Lidé probuďte se. A máte to oficiálně venku potvrzené politiky. Zajímá Vás vůbec kam se svět řítí a kdo nás ovládá????? Ke konci časů lidstva musejí říci lidem pravdu

…..tak jak nějaký „blbý“ tm celá desetiletí na přednáškách vykládal lidem o reptiliánské rase proměněné za politiky, nějaký „blbý“ David Icke to stejné v bleděmodrém a mnoho dalších odvážných členů „naší velké rodiny“….

12:27

PROSÍM POCHOPTE KONEČNĚ ŽE KE KONCI ČASŮ MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU.

VY TO UŽ VÍTE, ALE NYNÍ SI TO PROSÍM KONEČNĚ  U V Ě D O M T E!!!!! DŘÍVE NEŽ BUDE POZDĚ!!!! A VŮBEC ANI NEVÍTE, CO JSOU TO ZA BYTOSTI, KTERÉ SE HRNOU DO EVROPY!!!!!

Prezident Putin prohlašuje, že královna Alžběta není člověk

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PavelDaniela.lakJardaRetarda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Súhlasím, že človak by mal mať iný charakter ako tá baba.

.lak
Host
.lak

Z PL JEN AŤ TO ZKUSÍ, pak se ta zmiňovaná revoluce panem Havlem OPRAVDU DOKONČÍ …, vot, 9. 6. 2018 11:01:35 A to tak, že DEFINITIVNĚ, a všichni v článku zmínění Z TOHO NEBUDOU MÍT RADOST A dokonce z toho nebudou mít ani užitek !!!! Nedrážděte HADA BOSOU NOHOU … Reagovat Ach ta demokradtůra v podstatě lichvářů a ještě zanášejících jak darebné slepice pro zjevný masakr, eš, 9. 6. 2018 11:11:36 On asi ten bilderberg klub cestovky afrosemitů s tiskem € pro ně které paradoxně zaplatí vymírající kontinentu s čtvrtinou na hranici bídy navíc těm s absolutními komunistickými servisy států… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Fakt jsem se snažil…. Ale absolutně nechápu, co tady píšete.

Daniela
Host
Daniela

Ahoj tm.To čo sa mi stalo včera ma už poriadne zarazilo. So známou pár rokov do zadu vnímame čo sa deje a vďaka tebe sa mi viac otvárajú oči.Viem o tomto druhu plazov, par krát som ich videla, počula alebo cítila a naposledy včera pri telefonickom hovore s vnukom mi jeden skákal do rozhovoru aj som ho videla tretím okom.Je to ťažké, keď ma pár ľudí len vypočuje a nevedia čo im hovorím. Ďakujem ti za všetko čo robíš. Daniela