KOSMICKÁ SONDA SOHO NATOČILA ZVLÁŠTNÍ JEV. SLUNCE NA OKAMŽIK ZMIZELO Z VESMÍRU

Kosmická sonda SOHO, která sleduje Slunce, natočila záznam, který překvapil vědce vesmíru a ufology. Naše hvězda na nějaký okamžik mizí, hasne a pak znovu hoří.

Přičemž to není způsobeno poruchou přístroje, protože vesmírný prostor zůstává stejný. Jelikož zmizení trvalo okamžik, na Zemi si nikdo ničeho nevšiml, podivnou anomálii však zafixovala aparatura sluneční observatoře.

 

 

Konspirologové říkají, že pokud Slunce může hasnout, není to velké rozpálené nebeské těleso, o kterém nám tvrdí od školní doby. Možná je to nějaký portál, ze kterého teče energie nebo dokonce hologram.

Stoupenci matrixu předpokládají, že možná Slunce není tak velké a tak daleko. Stoupenci ploché Země se radují, protože pohaslé Slunce potvrzuje, že bydlíme v jiném světě než v tom, o kterém nám povídají od dětství.

Oficiální věda to nijak nekomentuje, takže otázek je více než odpovědí.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarekJaraSonicpavelroman Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
roman
Host
roman

Malá chybka zařízení? Velká událost pro lidstvo?

pavel
Host
pavel

Velké upozornění všem, kteří chtějí slyšet, že Všechno je jinak a bude jinak. Konečně.

Sonic
Host
Sonic

…noo,mohol to byť celkom dobre aj objekt večích rozmerov s možnosťou maskovania spôsobom ohýbania svetla,alebo tomu podobnou technológiou. Keď prechádzal medzi Slnkom a objektívom kamery družice,zatienil priestor v určitom vopred definovanom/naprogramovanom okolitom poli maskovania tohoto objektu,ale objekty mimo tohoto maskovacieho poľa zostali viditeľné,práve vďaka tejto technológii,ktoré boli pred objektív kamery družice premietnuté tak ako sa nám naozaj zobrazujú/javia. No mohol to byť aj celkom maličký lietajúci predmet s rovnakými vlastnosťami v tesnej blízkosi pred sondou. Jav podobný tomu keď zažívame zatmenie Slnka mesiacom,s tým rozdielom že náš mesiac nemá maskovacie zariadenie. No a v neposlednom rade sa mohlo podariť sonde… Číst vice »

Jara
Host
Jara

Je fakt,že toho o Slunci víme málo. A proč naši ,,vjedci“ např. nevysvětlují dětem ve školách třeba to,že ,,žhavé sluneční světlo“ nespoptřebuje tuto energii při překonávání vzdálenosti v podmínkách mrazu , – 270 stupňů celsia než dorazí na Zemi ? A proč tento ,,studený“ světelný paprsek začne odevzdávat energii až při svém rozpadu na Zemi nízko při zemi. v místech koncentrace kyslíku a rozpadu do spekter.

Marek
Host
Marek

Pretože teplejšie molekuly predávaju svoju energiu a tým pádom teplo len keď narazia do inej molekuly? Nie som si istý ale naposledy čo ludia hľadali molekuly vo vesmíre nenašli tam nič.