Konec hry pro Kabalu, rýsují se Norimberské procesy II. Akciové trhy už moc dlouho nevydrží

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

05/03/2018

Frakce Chazarské mafie, která se pokouší rozpoutat 3. světovou válku a zabít 90% lidstva, je nyní na svém posledním tažení, souhlasně prohlásilo několik zdrojů. Jasným znamením toho bylo výkonné nařízení s počtem 636 stran vydané 1. března americkým prezidentem Donaldem Trumpem a Ministerstvem obrany, které připravuje cestu pro tribunály ve stylu Norimbergských procesů.

Podstata těchto příkazů spočívá v tom, že všichni američtí civilisté podléhají vojenským soudům a že armáda bude schopna najímat nevojenské právní experty, aby pomohli s nadcházejícími tribunály, podle zdrojů Pentagonu. Klauzule na straně 2 přílohy 2 je zvláště zajímavá tím, že popisuje uplatnění vojenské jurisdikce takto: „Vláda, která dočasně řídí civilní obyvatelstvo na svém území nebo na jeho části prostřednictvím svých vojenských sil, jak to bude nutné (v podstatě stanné právo).“

Zdroje Pentagonu vysvětlují, že „Trump podepsal výkonné nařízení 3/1 ke změně soudního manuálu, aby získal právní pomoc pro civilisty a připravil veřejnost na vojenské tribunály v duchu Norimberských procesů (Norimberg II), kde bude souzena Kabala před pravdou a smířením.“ Zdá se, že přinejmenším někteří masoví vrahové se z toho nedostanou jen svým prohlášením „omlouvám se.“

Dalším velkým krokem vlády Trumpa bylo minulý týden vypálení první salvy obchodní války. Prvním úderem bylo oznámení, že USA budou uplatňovat clo ve výši 25% a 10% na dovoz oceli a hliníku.

To je přinejmenším podivné, protože tento krok bude mít dopad hlavně na spojence Spojených států. Kanada, která v roce 2017 měla obchodní deficit s USA ve výši 7,7 miliard dolarů, představuje 16%, resp. 41% amerického dovozu oceli a hliníku. Čína, která měla s USA v roce 2017 obchodní přebytek ve výši 288 miliard dolarů, představuje pouze 2% a méně než 1% amerického dovozu oceli a hliníku. Dalšími obrovskými oběťmi těchto plánovaných cel jsou spojenci jako Japonsko, Jižní Korea a Brazílie.

Je také zřejmé, že tento krok není spojen s americkou armádou. Americký ministr obrany James Mathis poslal dopis Ministerstvu obchodu, v němž uvedl, že americká armáda využívá pouze 3% americké výrobní kapacity oceli a hliníku a že je znepokojen „negativním dopadem na naše klíčové spojence.“

Na povrchu se zdá, že kovbojové na Trumpově Ministerstvu obchodu jsou horliví tyranizovat slabé země, než aby se vypořádali s americkým obchodním deficitem ve výši 800 miliard dolarů ročně.

Pokud by to byl boj opravdu v rovině obchodu, pak by USA měly uvalit cla na elektronická zařízení a stroje v hodnotě 262 miliard dolarů, které importují z Číny každý rok. Kovbojové z Ministerstva obchodu necílí na Čínu, protože potřebují, aby jim Čína půjčila více peněz na oddálení bankrotu.

Skutečný důvod útoku Trumpovy vlády na Kanadu a další spojence je ten, že tyto země chtějí vidět, jak americká korporátní vláda v úpadku je nahrazena zcela jiným režimem. Nezapomeňte, že Evropané, včetně Spojeného království, Německa, Itálie, Švýcarska, Francie a Kanady, se oddělili od chazarské mafie kontrolující finanční systém Spojených států a spolupracují s Čínou na jejich bance AIIB, a nyní také na Nové hedvábné stezce (One Belt, One Road = OBOR). Iniciativa OBOR s rozpočtem 8 bilionů dolarů je asi 60 krát větší než slavný Marshallův plán. Právě teď USA propásli možnost akce.

V příštím velkém geopolitickém šachovém tahu začne obchodování s ropnými futures za juany podložené zlatem v Číně 26. března. To přinese další úder finančním vládcům petrodolaru, kteří nyní vládnou už pouze v USA, Japonsku, Izraeli a Saudské Arábii. Objevily se známky toho, že Saudská Arábie a Japonsko se chystají obrátit, takže brzy zbude jen USA a Izrael.

Zdroje CIA a Pentagonu tvrdí, že akciový trh se zhroutí, aby zbývající kabalisté zbankrotovali jak v USA tak v Izraeli a připravila se cesta pro nový finanční systém podporovaný aktivy Západu, který doplní ten čínský, jehož spuštění se chystá.

Americká armáda zase obchází Ministerstvo obchodu a zahajuje přímé vyjednávání s Čínou, podle oficiálního představitele Pentagonu, který se účastnil těchto jednání. Americká armáda uvažuje o tom, že bude obchodovat s některými pokročilými technologiemi, většinou v oblasti energetiky a letectví, výměnou za odpis dluhů USA a za financování celkové restrukturalizace amerického hospodářství a jeho infrastruktury. Existují také vážné plány na zahájení západní obdoby čínského projektu nové hedvábné stezky, který vytvoří nebývalý ekonomický rozmach.

Armádě Spojených států bylo již slíbeno zvýšení platů a větší rozpočet od zbytku světa jako poděkování za pomoc při čistkách od chazarských mafiánů. Nevojenští členové Trumpova režimu – ti, kteří by mohli ztratit svou práci – se snaží pomocí hrozby obchodní války vydělat peníze od spojenců.

Jsou to ti lidé v americké vládě, kteří byli za neustálými hysterickými hrozbami zahájení války se Severní Koreou. Americká armáda správně tvrdí, že válka se Severní Koreou by byla úplná katastrofa a aktivně se snaží zajistit, aby se to nikdy nestalo. Namísto toho, podle princezny Kaoru Nakamaru, sestřenice císaře Hirohita a japonského zdroje Severní Koreje, americká armáda souhlasila s odchodem z Jižní Koreje a umožněním sjednocení obou Koreí.

Skutečným důvodem hysterie mezi určitými frakcemi amerického estabilišmentu samozřejmě není Severní Korea, ale spíše nadcházející vojenské tribunály zmíněné na začátku tohoto reportu. Abychom získali představu o tom, jak velké tribunály to budou, existuje více než 18.500 zapečetěných obžalob, což je cca desetkrát více než množství lidí, kteří byli obžalováni v Norimberku a v souvisejících soudních řízení, říkají zdroje Pentagonu. Také existuje seznam „škodlivých herců,“ jejichž majetek byl zmrazen Ministerstvem financí USA na základě exekutivního příkazu prezidenta Trumpa ze dne 21. prosince, který nyní čítá již 1.108 stran.

V dalším kroku americká vojenská vláda snížila bezpečnostní prověrky 130 členům Trumpova režimu, včetně jeho zetě Jared Kushnera. Poskok izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a Mossadu Jared je vyřazen ze hry díky ztrátě bezpečnostní prověrky a je cílem operací kontrarozvědky, vysvětlují zdroje Pentagonu. Navíc dodávají: „Dokonce i Ivanka Trumpová je pod dohledem FBI pro své vazby na Mossad / Chabad, neboť Trump je nucen upřednostnit zemi před rodinou.“

Dokud bude mít zemi na prvním místě, mohl by Trump být silným představitelem stabilního režimu v USA, stejně jako Vladimír Putin pro Rusko a Xi Jinping pro Čínu, říkají zdroje.

Jak se armáda Spojených států připravuje na meritokracii, „degradovala CIA na oddělení NSA a zajistila úplnou vojenskou kontrolu nad zpravodajským aparátem,“ říkají zdroje Pentagonu. Zatímco myšlenka vojenské vlády je pro mnohé velice alarmující, americké vojenské zdroje zdůrazňují, že to bude jen dočasné opatření, dokud nebudou gangsteři zcela odstaveni od moci a bude zavedena zdravá civilní vláda.

Mezitím se také hodně odehrává se starými vojenskými řády a tajnými společnostmi. Zatím nelze mnoho sdělit, ale lze potvrdit, že probíhají jednání se City of London (není to samé jako Londýn), Templáři, Maltskými rytíři, ruskými vojenskými řády, Gnostickými Illumináty, Lóží P2 a dalšími. Mezi nimi existuje obecná shoda, že způsob, jakým tuto planetu spravujeme, musí být zásadně reformován a změněn.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

26
Komentujte

avatar
8 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Petrtomáš marnýJankojirikVěra Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

*Prvním úderem bylo oznámení, že USA budou uplatňovat clo ve výši 25% a 10% na dovoz oceli a hliníku.*
– takže lze předpokládat, že buď výrobní firmy krachnou anebo *se sníží? obsah hliníku ve vzduchu* – hodně laicky řečeno

*Armádě Spojených států bylo již slíbeno zvýšení platů a větší rozpočet od zbytku světa jako poděkování za pomoc při čistkách od chazarských mafiánů.*
– takže bankrot ušáčků se nekoná a bude to jak s německem, které rozj….o celou evropu, ale německo dluhy nehodlá zaplatit….. ušáčci rozj….i celý svět…a výsledek……..

Ales
Host
Ales

Vsak oni si to vyzerou. Co vsechno maji na svedomi se nikam nevypari a bude radne zaplaceno stejnou minci

Janko
Host
Janko

Vsetko nie je pravda,co sa tyka Kanady a MexiKa Trumpstein ich obysiel,povedal ze bude s nimi rozpravat,Janko Los Angeles

Merit
Host
Merit

Co bude se Slovenskem. To se ještě neví?
Děkuji

Respirateur
Host
Respirateur
merit
Host
merit

Děkuji. Pěkné vyhlídky.
m.

laudatio funebris
Host
laudatio funebris

Ale Beníku Fulfordů – jak rád bych ti ty tvoje komentáře věřil, ale zatím se ukazuje, že se jedná jen o „prdičky naší babičky“ – Bohužel…

laudatio funebris
Host
laudatio funebris

Víte, přátelé, kdysi jsem komentáře Bena Fulforda měl docela rád a bral je docela jako bernou minci informací ze zákulisí světového dění – nyní však vidím, že to jsou informace jejichž relevantnost a pravdivost dosti pokulhává, ne-li je zcela mimo mísu – ale třeba už se zlepšil a jeho informace nabírají na věrohodnosti a jsou odrazem skutečné reality – bylo by to příjemné, kdyby se už něco dělo ve prospěch většiny lidstva…

Ales
Host
Ales

Ve prospech lidstva se toho deje kazdy den spoustu. Chce to vnimat svinstvo i to dobre stejnym dilem-jinak clovek podleha iluzi o nejake velke svetove nespravedlnosti. Vsechno je pro nas jednotlivce, rodiny, narody, staty, lidstvo ucebni latkou, kterou si potrebujeme osvojit. Nekdy protrpet, jindy s usmevem uzit. Kdyz zrovna ryjeme drzkou v zemi je to samozrejmne mnohem tezsi tak vnimat a brat, ale nic se na tom nemeni. Zde na zemi nejsme jen tak pro paradu. Kazdy mame sve ukoly ke zvladnuti a casem to uvidi cim dal tim vice lidi. Nepodlehejte beznadeji, tuhle valku vyhrajeme. A pokud dojde na… Číst vice »

Taranti
Host
Taranti

Fulford je tak 50-50 alebo 60-40 pravda-nepravda. Ono je to tak ako s vytvaranim matrice. Ak sa dostatocne nabije bude pravdiva ak nie zanikne. Fulford zastupuje SBD ktore ma tiez svoje zaujmy. Ucelovo su niektore informacie vypustane a sleduju sa reakcie. Ale citam ho rad clovek sa aj z tych 50 percent vela dozvie ak trafi tu spravnu polovicu. :))

jirik
Host
jirik

Zpožďování hodin potrvá nejméně týdny. Problém v síti pomáhá řešit i Česko
Zpožďování budíků či hodin na mikrovlnných troubách bude pokračovat nejméně řadu týdnů. Problém s frekvencí sítě kvůli výpadkům dodávek elektřiny ze Srbska a Kosova řeší už i Evropská komise. Ke stabilizaci evropské sítě přispívá také český provozovatel energetické soustavy ČEPS.
https://www.novinky.cz/ekonomika/465590-zpozdovani-hodin-potrva-nejmene-tydny-problem-v-siti-pomaha-resit-i-cesko.html

Mila
Host
Mila

Ahoj Jirko. Jde o frekvenci MHz, zajímá mě jak udržujou oni nasi lidskou mysl v otroctví, na jaké frekvenci……..snad to skončí brzy

Věra
Host
Věra

Mnoho odpovědí kdo jsme, proč zde jsme a co se ve skutečnosdti s námi a s naší planetou v současnosti ve skutečnosti děje najtede na kryon.cz nebo kryon.com včetně knih přeložených i do českého jazyka. Kdo nemá problém s angličtinou, jsou na stránce kryon.com i autentické záznamy channelingů s Kryonem prostřednictvím Lee Carrolla. Slovensku posílejme lásku na pomoc, aby vše zvládlo. Opět informace o tom, co se tam ve skutečnosti děje najdete na webu aeronetu. 15.3. to samé má začít s přispěním těch samých lidí v zákulisí i u nás. 5.3. to zčalo a nejlepší odpověď je nenechat se do… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Jeden z nejaktivnějších odpůrců Ruska z amerického establishmentu, republikán John McCain, má brzy opustit Senát, ve kterém pracuje 31 let. Informuje o tom True Pundit.

„Vycházíme dnes z toho, že McCain končí svoji činnost v Senátu,“ řekl portálu jeden zdroj.

Podle novinářů začala Demokratická strana hledat za McCaina, který je předsedou senátního vojenského výboru, náhradu. Demokraté hodlají přebrat republikánům zastoupení státu Arizona v horní sněmovně.
https://sptnkne.ws/gVPx
81letý McCain, kterému lékaři diagnostikovali čtvrté stadium rakoviny mozku, odmítá odejít z parlamentu, i když mu nemoc nedovoluje, aby naplno pracoval. Na zasedáních není přítomný od konce loňského prosince.

Petr
Host
Petr

Taky přestávám věřit Fulfordovi, protože pořád píše, jak se všude vyhrává, jak jsou chazaři na pokraji porážky, ale v Německu znovu dělá kancléřku Merkelová, Slovensko svrhne díky Sorosovi protiuprchlickou vládu, to samé se pokouší u nás, což se podle mého názoru dříve či později povede a půlka střední Evropy je v naprostý prdeli… ale hlavně, že jsou chazaři na pokraji porážky…

tomáš marný
Admin

Milý petře,
podívejte s na odpově%d pro armaga, jsou dvě a platí také pro Vás…..
tm

Petr
Host
Petr

Díky Tomáši, ale nevidím tu komentář „armaga“…