Číny, mám obavy, že TI co tyto zmatky řídí něco provedou. Může to být i svržení prezidenta, nebo nějaký puč!! JE NA NĚHO  NACHYSTANÁ  I  POTŘEBNÁ  ČÁST  SENÁTU!

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

15 Komentáře zapnuto "Komedie s BABIŠEM a SOBOTKOU odvádějí pozornost od důležitých věcí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Rozhodně mi míň vadí prezident, který skončil kvůli svým postojům a názorům před soudem, než prezident, který má na hradě lidi, kteří nedokázali získat bezpečnostní prověrku.

Zhruba před měsícem byla zvažována možnost zrušení přímé volby prezidenta, prý to bylo chybné rozhodnutí. (Toto se objevuje cca od roku 2008)

jirik
Host
jirik

Mohli být bohatí. Pozemky s lithiem však darovali nadaci

Jedním z nejbohatších měst v republice se mohl díky těžbě lithia stát Horní Slavkov na Sokolovsku. Nestane se, protože téměř před dvaceti lety daroval Nadaci Georgia Agricoly (NGA) zhruba 40 hektarů pozemku s bývalým odkalištěm, na kterém se má těžit lithium. Nadace navíc pozemek prodala za 6,5 miliónu korun soukromé společnosti, která žádá o povolení k těžbě.
https://www.novinky.cz/domaci/437339-mohli-byt-bohati-pozemky-s-lithiem-vsak-darovali-nadaci.html

stenly919
Host
stenly919
Podle mě je Zeman není rozhodně žádný hlupák a je otázka, co proti němu vlastně hrají sralbotka s burešem za hru, ale zdá se, že na ni zatím nepřistoupil anebo jim vypálil rybník. Nemyslím, že by ho jen tak dokázali odvolat, ale je jasné, že těmto grázlům zeman vadí, hlavně proto, že zaujímá postoje, se kterými souhlasí většina lidí(alespoň na venek) . A další otázka je, se kterými podnikateli letí do číny a jaký objem kontraktů tam má být uzavřen. A kolik z takto vydělaných peněz tito podnikatelé, kteří jsou v delegaci se zemanem dají zemanovi jako tzv. bakšiš ?… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Pokud Zeman Babiše neodvolá, zablokuje kompetenci premiéra. Sobotka chystá žalobu

Premiér Bohuslav Sobotka chce na prezidenta Miloše Zemana podat kompetenční žalobu, pokud neodvolá ministra financí Andreje Babiše ani po svém návratu z Číny. Ve středu o tom informoval šéf senátorů ČSSD Petr Vícha.
https://www.novinky.cz/domaci/437369-pokud-zeman-babise-neodvola-zablokuje-kompetenci-premiera-sobotka-chysta-zalobu.html

Drak
Host

Což odkaliště ať si proslídí. To, co je pod zemí, patří státu. Důležité bude, aby stát neudělil těžební práva na podzemní těžbu, kde jsou ložiska lithia, která by měla zůstat tomu, kdo je majitelem majitelem státu a to je národ.

0254
Host

pan prezident ma silnou ochranu, on to zvladne

jirik
Host
jirik

Babiš po liberecké schůzce: Jsme připraveni jednat o vládě beze mě a bez Sobotky

Vláda bez Andreje Babiše a Bohuslava Sobotky. To je podle ministra financí Andreje Babiše jedna z variant, kterou lídrům koalice na liberecké večerní schůzce navrhl prezident Miloš Zeman. Babiš Novinkám řekl, že je připraven o takovém scénáři jednat.
https://www.novinky.cz/domaci/437454-babis-po-liberecke-schuzce-jsme-pripraveni-jednat-o-vlade-beze-me-a-bez-sobotky.html

ps: s takovouhle se budou dohadovat až do oficiálních voleb, media provedou kampaň laciněji….

arijec
Host
arijec

vaš milovany prezident je zid tak sa spametajte slovania

jirik
Host
jirik

Ústavní soud: Dotaz prezidenta, zda ministry odvolávat musí, zodpovíme přednostně a rychle

Prezident Miloš Zeman podá podnět k Ústavnímu soudu, po kterém chce výklad, zda podle Ústavy ČR skutečně musí bez podmínek odvolávat ministry na návrh premiéra. Řekl to ve čtvrtek na závěr návštěvy Libereckého kraje. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský Novinkám řekl, že soudci rozhodnou rychle.
https://www.novinky.cz/domaci/437549-ustavni-soud-dotaz-prezidenta-zda-ministry-odvolavat-musi-zodpovime-prednostne-a-rychle.html

jirik
Host
jirik

Policie uzavřela případ ukamenovaného plameňáka. K placení se rodiče útočníků nemají

Policie odložila případ ukamenovaného plameňáka v jihlavské zoo, na kterého zaútočila trojice dětí letos v březnu. Škodu rodiče dosud neuhradili, i když sami požádali o mimosoudní vyrovnání. Novinkám to řekla ředitelka zoo Eliška Kubíková.
https://www.novinky.cz/krimi/437543-policie-uzavrela-pripad-ukamenovaneho-plamenaka-k-placeni-se-rodice-utocniku-nemaji.html

jirik
Host
jirik

Zeman pustí Kajínka na svobodu

Prezident Miloš Zeman udělí milost na doživotí odsouzenému vězni Jiřímu Kajínkovi (56), který si odpykává nejpřísnější možný trest za dvojnásobnou nájemnou vraždu a pokus o další z konce května 1993. Zeman to řekl ve čtvrtek v TV Barrandov s tím, že rozhodnutí o milosti podepíše po svém návratu z návštěvy Číny, kam odletěl v podvečer. Vracet do Prahy se má 17. května.
https://www.novinky.cz/domaci/437567-zeman-pusti-kajinka-na-svobodu.html
„Rozhodnutí o udělení milosti už je připraveno, hotovo. Až se vrátím z Číny, tak ho podepíšu. V druhé polovině května dostane pan Kajínek milost,“ řekl prezident.

jirik
Host
jirik

Nevraždil jsem a obnovu procesu nezastavím, prohlásil v rozhovoru Jiří Kajínek

O obnovu svého procesu bude usilovat nadále a věří, že se mu to podaří, řekl Jiří Kajínek deníku Právo v telefonickém rozhovoru, který zprostředkovala jeho přítelkyně. Stojí si na svém a stále opakuje, že nikoho nezastřelil. Z blížící se svobody nemá obavy.
https://www.novinky.cz/krimi/437713-nevrazdil-jsem-a-obnovu-procesu-nezastavim-prohlasil-v-rozhovoru-jiri-kajinek.html

jirik
Host
jirik

Babišovy pekárny zkouší trik, jak Němcům snížit mzdy. Na pracovní místa přitom dostaly dotaci
http://vool.cz/rfb6I
Wittenberg – Česká společnost Agrofert našla podle německých médií způsob, jak výrazně ušetřit na mzdách zaměstnanců. Firma spjatá s ministrem financí Andrejem Babišem buduje nedaleko Lipska novou pekárnu, do níž přesune výrobu z jiného podniku v Sasku-Anhaltsku.

Do nového působiště však nechce přejít žádný z 200 zaměstnanců pekařské firmy Lieken ve městě Weissenfels, protože je čeká výrazné snížení mezd. Místo nich Agrofert počítá s brigádníky. S odvoláním na německá média o tom informoval server Euro.cz.

jirik
Host
jirik

Agrofert podal návrh na insolvenci zemědělce, který vystupoval proti Babišovi

Holding Agrofert podal návrh na insolvenci zemědělce Bohumíra Rady, který několikrát proti bývalému majiteli firmy Andreji Babišovi (ANO) vystupoval. V pátek ho společnost podala na Krajský soud v Brně, řekl mluvčí firmy Karel Hanzelka.
https://www.novinky.cz/ekonomika/437591-agrofert-podal-navrh-na-insolvenci-zemedelce-ktery-vystupoval-proti-babisovi.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!