Krvelačná verbež. Z krutosti muslimů se chce zvracet. Chtějí nás zničit. Projev Miloše Zemana opět vyvolal poprask a toto nám řekli kníže, Keller či Okamura

…..vidíme, že mnoho lidí v České republice má správný názor na dění v EU. Jenom patolízalové a řitní alpinisti budou okecávat to „nařízené“ a mlátit prázdnou slámu pořád dokola. Jo holt lidem s amputovaným mozkem těžko něco vysvětlíte. A poučit se z dějin? To u nich nehrozí….

07:54

ANKETA Prezident republiky Miloš Zeman v Lidicích v sobotu řekl, že teroristické útoky „jsou dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci“, a připomněl appeasement Chamberlaina a Daladiera vůči Hitlerovi. Islámské radikály je podle něj třeba uvěznit či deportovat.

Krvelačná verbež. Z krutosti muslimů se chce zvracet. Chtějí nás zničit. Projev Miloše Zemana opět vyvolal poprask a toto nám řekli kníže, Keller či Okamura
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman oznámil svou opětovnou prezidentskou kandidaturu

 

„I my jsme dnes zbabělci, a vím, že přihlouplí novináři mě budou za tuto kritiku kritizovat. Jsme zbabělci proto, protože často otevíráme náruč islámským radikálům, často mluvíme o toleranci vůči nim, často mluvíme o přizpůsobení se jejich kultuře, byť je tato kultura neslučitelná s evropskou kulturou, která zde vznikala a vyrůstala po mnohá a mnohá staletí. Myslím si, že dnes bychom si měli uvědomit, že teroristické útoky v Evropě jsou právě dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci,“ řekl Zeman.

„Před dvěma dny jsem se vrátil ze summitu NATO v Bruselu a na pracovní večeři, když všichni vyjadřovali kondolence britské premiérce, jsem říkal, já nechci na každém summitu NATO někomu kondolovat, protože se jednou může stát, že budete kondolovat mně. A aby k tomu nedošlo, potřebujeme dosáhnout toho, aby islámští radikálové, kteří jsou dnes viditelní na sociálních sítích, nebyli považováni za zbloudilé ovečky evropské civilizace, ale naopak za nepřátele této civilizace, a aby byli deportováni, případně uvrženi do vězení,“ pronesl též Zeman.

Jsou to hospodské žvásty

ParlamentníListy.cz se dotázaly politiků, co si o tom myslí. Velká část politiků s prezidentem alespoň částečně souhlasí. Někteří dodávají, že terorismus je jen vrcholem ledovce paralelní muslimské společnosti, která odmítá evropské hodnoty.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz neodpověděl.

„Věznit a deportovat je možné takové lidi, kteří byli soudem odsouzeni za trestný čin, který takový trest předpokládá. Trest odnětí svobody je u každého trestného činu včetně nelegálního vstupu na území. Trest vyhoštění také obsahuje řada trestných činů a je možné jej použít jako vedlejší trest,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz předseda KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip.

JUDr. Vojtěch Filip

  • KSČM
  • místopředseda PS PČR

„Rozhodně si nemyslím, že by se naše kultura měla přizpůsobovat islámské kultuře – ale nevidím v ČR mnoho lidí, kteří by tvrdili opak. A už vůbec nevidím otevřenou náruč vůči radikálům. Miloš Zeman prostě říká, co část jeho voličů chce slyšet, a je mu vcelku jedno, že bojuje proti názorům, které ani nejsou na stole,“ odpověděl redakci předseda STAN a místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík.

Mgr. Petr Gazdík

  • STAN
  • místopředseda PS PČR

„Takto řečeno, při všech oprávněných výhradách vůči jakýmkoli radikálům, jsou to hospodské žvásty,“ míní čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg.

Karel Schwarzenberg

  • TOP 09
  • Do voleb s úsměvem
  • poslanec
 

„Pan prezident nikterak nevybočil ze svých názorů. Problémem je, že násilí vždy plodí násilí a pro teroristy je prostředkem strach veřejnosti. Souhlasím s názorem, že je třeba se poučit z historie a že islámský radikalismus je dnes největším bezpečnostním rizikem pro západní demokracii. Na straně druhé je třeba nejen zvýšit úsilí v boji proti Islámskému státu, ale je třeba působit na islámskou veřejnost pozitivně. Proto je důležitá aktivní diplomacie a zahraniční pomoc. Problémy se mají a musejí řešit tam, kde vznikly,“ domnívá se místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa.

Musíme si konečně připustit, že v Evropě žijí lidé, kteří se snaží zničit naši identitu a kulturu

„Ano, v historii najdeme celou řadu příkladů, které nám potvrzují, že zlu se v žádném případě nesmí ustupovat. Radikální islamisté berou naši toleranci jako výraz slabosti. Proto zatím dochází pouze k eskalaci násilí a další islamizaci Evropy. Musíme si konečně připustit, že v Evropě žijí lidé, kteří se snaží zničit naši identitu a kulturu. Naše strana na toto nebezpečí upozorňuje od samého začátku. Předložili jsme v Poslanecké sněmovně řadu jasných zákonů, které na toto nebezpečí reagují!“ uvedl předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch.

„Ta paralela sedí. Tím víc si ovšem zaslouží, aby byla dovedena až k jádru věci. Žádný appeasement totiž – ten ze 30. let a dnes jakbysmet – není cílem, ale jen vychcánkovskou habaďůrou. Nabobské ‚elity‘ tehdejší ‚sladké Francie a hrdého Albionu‘ jím maskovaly své nezkrotné choutky vymazat z mapy socialismus, který už nebyl jen stohem lejster. Samy však zároveň nechtěly přijít o renomé liberálních světlonošů, a tak tu špinavou práci chtěly nechat na nacistické chátře. Dnešní kulisy jsou jiné, podstata švindlu se však nezměnila. I teď se panstvu co chvíli někdo znelíbí – a pak prý ‚musí jít‘. Napřed Miloševič, pak Saddám, po něm Kaddáfí a teď zase Bašár Asad – a ještě před nimi osvícená parta, vládnoucí Afghánistánu už od 70. let.  A tak se vraždí a vraždí. Jednou rukama teroristů, co panstvo jenom štědře sponzoruje a diriguje na dálku. A jindy dokonce přímo leteckými i pozemními silami ‚euroamerické civilizace‘,“ říká místopředseda KSČM Josef Skála.

„Krédem tu není ráj lidských práv, ale chamtivý diktát – a brutální ‚čistky‘ ode všech, kdo se mu postaví na zadní. Ten samý nenažraný idiotismus nás tak znovu a znovu ‚usmiřuje‘ i s pákistánskou generalitou, saúdskou dynastií a dalšími absolutními monarchiemi, z nichž vane středověké temno – i kýmkoli jiným, přes nějž se dá rozehrávat karta teroru proti nepohodlným režimům. Erdoganovi dokonce platíme miliardové výpalné. Ten špinavý holport se – tak jako s každým Hitlerem a jeho satelity – obrací i proti zemím, jejichž ‚elity‘ s ní přišly. Expanzi terorismu zkrotí jen koalice, široká a efektivní jako ta proti fašismu. Koalice společně s Moskvou, Asadem i jinými hrázemi proti terorismu – a ne proti nim. Sabotovat ji ‚appeasementem‘ s krvelačnou verbeží – a jejími mecenáši a zbrojíři – je šílenství, jež lidé jeho viníkům jednou po právu spočítají,“ dodal Skála.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZdenaPaveljirikMášaZdenek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

tátní fond životního prostředí ČR (SFŽP) začal v pondělí v 10 hodin dopoledne přijímat žádosti o dotace v rámci nového programu Dešťovka. Zájem o státní příspěvek na systémy proti suchu a plýtvání vodou je obrovský, hlásilo už po pár hodinách ministerstvo životního prostředí (MŽP).
https://www.novinky.cz/domaci/439235-zajem-o-destovku-je-obrovsky.html

jirik
Host
jirik

Prezident Miloš Zeman by měl zmírnit pracovní tempo, doporučil kancléři Vratislavu Mynáři lékař Lubomír Nečas, který se o hlavu státu stará. Hrad připouští, že se Zeman při posledních zahraničních cestách cítil unavený, a tvrdí, že prezidentův program byl upraven. „S ohledem na jeho únavu jsme upravili program tak, jak se dalo,“ řekl Hospodářským novinám Mynář.
http://vool.cz/UCIwc

Máša
Host
Máša

Je stary, senilni a porad chce kandidovat, vzdyt sotva chodi.

Na presidenta by se hodil Dr. Vojtech Filip. Ma chovani, znalosti a nedela ze sebe saska. Zeman je podvodnik. Rika, co lidi chteji slyset, ale podepisuje vydaje na privandrovalce i zrudy, co vrazdi na Ukrajine. To jsou fakta, pratele…

jirik
Host
jirik

Se Zeman jsem skončil, když nedokázal vypakovat z hradu Mynáře, který nedokázal dostat ani základní prověrku, aby mohl „úřad“ vykonávat…..

Zdena
Host

Porad jsem nevedela, kdo by mohl na Hrad, aby to byl dustojny, zkuseny a premyslivy clovek a Vy jste dala dobry tip, pan Dr V. Filip by byl dobry, je na urovni, hlavne v jednani, neurazi lidi a je to i „peknej chlap“.

jirik
Host
jirik

Drábová na mandát rezignuje neprodleně, tedy do konce týdne. Uklidnila jí prý dohoda mezi Gazdíkem a Chovancem, že odstraní nejasnosti v českém právním řádu ohledně výkonu funkce krajského zastupitele a vysokého státního úředníka.

„Současný zákon o obcích umožňuje zastupiteli obce, aby tuto funkci vykonával právě i představený v rámci služebního zákona. Znamená to, že vedoucí úředník v rámci státu může vykonávat funkci neuvolněného zastupitele. Toto je zapovězeno zastupiteli krajskému. Myslíme si, že tuto duplicitu je potřeba odstranit,” upřesnil Chovanec.
https://www.novinky.cz/domaci/439301-drabova-se-vzdala-mandatu-krajske-zastupitelky.html

ps: není nad české zákony…….

jirik
Host
jirik

Česká Republika se chystá poskytnout vojenskou pomoc ukrajinské armádě. Na tom se domluvil ministr obrany ČR Martin Stropnický během své návštěvy Kyjeva. „Je to hlavně politická návštěva,“ řekl v rozhovoru pro Sputnik vojenský analytik Martin Koller. Já bych řekl, že to dělá na rozkaz z Nato. To je první věc. Zadruhé, že se možná snaží udat nějaké produkty českého obraného průmyslů, což se mu asi sotva podaří, protože Ukrajina má vlastí obranný průmysl, který dokáže dělat zhruba totéž. A za třetí si myslím, že výcvik vojáků tam zabezpečuji už dávno, tedy hlavně Američané, Poláci a Britové. Podle mého názoru je… Číst vice »

Zdenek
Host

Chybí, co řekl Keller a Okamura. Když to dáte do nadpisu, tak to dodržte

jirik
Host
jirik

Islám a nacismus mají mnoho společného „Islám a nacismus mají mnoho společného, a proto má logiku zamyšlení v Lidicích, které vypálili a vyvraždili nejbližší spojenci arabských muslimů – tedy nacisté, kteří jsou dodnes Arabům vzorem jak v antisemitismu, tak v jejich víře o jejich vyvolenosti a nadřazenosti nad naší rasou a kulturou. A tak jako s nacisty je třeba jednat i s muslimy – ve svých islámských zemích ať si dělají, co chtějí, i když se nám z jejich krutosti chce zvracet, ale říkám po celou dobu jasně a na rovinu, ať svoji zvrhlou ideologii netahají k nám – u… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Chovanec: Do voleb už nepřijmeme žádného migranta Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v úterý v rozhovoru pro Právo řekl, s jakým stanoviskem půjde na středeční jednání vlády na téma uprchlických kvót. Pokud by byl přehlasován, musí si prý Česko najít nového ministra. https://www.novinky.cz/domaci/439376-chovanec-do-voleb-uz-neprijmeme-zadneho-migranta.html Česko dobrovolně nabídlo přijmout 1100 uprchlíků. Na základě povinných kvót od Evropské komise má přijmout dalších 1591, tedy celkem 2691 cizinců. Přijalo zatím 12. Z vašich slov vyplývá, že se ČR toto číslo v nejbližší době nechystá naplňovat. Pokud budu ministr a pokud mi vláda nechá možnost věc tímto způsobem řídit, tak z bezpečnostních prověrek lidí neustoupíme… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Dajú sa po poslednom útoku v Manchestri čakať ďalšie aktivity Islamského štátu v Európe? Kde je najväčšia pravdepodobnosť útoku? IS sa zaujíma predovšetkým o ciele vo Veľkej Británii, Francúzsku, Belgicku a Nemecku, pretože stovky ľudí pochádzajúcich z týchto krajín sa pridali k Islamskému štátu. IS sa preto snaží v plnej miere využívať tieto siete. Vo všeobecnosti platí, že ak máte viac možností a kontaktov, tak sa vám vždy podarí niekoho zverbovať na útok. IS ako teroristická organizácia ponúka len dve možnosti. Buď ste s nimi, alebo ste mŕtvy. Preto musím povedať, že celá Európa je týmto prístupom ohrozená. Prečo sa… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

TM – s přihlédnutím k tomu, že většina velkých teroristických útoků je dílem „kabalistů“ a Muslimové , kteří je spáchali, byli povětšinou sami oběti, bych řekl, že pan Zeman (při vší úctě k prezidentskému majestátu) je sám členem „Svobodných zednářů či IIuminátů“ a jen poslouchá zadání. Tím zadáním může být poštvat občany proti Muslimům v rámci pravděpodobné války všech proti všem, která se asi v Evropě chystá. Kdyby opravdu chtěl bránit občany ČR před různým nebezpečím tak by především musel varovat všechny před politiky Sobotkou, Bělobrádkem, Babišem, Kalouskem, Fialou, Filipem a dalšími. Tito všichni v různé podobě poškozovali zájmy lidu… Číst vice »