Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

…..jak jinak. Naši údajní“politici“, podpindosnící a řitní alpinisti, budou raději v celé EU kecat o nesmyslech, než by něco začali činit. Ano, přesně takto dopadneme….

11:27

Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová chce velkou konferenci Velké Británie, Německa, USA, Ruska a Francie, aby se státy dohodly na způsobu společného boje proti terorismu.

Marine Le Penová, předsedkyně Národní fronty

Marine Le Penová v neděli vyzvala Emmanuela Macrona, aby se postavil do čela nové „ Jaltské konference proti terorismu“, spíše než aby se chlubil.

„Kdy budeme jednat? ˇÚtoky jsou podobné a množí se, aniž by politici přijali  opatření a učinili politická rozhodnutí,“ stěžuje si Le Penová v rozhovoru  na France 3.

„Chtěla bych, aby prezident, spíše než aby se celé dny chlubil, ujal vedení nové „Jaltské konference“  proti terorismu za účasti Británie, Německa, USA a  Ruska,“ pokračovala Le Penová.

„Nad kolika dalšími úmrtími budeme ještě naříkat než přijmeme opatření k vymýcení islámského fundamentalismu?“  upozorňuje šéfka Národní fronty.

Při teroristickém útoku v Londýně bylo zabito nejméně sedm lidí

„Máme diplomaty, policii, právo … Jediné, co chybí, je politická vůle,“ odsoudila  Le Penová chování politiků. Podle Le Penové by to měla být Francie, která by měla být v čele této bezpečnostní konference.

„Viděli jsme soutěž „svalů“ během uplynulých dní,“ krtizuje Macrona Le Penová, „nesmí být nezdvořilý, ne se chlubit, ale nebýt ponížený,“ dodala na  adresu na Macrona.

K odpovědnosti za útoku v Londýně se přihlásil Islámský stát.

Zdroj (1)

(rp,prvnizpravy.cz,europe 1,foto:arch.)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
K roku 2014 se váže ještě jedno podivné proroctví. Je kupodivu velice starého data. Vyslovil ho středověký ruský astrolog a prorok Vasilij Nemchin. O tomto muži, kterému pozdější generace přiřkly přezdívku Ruský Nostradamus, toho víme jen velice málo. Víme jen to, že se narodil v Polotsku v roce 1376 přesně v den, kdy se na nebi objevila pověstná Halleyova kometa. Po uplynutí 76 let, opět přesně v den jejího návratu, pak i zemřel. Nemchin podle dochovaných zpráv napsal okolo dvaceti knih, zabývajících se magií a okultismem. Do dnešního dne se však bohužel zachovala jen jediná z nich – Kniha předpovědí.… Číst vice »
Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

Magie a okultismus? – Satanismus…

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!