Lidé se po staletí nemění – pořád stejní pitomci

1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací. 2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.

1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.

2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.
3. Senioři jsou zanedbáváni. Lidé pečují o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.
4. Literatura a umění se stávají bezduchými. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.
5. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována, vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldnéři.
6. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity.
7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará.

8. Úroveň vzdělání rapidně klesá.
9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.
10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.
11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí.
Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.
12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.
13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají.
14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. Udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.
15. Staletími předků prověřené hodnoty – jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.
16. Šíří se cynismus.
17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce.
18. Do země přichází velké množství cizinců.
19. Politikové nadbíhají i lůze, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry)
20. Občané stále na všechno nadávají.

Co se změnilo? NIC!

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mariankosnacNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

Je to degeneráciou(prirodzenou) – udržiavanou demoralizáciou(riadenou propagandou v OS na dualite 0/1 – skrátka programovaním mysle) a tak z toho vznikajúcim a stúpajúcim percentom latentných homosexuálov… Sme v štádiu už klesajúcej špičky – „Autoregulusu“ , ktorý objavil v 60tych rokoch Dr. Calhoun. http://tadesco.cz/video-desivy-experiment-dr-calhouna-ze-60-let-odhaluje-autoregulus-populacni-exploze-kteremu-neexistuje-obrana-bila-rasa-kopiruje-experiment-vedce-hordy-bilych-mysi/ „IT“čkári EU to vedia a nielen v EU…?!! A tak sa už verejne na povrch ľudskej mysle dostavajú články typu: http://tadesco.cz/bile-deti-pry-skodi-zamoruji-zemi-uhlikovou-stopou-vedci-udajne-dokazali-zemrete-moralnich-duvodu-drzet-usta-pevnym-krokem-zahuby-blahobyt-jen-vyvolene/ … toto už neviem či zastavíte sledujúc a opindávajúc „športové“ zápasy medzi dvoma rivalmi…Putináda, Trumpiáda, Merkeláda, ISISiáda a čo ja viem čo ešte ? Na to sa treba zastaviť a pozorovať v tomto zmätku mysle a… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

5

mariankosnac
Host
mariankosnac

Je to tak, dnešná doba nápadne pripomína obdobie úpadku rímskej ríše. A rímska ríša sa definitívne rozpadla v období sťahovania národov, keď nedokázala čeliť sústavnému tlaku nájazdov barbarských kmeňov.