Lidem podsouvají výplody chorých mozků jako je třeba PLOCHÁ ZEMĚ. Neustálé odvracení pozornosti

…..a takhle nějak to potom s námi skončí, pokud nám nebude poskytnuta pomoc odjinud. Neříkám, že to musí být skutečně „odjinud“. Ale v současné době si lidstvo samo už pomoci neumí. Jsme dávno za bodem „no return point“ za bodem nemožného návratu…..

10:54

Industrializace všeho se rozjela do nenávratné míry k opětnému normálu, a proto se brzy dočkáme sebezničení, pokud tomu nebude učiněna přítrž. Vše na planetě Zemi je pomalu zničeno: MOŘE, LESY, HORY, POLE, FAUNA I FLORA. Tak na co ještě lidé čekají? Ano na konec co přijde. Hlavně aby měli kvůli barevným papírkům obrovské zisky a hodně nul na kontě za nesmyslné vyrábění odpadu, šrotu, jinak se dnešní produkty v obchodech nedají nazvat…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Pane Bože! /Stvoriteľ – nie YHV!/
  „Industrializace všeho se rozjela do nenávratné míry k opětnému normálu, a proto se brzy dočkáme sebezničení“ – je to ako mať čumák v hovne – po čase prestane smrdieť – keď sa receptory úplne zahltia. O čom točím?! Že paradigma „plochá Zem“ = paradigma KONEČNÁ = vyčerpateľná ZEM!!! Pretože tá matematická „guľatá“, okolo ktorej možno donekonečna „obiehať“ ako okolo „nevyčerpateľného“ zdroja – je presne tá parazitická paradigma /súvislosť s globálnou Hodvábnou cestou/, ktorá nivočí planétu, pretože ten kto vníma „koniec sveta = ísť na koniec sveta /naši predkovia/ – vníma jej vyčerpateľnosť! Doboha /YHV/! Už to konečne pochopte – netočí sa a je konečná! Jej „zdroje sa netočia = neRECYKLUJÚ“!!! To je kľúčová podstata paradigmi „plochej“ Zeme – aby ľudia konečne našli v sebe rešpekt voči jedinečnosti našej konvexnej planéty! A nie je náhoda, že islámski imámi začínajú kázať o plochej Zemi, pretože aj islám má viesť k devolúcii – obmedzeniu čerpania zdrojov. Za rok-dva – bude 1a pol miliardy presvedčených, že Zem je plochá – aj preto, že islám potláča kritické myslenie – v tomto prípade je to najrýchlejšia cesta ako zastaviť pľundrovanie zdrojov – preto sa islamizuje Európa – lebo jej technologická kreativita sa má čo najviac utlmiť! Začnite už chápať súvislosti – svetonázor je najvyššia priorita – teda aj v marxistami podsúvanej materialistickej predstave o hmotnom svete /viď boľševický-satanistický materiálny blahobyt/!

 2. Tony napsal:

  Pomoci si musí každý sám. Začíná to uvědoměním, že jsme duše v lidských tělech, nikoliv ta lidská těla. Vše, co je mimo rovnováhu, je matení skrz lidskou mysl, která se toho (duality) chytá. Kdo si myslí, že může něco vně změnit, je na omylu, změnit může jen každý sám sebe, to je jediný posun, kterého tu lze dosáhnout a ten se pak promítne do celého světa (resp chápání jedince a následně kolektivního vědomí). K tomu dochází všechna náboženství (ač pokřiveně), kvantová fyzika i Einstein. Kdo si nesrovná ego a intelekt, ten to nezkousne a bude se neustále honit za myšlenkami a čekat na spásu, která už tu dávno je v podobě energie.

  • Ctenar napsal:

   Jasně; chtějte změnu po lidském pokolení, které je naučené po více jak dvoutisíci letech přemýšlet jiným způsobem. Se podívejte na začleňování rómské kultúry. Dodnes se najdou jedinci a to opravdu hromada jedinců, kteří jen závidí a závidí, místo aby pochopili, že násilí nic nespraví. Každý se nadřazuje nad ostatní, musí mít lepší auto, barák, cokoli. Každý se nechá uplatit za pár špinavých zlaťáků. Se mkrkněte do Francie, jak tam hezky mrzačí lidi, vlastně soused souseda. Hlavně, že on bude mít to svoje papáníčko, pivko, a hlavně vlastní důležitost. Vlastní důležitost je to, co brání lidem se dostat dál. A to vám řekne každá víra. A řekněte komukoli, aby se vzdal svého majetku. Řekněte dřevorubci, aby přestal těžit. Řekněte těžaři, aby přestal dolovat ropu. Řekněte zaměstnanci fabriky na výrobu umělých hmot, aby tam přestal pracovat. Řekněte doktorovi, aby vás přestal zabíjet a začal léčit, třeba i v tom ozařování. Řekněte policajtovi, aby vás přestal mlátit. Řekněte státnímu zaměstnanci, aby přestal pracovat pro zahnívající stát. Řekněte vojákovi, aby přestal vraždit. Nikdo, nikdo to neudělá. Proto je lidstvo odsouzeno k NWO a následnému zániku. Tak jak to bylo již několikrát na této planetě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..