Lidé probuďte se. A máte to oficiálně venku potvrzené politiky. Zajímá Vás vůbec kam se svět řítí a kdo nás ovládá????? Ke konci časů lidstva musejí říci lidem pravdu

…..tak jak nějaký „blbý“ tm celá desetiletí na přednáškách vykládal lidem o reptiliánské rase proměněné za politiky, nějaký „blbý“ David Icke to stejné v bleděmodrém a mnoho dalších odvážných členů „naší velké rodiny“….

12:27

PROSÍM POCHOPTE KONEČNĚ ŽE KE KONCI ČASŮ MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU.

VY TO UŽ VÍTE, ALE NYNÍ SI TO PROSÍM KONEČNĚ  U V Ě D O M T E!!!!! DŘÍVE NEŽ BUDE POZDĚ!!!! A VŮBEC ANI NEVÍTE, CO JSOU TO ZA BYTOSTI, KTERÉ SE HRNOU DO EVROPY!!!!!

Prezident Putin prohlašuje, že královna Alžběta není člověk

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. JardaRetarda napsal:

  Súhlasím, že človak by mal mať iný charakter ako tá baba.

 2. .lak napsal:

  Z PL
  JEN AŤ TO ZKUSÍ, pak se ta zmiňovaná revoluce panem Havlem OPRAVDU DOKONČÍ …, vot, 9. 6. 2018 11:01:35
  A to tak, že DEFINITIVNĚ, a všichni v článku zmínění Z TOHO NEBUDOU MÍT RADOST A dokonce z toho nebudou mít ani užitek !!!! Nedrážděte HADA BOSOU NOHOU …
  Reagovat

  Ach ta demokradtůra v podstatě lichvářů a ještě zanášejících jak darebné slepice pro zjevný masakr, eš, 9. 6. 2018 11:11:36
  On asi ten bilderberg klub cestovky afrosemitů s tiskem € pro ně které paradoxně zaplatí vymírající kontinentu s čtvrtinou na hranici bídy navíc těm s absolutními komunistickými servisy států a pozor náplav s pochybnou historií a ještě pochybnější budouctností. Vizíři. . Že se opakuji, náběh na NWO je v náramném zápřahu a správně je to jak se mnozí domnívají že ty overtonovy okna ty overtonovy okna nejsou náhodné ale cíleně jich užívají k “bambulizaci již tak úžery formátovaných.

  http://www.nwoo.org/2018/06/05/mezinarodni-den-det

  Z PL
  5.kolona škůdců země a lidí

  Za A / Vytvořila agentury lotrů pro převracení systému mentálně postiženými zkorumpovanými arogancí moci a korupcí zločinců místo služebníků systému z pěněz tvůrců hodnot.
  B / ohlupuje propagandou darmožrouty ve spiknutí proti pracujícím pro obec neziskovci zájmů cizí moci devast a zanášením za jidášský groš úžerům.
  C / S pomocí nepopsaných listů dětí školství zavádí společnost i s jejich rodiči do sebezáhuby samariánstvím nenažraným a zhovadilým.
  D / dydlace
  E [smích])))
  F / smích přejde

  http://www.nwoo.org/2018/05/20/prisel-privitat-rus…20.5.2018 (20.13)

  http://www.nwoo.org/2018/06/07/p-c-roberts-washing…7.6.2018 (16.09)

 3. Daniela napsal:

  Ahoj tm.To čo sa mi stalo včera ma už poriadne zarazilo. So známou pár rokov do zadu vnímame čo sa deje a vďaka tebe sa mi viac otvárajú oči.Viem o tomto druhu plazov, par krát som ich videla, počula alebo cítila a naposledy včera pri telefonickom hovore s vnukom mi jeden skákal do rozhovoru aj som ho videla tretím okom.Je to ťažké, keď ma pár ľudí len vypočuje a nevedia čo im hovorím. Ďakujem ti za všetko čo robíš. Daniela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.