Le Pen slibuje zničení Rothschildova kartelu, pokud bude zvolena prezidentkou

Francouzská prezidentská kandidátka Marine Le Pen slíbila, že znovu získá národní svrchovanost tím, že vytáhne Francii z eurozóny, vrátí francouzský frank a zbaví Rothschildův kartel kontroly nad centrální bankou.

„Potřebujeme ovládat měnu, přizpůsobit si ji, také proto, že dnes je jednotná měna břemenem,“ řekla Le Pen v novinách Le Parisien. „Budeme mít národní měnu jako všechny ostatní země a budeme mít společnou měnu společně.“

Le Pen, která bojuje za zrušení globalizačních politik a uspořádání referenda ve stylu Brexit, by měla vyhrát, a uvedla, že šestá největší ekonomika světa by měla opustit měnu euro „řízenou Rothschildy“ ve prospěch národní měny, kterou lze ovládat francouzské zájmy.

„Musíme ovládat měnu a přizpůsobit ji ekonomice, protože dnes je jednotná měna [euro] koulí a řetězem.“

Rozdíly mezi kandidáty, které Francouzi musí zvolit, nemohou být jasnější – bývalý bankéř Rosthchild, který byl přitahován do světa elitních pedofilů jako mladistvý, nebo žena, která se zavázala zbavit Francii Rothschildových bank, znovu nastolit svrchovanost Francie a zničit pedofilní kruhy, které řídí evropskou politiku ze zákulisí.

Pokud jde o Emmanuela Macrona, bývalého bankéře Rothschildů, který je ženatý s ženou, která ho naučila drama a svedla ho, když byl malý.

Le Pen řekla: „Není náhoda, že elita prosazuje, aby se můj konkurent stal prezidentem, jakýmkoli způsobem. Potřebují jednu vlastní moc, aby mohli pokračovat v agendě.“

Macron je bývalým členem Socialistické strany a evangelistou pro další globalizaci francouzské ekonomiky. Obhajuje otevřené hranice, přistěhovalectví a Evropskou unii, a kritizoval jak Brexit, tak i Donalda Trumpa – dokonce jdou tak daleko, že nabízejí „bezpečný přístav“ Američanům, kteří se ocitli v rozporu se současnou administrativou.

Pokud Macron vyhraje 7. května, není jisté, jak efektivní by byl prezident. Jeho strana, En Marche !, nemá žádné místo ve francouzském parlamentu. Skutečnost, že se vůdce hluboce nepopulární strany dostal do druhého kola spolu s Le Pen, je sám o sobě úžasný a dokazuje, jak moc elita stále ovlivňuje francouzskou národní politiku.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

15 Komentáře zapnuto "Le Pen slibuje zničení Rothschildova kartelu, pokud bude zvolena prezidentkou"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

S odkazem na průzkum u voličů při odchodu z volebních místností sdělili v neděli belgické noviny Sior, že francouzský prezidentský kandidát Emmanuel Macron vede v druhém kole voleb v zámořských oblastech. https://sptnkne.ws/ethU

jirik
Host
jirik

JINÝMA OČIMA Favorizovaný prezidentský kandidát Emmanuel Macron ještě zdaleka nemá nic jisté. Uvidíme, třeba se nechají Francouzi inspirovat USA. Správný legionář se politikou nezabývá. Takhle ParlamentnímListům.cz odpovídali tři Češi, kteří sloužili ve francouzské cizinecké legii.
http://vool.cz/lQhqv

Sys
Host

Novinky informují, ale polovina lidí je pobouřena a pokládá článek za poplašnou zprávu 🙂
https://www.novinky.cz/muzi/436988-sance-prezit-apokalypsu-maji-jen-ti-pripraveni-a-idealne-na-venkove.html

jirik
Host
jirik

Francouzský prezidentský kandidát, předseda hnutí En Marche! Emmanuel Macron vede ve druhém kole prezidentských voleb před svou soupeřkou za stranu Národní fronta Marine Le Penovou s 60 až 64 procenty hlasů. Takové údaje uvedla belgická rozhlasová a televizní společnost RTBF s odkazem na první výsledky.

„Podle těchto čísel a odhadů, Emmanuel Macron dostal 60 až 64 procenta hlasů,“ oznámil v neděli moderátor RTBF. https://sptnkne.ws/etmT

jirik
Host
jirik

Francouzské volby: Výsledky v zámoří

7.5.17
Francie:

Saint Pierre a Miquelon: Macron 63,3%, Le Pen 36,7
Saint-Barthélemy: Macron 58,4%, Le Pen 41,6%
Saint-Martin: Macron 67,6%, Le Pen 32,4%
Guadeloupe: Macron 75,1%, Le Pen 24,9%
Martinique: Macron 77,5, Le Pen 22,5%

Guyana: Macron 65%, Le Pen 35%

Tento trend je ještě výraznější v severní Americe.

Spojené státy americké:
New-York: Macron 94,7%, Le Pen 5,3%
Chicago / Midwest: Macron 92%, Le Pen 8%
Boston: Macron 95,7%, Le Pen 4,3%

Kanada:
Ottawa a Montreal: Macron 90%, Le Pen 10%

Tato území tradičně volit více vlevo než v metropolitní Francii.
http://zvedavec.org/vezkratce/14285/
zdroj – http://www.lalibre.be/actu/france/presidentielle-francaise-suivez-notre-direct-590f1510cd702b5fbe6e48b8

.lak
Host

Ze zvědavce
dnes 9:03
RE: Islamizace – hledej prachy
Reagovat ›
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.? Reakce na 357628
bingooo>Islamizace Evropy je důsledek oficiální doktríny wahabizmu a skorumpovanosti
>západních elit.

>Kdo všechno z unijních lídrů je placen saudskoarabsko – katarsko –
>bahrajnskou rentou, měsíční apanáží, odměnami za vystoupení na
>think-thancích atd.
____________________________
Bruselon je podneziskovka korporátníků (nikoliv vazalů a poplatníků euálu křoví komisky) ziskovek islamistů na blízkém výhodě a africe.

mirek
Host
mirek

volby byly samozřejmě cinknuté…viz.komentář Pjankina

Kristina
Host
Kristina

su francuzi naozaj tak blbi, alebo to tu niekto pekne manipuluje, ako v Rakusku 2 x ?
Ja sa priklanam k verzii druhej…

Geo
Host

A je po volbách Makron vyhrál o 30 procent víc hlasů. Frantíci kam jste dali rozum ? To bude váš konec ….du blejt velebnosti…..

pépé
Host
pépé
Alaiana
Host
Alaiana

Jsem skoro měla slzy v očích, když jsem viděla ten výsledek. Protože jsem si myslela, že jsou opravdu tak blbí. Sice jsem četla, že z toho Marine vychází líp, dokonce i oficiálně se to psalo, ale říkala jsem si, že to třeba nestačilo. Teď po přečtení komentářů tady se mi dost ulevilo… A Pjakina sice nesleduju, ale tenhle díl si pustím. Díky.

arijec
Host
arijec

vsetko jeto o zidoch pravda sa vzdy vrati

Anonymní
Host
Anonymní
Ve Francii šlo o vítězství bezpečí mamonu nad bezpečím života…“Francie, jakožto jeden ze zakladatelů společenství EU, si vyjednala ty nejlepší možné výhody pro svoji zemi. Tyto výhody se samozřejmě netýkají jen medializovaných profitů pro odvětví zemědělství, ale jsou jimi obohacovány všechna francouzská odvětví. Obava, že by o tyto výhody přišli v případě vystoupení z EU, je evidentně větší, než obava z islamizace Francie. Mariene Le Penn prohrála především proto,že jejím programem bylo, mimo jiné, právě opuštění EU. Předpokládám tedy, že voliči Macrona mu bohužel věří, že je před radikálním islámem ochrání, tedy tím islámem , jež zavádí právo šaria, tudíž… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Politické zápasy-procesy, ktoré momentálne prebiehajú na úrovni svetových mocností majú globálnu povahu nielen kvôli mocnostiam ako takým, ale pretože ide o všeobecné KOZMOPOLITNÉ rozšírenie politických vektorov – niečo ako spor medzi všade prítomnou trávou a všade prítomným pupencom. Teda – aj na Slovensku, ktoré nevykonáva svoju autonómnu politiku, sa tieto celosvetové procesy premietajú-rozmieňajú na „drobné“, ako HOLOGRAFICKÉ čriepky-škriepky – rovnaké obrazy tých istých záujmov – len na miestnej úrovni. Bez pochopenia toho, o čo ide GLOBÁLNE a čo je v pozadí – nepochopíme, ani o čo – KOMU – ide v „spore“ FMK versus mainstream! Podoba „dejateľov“ nie je náhodná… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Vítězství Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách ukázalo, že se krajní pravice v celostátních volbách stále nemůže prosadit. Ani pro vítěze však Francouzi nehlasovali s nadšením. O úspěchu Macrona ve funkci z velké části rozhodne budoucí složení parlamentu, píše v komentáři pro iDNES.cz Lukáš Macek.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-lukas-macek-prezidentske-volby-francie-macron-le-pen-p6f-/zahranicni.aspx?c=A170508_085308_zahranicni_jkk

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!