Konec EU je tady. Rakousko zavádí kontroly na hranících a ruší SHENGEN! Merkelistán končí!

BOMBA V 10:10

10:10

Rakousko ruší Schengen

Jak se ukazuje u sousedů, za prodlužování migrační krize, Schengenu a vlastně i dysfunkční unie, mohou v podstatě médii zmasírovaní  voliči lidovců, sociálních demokratů i liberálů (pohodlní maloměšťáci) a když politickému kartelu hrozí odchod z křesel, rychle změní pod tlakem případného vítězství Svobodných politiku: Vídeň se rozhodla obnovit pohraniční kontroly a přestat dodržovat Schengenskou dohodu!
Na to musí reagovat i Praha, Bratislava a Budapest, což je předzvěst dalšího rozpadu dysfunkční EU, který zahájil brexit. Následovat by měl – a to velmi rychle i czexit a vexit, jinak v šíleném „Merkelistánu“ utonou kromě Němců i středoevropské národy. 
Zdroj (1)
Související články:
http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2017/01/kdo-voli-ano-voli-euro-bruselskou.html

Loading...

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikPavelsmrdutá mrtvola Václava HavlaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Chazarstán je tady celou dobu. Stovky let.

Pavel
Host
Pavel

Proto si sem Amíci hrnou armádu a zbraně aby to tady zabrali jako kdysi SSSR….to bude ještě prča!!!

jirik
Host
jirik

Nová čísla ukazují, že tzv. „potajmu upečené zákony“ překročily v roce 2016 předchozí vrchol všech dob, když se teď všechny nesouhlasy mezi Radou Evropské unie a Evropský parlamentem vyřizují za zavřenými dveřmi „trialogem“ při soukromých kuloárních schůzkách. Podle čísel, které z Europarlamentu získal EUobserver, ani jeden návrh EU zákona v roce 2016 nepostoupil ze svého prvního čtení do plnocenné debaty ve druhém čtení, když všechny neshody mezi Radou EU a Evropským parlamentem se urovnaly za scénou při schůzkách mezi malými skupinkami vůdčích poslanců a zástupců Rady za dohledu Evropské komise.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9743-tajne-vytvareni-zakon-eu-vrchol

jirik
Host
jirik

Objevují se stále další důkazy o tom, že mimořádné rozhodnutí Evropské komise z 29. června 2016 udělující jedovaté plevel hubící látce glyfosát odklad o 18 měsíců, do prosince 2017, bylo učiněno proto, aby poskytlo dost času Bayer AG, od prosince novému vlastníkovi Monsanto, dostat na trh svoji náhražku za glyfosát, jakmile bude fúze dokončena. Tato záležitost je vysoce kontroverzní, nejen kvůli rozhodnutí agentury ženevské WHO, že glyfosát je „pravděpodobný karcinogen“. Evropská komise toto rozhodnutí WHO ignorovala a spolehla se na podvodné bezpečnostní hodnocení německé vlády a ignorovala vůli většiny vlád EU neprodloužit povolení glyfosátu, hlavní složky nejrozšířenějšího pesticidu Monsanto, Roundupu,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Prekvapení politici a novinári iba zízali a neverili vlastným ušiam, keď britská premiérka prezentovala najnovší bod v zahraničnej politike Anglosasov: „Veľká Británia a Spojené štáty už nikdy viac nebudú zasahovať do záležitostí druhých krajín v pokusoch prerobiť svet podľa svojich predstáv,” vyhlásila Theresa Mayová.
http://vool.cz/2E3r5

Pin It on Pinterest