Konec v roce 2017? Podívejte se na video, dřív než bude pozdě

…..a právě dle proroctví má všechno začít obrovskými hurikány, které zde ještě nebyly. Budeme pevně věřit, že tomu tak nebude….

00:05

Nemusíte znát anglicky, krátký film je o ději a ukázkou toho, co se předpokládá. Než andělé zatroubí poprvé….

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

12 Komentáře zapnuto "Konec v roce 2017? Podívejte se na video, dřív než bude pozdě"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Margon
Host
Margon

Mimochodem, hurikán Harwey je podle klasifikace 14 v pořadí. Není zdaleka největší. A záplavy v Houstonu taky ne. Před tím, než se postavili přehrady, které se stavěli právě proti povodním a letos přetekly, dosáhla výše povodně o 4,5 metru výše než ta současná

Milo
Host

Keď príde niečo taketo tak pokapeme všetci ostanú živí len astronauti vo vesmirnej stanici ISS a budu to sledovať pekne z hora.

julius
Host
julius

Jee to ted asi budeme slyset o katastrofe sveta kazdy rok a kazdy rok ke konci se budeme trast kdy nam sem prileti nejaky ET, meteorit nebo proste zemetreseni a zaplavy. Ale ze nam sem stale prichazi potaji popatkovi imigranti o tom se nejak prestalo mluvit. A kdyz by nahodouneco nevyslo v zaloze budou vedci co prijdou vzdycky s nejakou prelomnou blbinou o nesmrtelnosti chrousta. 😀

jirik
Host
jirik

Hurikán Irma zesílil, Florida se chystá na jeho úder
Hurikán Irma, který se přesouvá z východního Atlantiku nad severovýchodní část Karibiku, zesílil na čtvrtý z pěti stupňů Saffir-Simpsonovy stupnice. Hurikán provází vítr o rychlosti přes 220 km/h, uvedl v noci na úterý list The New York Times.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/448205-hurikan-irma-zesilil-florida-se-chysta-na-jeho-uder.html

roman
Host
roman

Poskládáné úryvky z filmů Drtivý dopad, Proroctví 2012 (název asi není přesný) a reálných záběrů tsunami v Indonésii.
Dobře udělané, fakt by mě bohatě stačilo to takto vidět.

Franta
Host
Franta

Že se my, lidé, tak vyžíváme v katastrofických filmech. Když jsem viděl film 2012, tak jsme tu vlastně už 5. rok neměli být.

Pavel
Host
Pavel

Ale to je dobře, že se vyžíváme v takovýchto filmech. My si to emočně prožijeme a reálná budoucnost pak proběhne „relativně“ v poklidu nebo s mnohem menší silou. Neb už jsme si to jednou „prožili“ – tu apokalypsu.

mar2me
Host
mar2me

Veď predsa o tom sú tieto FILMY/ Hollywood .. všetki tie správy, informácie a obrazy katastrof, ET, ufa nás majú pripraviť na prichadzajúce neodvratné události zeme. Oni dobre vedia tie proroctvá, či už biblické scénare a podobne.. nedajú sa človekom odvrátiť, je to osud. Keď budeme zblbnutý z tých informácií, keď sa myska preleje, tak potom nám bude ľahšie a prijateľnejšie prežiť tie hrôzy.. budeme ako vo virtuálnej realite, čo aj vlastne dnes sme (matrixu)

Mikessska
Host
Mikessska
Z uvedených filmů jsem ani jeden neviděla…ale tohle sestříhané video mě pobavilo 😀 Asi už nejsem na tyhle scénáře tak citlivá. Nejvíce mě dostalo, jak v San Francisku chtěli všichni prchnout – před tsunami, právě tím, že se rozjeli proti ní…a jak se najednou objevil ten přepravní tanker…Tomu říkám pešek 😀 Jinak u toho Tsunami v Thajsku – byl natočen film s herečkou Naomi Watts, tak nevím, zdali do záběrů dali i ty reálné…Jinak, tato scéna mě naopak nepobavila, neb jsem si uvědomila, že při téhle „katastrofě“, opravdu lidé umírali. Jinak mi přijde, že všichni chtějí jen strašit… To jsou… Číst vice »
mar2me
Host
mar2me

To nie je strašenie, to je REALITA – REALISTA. Presne ako sa v Texase doteraz smiali PREPEROM (ľudí čo sa pripravujú na katastrofy), že su blázni, nech sa dajú liečiť.. no pozrime sa, oni sa teraz zachovali rozvážne, nepanikárili ako ostatní zúfalci, jednoducho boli prapravený. Tak varuje mnoho kníh a výkladov, lebo nevieme v ktorú hodinu je náš koniec. Všetko je ti nanič, keď sa nepripravíš na to najdôležitejšie a to je život po smrti (zmierenie sa s tým)

aston z KV 432Hz
Host

Kruté video…

pepé
Host
pepé

(2017 – 2018) END TIMES : https://youtu.be/lKlbU4lbRog

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!