Který Putin je ten pravý? Odtajnění hádanky

…..Ani jsem nečekala že hádanka může rozproudit tak hojnou diskuzi. To se mi líbí. Takže jak to s těmi Putiny vlastně je?….

Někteří z vás psali, že Putin dvojníky nemá. To není správná odpověď. Pokud trochu zagooglíte (a nemusí to být fotografie, ale videa, na kterých je to patrné o mnoho lépe), bude vám jasné, že jsou mezi nimi viditelné rozdíly. Ve skutečnosti se pravý Putin na veřejnosti ukáže jen málokdy. Má na řešení důležitější věci, než styky s veřejností a vystupování na konferencích a televizních show. Podívejte se na obrázky níže, kde máte snad všechny. Někteří se zajisté opakují, ale je naprosto jasné, že Putin není jenom jeden (originál je jenom jeden, ale však víte, jak to myslím).

 

Výsledek obrázku pro putin 2015

Výsledek obrázku pro putin doubles Související obrázekVýsledek obrázku pro putin doubles

Někteří z vás v komentářích psali, že praví jsou oba. Tak to vás zklamu. Byl by to dobrý chyták, ale skutečný Putin je jenom jeden z níže uvedených pánů, druhý je pouze klon:

Pokud správně počítám, tak dva komentující tipovali, že pravý je ten napravo. Paní Marcela také tipovala pravý, ale záhy se opravila kvůli tomu, že obraz mluví k nám. Ano, skutečně obraz promlouvá k nám, to jste uvedla správně. Avšak v tomto případě je pravý Putin ten levý:

Výsledek obrázku pro vladimir putin

Toto je pravý Putin „odjinud“. 

 

Děkuji všem zúčastněným komentujícím za přínos do diskuze a třeba vymyslím další hádanku, která by se vám mohla líbit.

 

Přeji hezký zbytek dne,

raja

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Který Putin je ten pravý? Odtajnění hádanky"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
vezsenyi václav
Host
vezsenyi václav
…už to přeháníš, madam nemadam….on by takto nikdy nejednal, z principu toho že kdyby toto někdo zjistil a uměl identifikovat…tak by dejme tomu zabil klona, co by se asi stalo s reputací jeho jako takového….., a k těm brbláním jakéhosi bena f. , o jakémsi resetu který přijde už příští měsíc píše už 4. roky….stačí dohledat…..s jirkou který původně dělal jeho překlady jsme vedli dlouhé debaty a kdysi to začal chápat, dle jeho posledních kroků mu to dlouho nevydrželo……a bílé klobouky jsou bílé přilby….a projekt kamelot je taky operace s nějakým záměrem, stačí kouknout na japonské stránky bena f…..ale abych… Číst vice »
Sysi
Host

Já tvrdím, že praví jsou všichni. On má tak specifické uši, že bych hodně pochybovala, že nějakému náhradníkovi budou dělat plastiku uší. I když možné je všechno.

zdeněk
Host
zdeněk

By mě zajímalo jak se v tom orientují lidi co jsou s Putinem v přímém styku. 🙂

Lida
Host

No tak když máte takový přehled, tak by mně ještě zajímalo, zda byl pravý Putin ten, kdo natáčel ten americký dokument Svět podle Putina s O.Stonem ?

jirik
Host
jirik
Lída
Host
Lída

V komentářích dole je také polemika o klonech Putina…dokonce prý už je originál mrtvý 🙂 Tak nevím…rozhodně nevěřím všemu, takže to beru s velkou rezervou…

http://leva-net.webnode.cz/products/v-pjakin-o-stalinovi/

mariankosnac
Host
mariankosnac

Ten ľavý sa mi zdal troška divný ako mimozemšťan alebo čo tak som tipoval že ten je odinakiaľ. Plus ten obraz vľavo je farebnejší a ,,farebný obal predáva“. Ale podľa očí som to tak trocha tušil že pravý je ten pravý. Ale aj tak je to na nerozoznanie.

Andy
Host

Tak sem to trefila 🙂 A obcas me i napadlo, ze vypada kolikrat jinak, na ruznych videích, ale nikoho nenapadne, ze ma klony, to jako ne …. By mě teda zajímalo, co ten pravý Putin normalne dela teda jako (bo asi moc neprezidentuje, kdyz na to ma klony, ne)

jirik
Host
jirik

Poselství prezidenta Ruské federace Putina Federálnímu shromáždění – živě
10:50
Putin oznámil, že základní vzdělání v Rusku je už uznáno za jedno z nejlepších na světě
„Mezinárodní experti uznávají, že naše základní vzdělání je jedno z nejsilnějších,“ říká Putin.

10:43
Celkové výdaje na zdravotnictví musí být zdvojnásobeny, oznámil prezident
V Rusku bude vytvořen systém boje proti nádorovým onemocněním.
https://sptnkne.ws/gRGZ
Rusko se musí dostat na nejvyšší úroveň v léčbě a prevenci rakoviny, oznámil Putin.

Andy
Host

Já bych moc chtěla vědět, (ne, ze by mi to k necemu bylo). Ale ze zvedavosti, jak se takoví kloni delaj a co vsechno to umí, original je na ne nejak napojen, nebo je to samostatne myslici jednotka – fungujici pres nejaky program? Jake je zivotnost? Kde je vyrabeji, to kdyz mam penize, tak proste za nekym zajdu at mi vyrobi „me“, ktere za me bude pracovat … 😀 Jako?
To se mi nahodou zda jako moc zajimave tema.
(videla si film Island z roku 2005?) nevim, na kolik procent je to pravdive, spis minimalne, myslim, ale je to film o klonech.

áťa
Host
áťa

Klony ale nemají žádnou duši, ne? Myslel jsem, že na všechny klony, děti ze zkumavek, bioroboty a další podobné se místo duše přivtělí nějaká temná bytost….

Znamená to, že ostatní Putinové jsou posedlí démony? Přečdpokládám, že ne, ale jak je to tedy s jejich dušemi?

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!