Jak lidé prodali navždy svoji duši. Tak už to začalo! Nemyslící lidé s vymytými mozky

…..je zbytečné miliónkrát upozorňovat co se děje na planetě Zemi. Vše se bere na lehkou váhu….

19:54

V případě že by video nešlo, můžete ho najít i ZDE.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
annaDalibor Kotántomáš marnýMichaela K.krémeš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pablo
Host
Pablo

Juhuhůů:)))
Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají!!!
Až se vzbudí bude už pozdě,holt nevědomst je sladká a pravda bolestivá!!!

renata
Host
renata

Tohle nikdy nepochopím,jsou fakt tak vygumovani??! K čemu..Ušetří jim to čas nebo peníze? Žijeme v době milionů vymoženosti a je to stejně k ničemu.. vzdalujeme se víc přírodě, sobě samým i navzájem. A v případě téhle h*vadiny je to o to horší,že další mentálně zaostalí se k nim z důvodu „být in“ budou přidávát.

Jara
Host
Jara

Člověk svou Duši nemůže ztratit jen tak.Ale jak se přiklání a rozhoduje pro neduchovní a zcela materielní směr,do kterého nás denně láká i reklama,televize,touha po zisku a moci a z toho vyplývající sobectví,nenávist,neláska,neůcta ke předkům…apod tak se Duše stále víc a více uzavírá do sebe,zmenšuje se, je bez Světla.Takový člověk je v pasti Ahrimana a zcela pod vlivem živočišného-materiálního rozumu a myšlení s totálním odklonem od Boha-Tvůrce.Je zcela pod vlivem Ahrimana (satana) a pokud se včas takový člověk nezmění a neodkloní,může se jeho Duše zcela ,,rozpadnout=zaniknout“-to znamená ale totální KONEC(žádné nové převtělení,žádná naděje na skutečný,reálný rozvoj vysoce vyvinuté vesmírné bytosti… Číst vice »

krémeš
Host
krémeš

Tuším od roku 2012 sa zvyšuje duchovná frekvencia ľudí po svete.. nielenže majú vízie, proroctvá.. ľudia si začínajú uvedomovať pravdu, že nie je všetko také, aké nám predkladajú vlády sveta, náboženstva.. Pravda sa nedá držať večne. RFID mikročip, je posledným a dokonalým aktom k absolútnemu zotrečeniu človeka (klinec do rakvy). Tento čip (dnes sú to ešte len prototypy, 2023 – komerčné zotročenie) bude posledná kvapka, kedy už nezadržia ruku Peruna, Boha a bude obrat/ očista a následovné zahúbenie Satana. Nespomína to „pre srandu, ale ako varovanie“ Baba Vanga, Sybília, biblia, Anastázia, Nostradámus, posledné fatimské proroctvo ?! a mnoho iných osvietených… Číst vice »

Michaela K.
Host
Michaela K.

Smějí se jak kdyby vyhráli miliony, hlupáci zoufalí.

Dalibor Kotán
Host

Video nejde ve stránce, ani na uvedeném odkazu

anna
Admin

Video na odkaze funguje. Možno vám chýba flash prehrávač, niektoré internetové prehliadače ich majú v sebe, aj keď velmi nerada musím spomenúč chrome. Ak je chyba vo flashy tam by sa vám to malo prehrať.