Konečně se obrací dění ke konstrukivnímu!!!!! Fantastická zpráva z Rakouska

…..je to skoro neuvěřitelné, ale! Po USA, Maďarsku, Austrálii se také Rakousko obrátilo proti migraci a ztáhlo se zpět z OSN paktu o migraci…..

01:54

Jak neuvěřitelně to zní, ale naši sousedé, Rakušané, už budou sami rozhodovat o tom, kdo bude moci vstoupit do Rakouska a kdo nikoliv. Bude obnovena hranice a příchod přivandrovalců bude zamezen.

Tímto gratuluji lidem, kteří dostali opět rozum a uvědomili si, co volná migrace může pro budoucnost znamenat. Budeme nyní pevně věřit v dominový efekt, které se připojí k tomuto rozhodnutí. Je to rozhodnutí pro naše děti a naši budoucnost.

Je tedy jasné, že marakéšská dohoda nebude ratifikována a dcera A.H. MADAMME MERKELOVÁ asi bude zuřit.

Celé rozhodnutí komentuje Německý policejní kriminalista a vyšetřovatel, důstojník ve výslužbě Tim Kellener ve své soukromé televizi.

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jirik napsal:

  A pro změnu fantas(magorická)?tická zpráva z USA

  Donald Trump prohlásil, že USA zcela zaplatí státní dluh do konce jeho druhého funkčního období, píše The Hill. V průběhu akce věnované zvýšení počtu pracovních míst promluvil prezident o obrovském dluhu USA a dodal, že země ho začne brzy splácet.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811028383449-trump-usa-statni-dluh/
  Před tím bylo oznámeno, že během finančního roku 2018 se zvýšil státní dluh USA o více než 1,2 trilionu dolarů a dosáhl rekordní částky 21,5 trilionu.

  Rozpočtový schodek se přitom zvýšil během tohoto roku o 17 procent a dosáhl 779 miliard dolarů. Předpokládá se, že do roku 2020 přesáhne jeden trilion dolarů, a že státní dluh si zachová tendenci k urychlení růstu, protože se vládní výdaje nijak nekontrolují.

  V srpnu v americkém Kongresu oznámili, že vládní půjčky činily v prvních 11 měsících minulého finančního roku 895 miliard dolarů, tedy o 222 miliard více než loni.

 2. jirka67 napsal:

  Ani Chorvatsko nepodepíše smlouvu o migraci.
  Chorvátska prezidentka Kolinda Grabar-Kitarovićová nepodpíše globálny dohovorom OSN o migrácii (GCM). Grabar-Kitarovićová k migračnému paktu uviedla: “Buďte si istí, že nepodpíšem “marakéšskú dohodu”.
  http://zvedavec.org/vezkratce/15791/

  • lada napsal:

   Tak doufejme, že ta naše zkorumpovaná vláda konečně přijde k rozumu a pochopí, kudy vede cesta ke svobodě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..