Komunikace s jinými dimenzemi je naprosto možná a to pro každou lidskou bytost. Stačí věřit. V cokoliv věříte, to se Vám splní. MATRIX to má spočítáno a kolabuje

…..připravujeme pro Vás zajímavý článek o nesmrtelnosti lidských bytostí, komunikací s lidmi, kteří odešli „na druhý břeh“ a mohou komunikovat dokonce zde, s MATRIXEM. Pro mnohé, kteří něco podobného nezažili, i pro Vás je to možné. Nesmíte si ale nechat vymývat mozek „údajnou vědou“ a materialismem. Stačí, že věříte. Pak se Vám otevřou neuvěřitelné možnosti.

13:54

…..dnešní úvodní článek pro zítřejší překlad je důležitý z toho hlediska, protože jsem ho zažil osobně. Na tadescu byl v únoru uveden, ale….. Vím o lidech, kterým se zjevili třeba na obloze rodinní příslušníci, kteří právě odešli do jiné dimenze. Neuvěřitelné zkušenosti se stávají realitou potvrzenou „vědci“. Jó holt MATRIX jim kolabuje….

…..jak jste mně psali, mnoho z Vás má podobné zážitky. Prosím napište do diskuze. Děkuji….

DOPORUČUJI: Telefon z jiné dimenze / článek tomáše marného

Článek natolik zajímavý a v jistém slovasmyslu radioaktivní pro tento svět, že když jsem ho chtěla zpracovat na své stránky, na půl dne mi vypadl internet… Užijte si ho! Alue
Dnes jsem se rozhodl, že prolomím mlčení a napíši vám krátké „sci-fi“.
Zajímá Vás odkud mám větu VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK?????
Jestliže ano, můžete číst dál. Když ne, věnujte raději čas nějakým pomíjivým záležitostem.
Otec, kterého jsem si vybral na planetě Zemi jako rodiče, byl velice moudrý a chytrý člověk. Znal a hovořil 14 jazyky, dokonce i mrtvými, které už skoro nikdo nepoužívá. Velice jsem si ho pro jeho vědění a nepochopitelné znalosti a chování vůči druhým lidem vážil a měl jsem ho moc rád.
Předal mi mnoho vědění a hlavně znalostí ke kterým se nedá jen tak přijít. Byl velmi krásný, nejen co se týče jeho vnitřní, ale taky fyzické krásy. Byl prakticky pro mne ideálním otcem.
V jeden den, kdy jsem neměl ještě 15 let, můj otec odešel do jiné dimenze. Vzpomínal jsem na jeho slova, když mi vykládal kdysi o pohádkách a říkal, že Indiáni oslavují a radují se v den odchodu svých přátel či rodinných příslušníků. Nejsou smutní a neplakají. Řekl mně naprosto jasně, že lidé NIKDY neumírají, odcházejí jenom do jiné dimenze, do jiných světů, kde se všichni opět setkáme.
Potud bylo vše v pořádku. Stalo se ale něco, chyba v MATRIXU, kterou jsem nemohl dlouho rozchodit.
Asi rok, max dva roky po jeho odchodu do jiné dimenze, nevybavuji si zde čas přesně, jsem seděl doma v pohodlném křesle a četl jsem knihu.
Vedle křesla byl malý stoleček na telefon a jiné drobné věci. Venku bylo nádherně, dokonalé modré nebe. Když jsem nasál dost informací z knihy, vždy jsem hodně o přečteném přemýšlel. Většinou jsem se díval do slunce přes otevřené okno a ostřil si zrak. Z tohoto klidného dívání a přemýšlení mě vytrhl zvonek telefonu. Jako vždy jsem se představil….. Hlas na druhé straně byl totožný s hlasem mého otce. Přesně tak se i představil. Hned na začátku mně sdělil určitou domluvu, kterou jsme měli mezi sebou a nevěděla o ní ani moje maminka.
O to větší bylo překvapení, když mně začal vykládat o určitých záležitostech, o kterých jsem věděl jenom já a odehrály se po otcově odchodu.
Sdělil mně důležitá data a snažil se mě navést na správnou cestu. Dle mého názoru jsme hovořili dost dlouho. Vůbec nevím jak dlouho, protože v ten moment zazvonění asi pro mne přestal existovat čas. Mimo mnoha důležitostí mně taky ke konci rozhovoru řekl následující větu: Navždy si pamatuj, zde na planetě Zemi platí zlaté pravidlo: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
Byla to poslední věta, kterou jsem slyšel od mého otce po telefonu a pak se hovor přerušil.
Předtím mě ještě požádal, abych o našem rozhovoru nikomu nevykládal, protože domestifikovaní lidé tomu nebudou věřit a budou mne považovat za blázna. Od určité doby mně bylo úplně jedno kdo si o mně co myslí a vykládá. Jak čas běžel, zjistil jsem, že to byly problémy dotyčných lidí, nikoliv moje.
Po celý život se snažím na svět dívat jinýma očima, podle věty VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK. Už mne nepřekvapovaly děje, které se přesně dle této věty tvořily a odehrávaly se dle okolností, s kterými by nikdo nepočítal. Ale staly se.
Je mnoho věcí, které bych Vám rád předal. Není už ale mnoho času. A nyní se ptáte, proč jsem napsal tenhle krátký rozhovor, o kterém jsem měl po celý život mlčet.
Nastala událost, která se odehrála před několika dny a žádný vědec neumí vysvětlit zmizení letadla z Malajsie. Ani zmizení letadel na Bermudském trojúhelníku, či jiných aktivovaných časoprostorových vstupech.
Jednoduchá situace. V Bermudách zmizelo letadlo a ještě za 20 let po zmizení volalo o pomoc. To stejné letadlo asi za 18 let vyletělo z časoprostorového kanálu a přistálo v americe. Pro lidi, kteří byli v letadle, byla to manželka s manželem a synem, uběhly 1 nebo 2 hodiny života a pro lidstvo zde na planetě Zemi, cirka 38 let. Nezestárli jako lidé na planetě. Vzhledem k tomu, že se zde vše tají, neumožnily jim určité síly vrátit se do normálního života. Není to jediný případ, je jich mnoho. Rusové by Vám mohli hodně vykládat. Mají také mnoho znovu objevených lodí, letadel a samozřejmě lidí, kterým se to událo. Všude se ale o tom mlčí. Asi je vám jasné, proč. Dle věty: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK, neexistuje ani čas. Na planetě Zemi je mnoho umělých věcí, o kterých si lidé myslí, že jsou skutečné.
Zmizelé letadlo může být v časoprostorovém kanále. Je jenom otázkou, kdy se z něho dostane ven. Za pár dní? Za několik let? Nebo dokonce za několik století? Nemějte obavu, určitě se někde někdy objeví. A protože přece něco takového nemůže být možné, loutkaři nám připraví jiné vysvětlení. Však už tu větu znáte. Třeba se najde záhadným způsobem někde na dně oceánu a nic nevyplave na hladinu moře. Budou se snažit vysvětlovat nevysvětlitelné nevysvětlitelným.
Myslete si samozřejmě co chcete, napsal jsem Vám sci-fi. Ale bylo by dobré nikdy nezapomenout na větu: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
V Rusku byla kdysi při vojenském cvičení na moři objevena pirátská loď, která vjela do husté mlhy. Byla určena skupina moudrých lidí, kteří měli celý případ vyšetřit. Podařilo se jim za několik let vyzkoumat, že v této mlhovině, kde běžel čas úplně jinak, pobývali piráti s uloupenými poklady a otroky jenom několik hodin, cirka asi jednu hodinu, maximálně dvě.
Na planetě Zemi uběhlo asi 300 let.
Těchto případů je celá řada, nastínil jsem Vám jenom jeden.
Na celé planetě je mnoho podzemních měst, kde čas ubíhá úplně jinak.
Jeda z nejznámějších laboratoří je v Rakousku, u Innsbrucku, kde asi za jeden den v podzemí uběhne na planetě Zemi, dnes už 90 dní. Čas se na planetě Zemi urychlil. To už ale mnoho z Vás zjistilo. A neustále se urychluje. – No právě ke konci časů.
Letadlo malaysijských aerolinií se dostalo do tohoto časoprostorového kanálu. Uvědomte si, že elektromagnetické vlny se šíří i do těchto prostor. Jenom s echem je to úplně jinak. Když by se letadlo zřítilo a potopilo do moře, okamžitě se zkratuje elektronika v mobilech a přestanou být na signálu. Zajímavé je, že mobily ale vyzvánějí. Jsou dokonce napojeny na internet. Jak je to možné?? Dejme tomu, že se nacházejí v kanále, kde uteče za hodinu letu na planetě zemi 50 let. V tom případě mohou lidé odpovědět ze svého mobilu na sms třeba až za 30 let nebo později. Časový poměr pro lidi v letadle (na jednu hodinu času v letadle), je dejme tomu 50let, krát 60 vteřin, krát 60 minut, krát 24 hodin, krát 365 dní v roce, což je:
50x60x60x24x365=1.576.800.000,00 vteřin na planetě Zemi
k poměru
60×60=3.600,00 vteřin uběhne za 50 let
Tedy za jednu vteřinu v letadle uběhne na planetě zemi 4.382.444,00 vteřin.
Je Vám tedy jasné, že komunikace s touto prodlevou není možná.
Pilot asi bude volat ,,may day, may day, may day“ – volání o pomoc, když mu vypadly přístroje, ale uvědomte si, za jak dlouhou dobu to bude. Proto nemají jakékoliv spojení se zemí, a lidé v letadle jsou na mnoho let ,,konzervováni“. Když se jim podaří se za 50 let vrátit, nebudou chápat. Může to klidně být i za několik století.
A uvědomte si opět větu: VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK.
Proto státníci, kteří rozpoutali na planetě Zemi tolik válek, DOSTÁVAJÍ NOBELOVU CENU ZA MÍR.
Lidem, kteří se snažili zabránit válkám na planetě Zemi, nasazují ďáblovy rohy a dělají z nich Satany, přinejmenším zločince (Putin).
A když půjdeme do důsledku, řečení sci-fi je pravda, a pravda je sci-fi.
Popřemýšlejte a najednou zjistíte, že tomu tak asi je. Objevili jste největší podvod na lidstvo na planetě Zemi. A pamatujte, čas neexistuje!!!!!
tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Sannytomáš marnýSebevraždaBarysmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk
Host
zdeněk

Vždycky když to čtu tak z toho mám husí kůži.
Už aby zkolaboval ! Třeba to ještě letos stihne…..
P.S. – tomáši, poslal jsem Vám mejlíka….

Ales V.
Host
Ales V.

Ano, vsechny nas vodili za nos. Letos se vse zlomi. Ty procesy osvobozeni jsou videt vsude

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Prej letos 😀

Maroš
Host
Maroš

ODPORÚČAM PRELÚSKAŤ!!! Ak máte pocit, že vám niečo potichu píska a šumí v hlave – lebo SKUTOČNÉ ticho si – oproti poslednej dobe – pamätám úplne inak!
http://www.voxo.eu/elektrosmog/tabulky-limitov

Svět bez válek a neziskovek
Host
Svět bez válek a neziskovek

Krásné ranko. Děkuji, vynikající jako vždy! Tohle číst každý den a tu větu si opakovat několikrát za den! Děkuji Tomasi, děkuji Maroši(myslel sem ze moje uši nejsou ok😀)

dit
Host
dit

Zdravím, večer sen: lidi komunikují pouze přes sítě, mluvené slovo z očí do očí téměř nulové, de facto vymizelo, vše monitorováno. Někdo chtěl s někým promluvi normálně a oslovený měl povinnost mu nejdříve naskenovat oči a pak se mohlo mluvit, ale využíváno málo. Důvod : prý bezpečnost … Někdo tam najednou na někoho chtěl promluvil a chtěl se pouze obyčejně něco zeptat, dotyčný řekl moment, byl i překvapen, že někdo chce užít tady ten „zastaralý“ spůsob komunikace, vytáhl skener, načetl oči a řekl můžeme…Blbej sen… Jsem se kránu vzbudila s tím, že jsem pamatovala nápis na tom skeneru, pak jsem… Číst vice »

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Europrdel 2037.

Bary
Host
Bary

Nezlehčuji prosím, jenom se chci zeptat? Pokud by někdo chtěl být se svými blízkými dříve než skončí zde tak by to mohl urychlit? Sebevraždou?

Sebevražda
Host
Sebevražda

Pane Marny, me zajima jak jsou na tom ti lide, kteri byli zavrazdeni rukami jinych?

Sanny
Host
Sanny

Děkuji za velice zajímavé informace. Lidem se konečně začínají otevírat oči až to někdy hodně mrazí! Některé informace opravdu přímo šokují, ale snažím se pochopit význam toho co se děje. Snažím se žít podle zákona lásky, není to vždy lehké ale jsem přesvědčena, že to je jediná cesta jak to všechno zvládnout.