Krásné štěňátko hledá páníčka!

Známý z Vysočiny mě poprosil, abych zveřejnila nabídku krásného štěněte z vrhu B (drsnosrstý jezevčík), které se narodilo v jeho chovatelské stanici. Níže uvádím oficiální nabídku CHS s popisem obou psích rodičů.

Aktualizace 20. 7. 2018

Štěňátko již našlo svoji paničku! 

Chovatelská stanice de Hortis Bohemia zadá nadějného pejska ze spojení:

Bona z Rohateckých zahrad

ZKOUŠKY: ZV I.c. (184), BZH I.c. (204), LZ I.c. (251), HZ I.c. (188), ZN (84), BL II.H/II.H (56/56), SfK-Sp I.c. (100)

VÝSTAVY: CAC, r. CAC, 3x výborná, 2x velmi nadějná 1

Arko z Vanyborek

ZKOUŠKY, TITULY: Mezinárodní šampion práce, Diviačiar, 2x CACIT, Český šampion práce, norník, ZV I.c. (188), LZ I.c. (234), BZH I.c. (241), BZ I.c. (120), KHS III.c. (139), HZ I.c. (200), ZN (84), 2x SBS I.c. (184) – 2x vitěz SBS, BZH I.c. (244), BZ I.c. (120) – Vítěz Mem J. Brzáka, WUT SchwPoR20 – obstál, 4. místo, MFV I.H (64), MSBL I.H/II.H (90/80), Pohár ČS Středohoří I.c. (254), SchwPoR/40 Itálie 2. Místo, res. CAC – WUT

VÝSTAVY: 4x výborný, CAJC, Klubový vítěz mladých, CAC

 

Pejsek má skvělé lovecké i výstavní předpoklady. Upřednostníme zájemce z řad myslivců, lesníků. Odběr max 5. 8. 2018.

 

Případní zájemci nechť se ozvou na e-mail raja540@protonmail.com.

VAŠE KONTAKTY PŘEDÁME CHOVATELSKÉ STANICI

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. .lak napsal:

  Parádní a správně k myslivcům protože to jsou koumáci kteří poslechnou když mají rádi. Poroučení nesnáší a ziskovec by ho no víte ….

 2. Krásné štěňátko. napsal:

  Preji jemu a nebo ji aby se dostal/la do dobrych rukou. Je to opravdu krasne stene.

 3. misa napsal:

  Myslivci a lesníci nečtou Tadesco. Někteří ani neví, co to je počítač a internet. Také pozor: myslivci bývají lidé se studeným uzavřeným srdcem – proč si to myslím ? No protože střílejí zvířata a aby zvířata mohli bez lítosti střílet, musí mít na to povahu (studenější). Myslivec se vám také vyprdne na výstavy. Pejsek by mohl u myslivce spíš psychick trpět !! Co kdyby si zvířátko vzala zazobanější (bohatší) rodina s velkou zahradou na chlubení, ukazování, výstavy a procházky ? Jsou snad horší ? Pejsek by se měl u nich rozhodně líp.

  Takže bohatí sponzoři či čtenáři Tadesca – ozvěte se a ukažte, že pejsek se u vás bude mít jako král.

  • raja napsal:

   Já náhodou s jedním lesníkem a myslivcem žiji a je to ten nejhodnější, nejvřelejší a nejvíc milující člověk, kterého znám. Nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. Samozřejmě existují i tací, takové případy také znám, kteří pejsky berou pouze jako stroj na lov. To naprosto odsuzuji. Ale například my máme jezevčíka vyloženě jako dítě. Přestože je to lovecký pes, který má lovecký výcvik, je to naše miminko…Pravý kynolog se podle mého pozná tak, že to se psem umí i bez zbytečného násilí a ke každému pejskovi volí individuální přístup. Samozřejmě hranice se psům nastavovat musí, tak to mají zařízené i vlci ve smečkách, kde je Alfa, kterého musí poslouchat. Spoustu psů, kteří mají tzv. volnost a chybí jim i základní poslušnost a výcvik jsou paradoxně méně šťastní, protože jim chybí vedení, jejich Alfa. Někdo, kdo nastaví hranice. Na výstavy myslivci jezdí hojně, zvláště s fenkami, které mají být chovné. Není pravda, že u myslivců se mají všichni psi špatně. Ten náš se má jako král. Co víc pejsek může chtít, než je milující páníček, nekonečné běhání po lese a půl kila masa v misce. To je recept na šťastného psa.

 4. misa napsal:

  Myslivcovi bych žádného psa ani jiného živého tvora nesvěřila ani omylem.
  Lesníkovi, co se stará o stromy, ano.

  • Judita napsal:

   Správný myslivec/a tých je väčšina/ sa predsa stará o zvieratá v lesae, prikrmuje, chodí na brigády atď., to iba neinformovaní ľudia si myslia, že myslivec IBA strieľa…strieľa na choré, staré zvieratá…a nie pre zábavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.