Ledy se prolomily a pravda vychází VEŘEJNĚ NAPOVRCH. ZDF v Německu uvedla pořad, z kterého jde hrůza. Mnoho lidem přiznali a řekli popravdě. Na co ještě policie a vojáci čekají???? Až nás všechny podřežou či zlikvidují

…..není otázka jestli, ale kdy? Brutální pravdu odvysílala německá televize (německá druha televizní stanice), která se podílela na vytvoření pořadu. Tak to bych rozhodně nečekal. Aspoň do té doby než bude sesazena z trůnu MADAMME MERKELOVÁ dcera A.Hitlera. A přece. Dochází asi na příkaz GP nebo na příkaz D. Trumpa k prolomení mlčení….

12:54

Zde video v originálním tónu a pod videem se nachází český překlad, který pro tadesco.cz přeložila maki.

ZDF odkrývá „hrůzostrašnost“: Islám je nebezpečí!

 

Více než 4.000.000 lidí se v současné době označují jako muslimové a jejich víra patří podle spolkové kancléřky také k Německu. Většina z nich žije poklidným životem s nebo vedle jiných náboženství, ale i přesto existují i fanatici, islámští kazatelé hlásající nenávist a podněcující ke svaté válce s nevěřícími. Měsíce trvající rešerše přinesly na světlo hrůzostrašná zjištění.

V jedné mešitě uprostřed Německa:

Ty špinavé německé úřady, které se neodvažují přijít sem, protože proti nám nemají nic v rukou, tak hrají své hry. Kéž je Alláh zahubí kvůli tomu či onomu…

Imám nevynechá žádnou příležitost, aby hecoval proti bezvěrcům.

Jsou pod našima nohama, ti špinavci, co nenávidí islám.

V průběhu několika měsíců maskovaně infiltrujeme osoby do spousty mešit. Ty zjišťují, jak kazatelé hlásající nenávist podněcují věřící proti bezvěrcům a jak se v ženských sítích šíří radikální poselství.

Bylo nám řečeno, že to patří k našim právům v islámu, když bojujeme proti bezvěrcům.

Říkají, že všechno, co nežije a nemyslí jako my, jsou bezvěrci. A bezvěrci nemají v jejich očích žádnou hodnotu, ani hodnotu života.

„Když za námi budou svaté měsíce, pozabíjejte ty zbožňovatele, ať už je najdete kdekoliv.“

Nenávist z mešity

Jak vytvářejí radikální imámové atmosféru

Radikální ideologie se rozšiřuje v mnohých mešitách ve skrytých dvorcích podobně jako zde v berlínském Templhofu. Zde se skutečně konají bohoslužby. Nápadné je také to, že spousta mešit není jako taková registrována. Zde jsou zobrazeny všechny veřejné mešity. Stav k 26.11.2018 je více než 90.000 registrovaných mešit v Německu.

Hrozba Alláha, slib Alláha, ti, kteří jsou bezvěrci, budou vhozeni do pekelného ohně. A když Alláh něco potvrdí, pak nebudeš říkat, že máš jiný názor. Chceš snad obvinit Alláha ze lži? Říká to Alláh! Každý, kdo není muslim, je bezvěrec. Ať je Alláh všechny zničí!

Kazatel jako Abul Bara byl poslán a ví, že když řekne, zabijte ty bezvěrce, skončí ve vězení, ale pokud jen podněcuje k nenávisti, a někdo jiný pak řekne, pozabíjejte ty, které tak nenávidíme, pak už za to neponese zodpovědnost.

Berlín

Do Vedindské Assaba mešity Abula Bary jsme propašovali jednu mladou ženu Rehab. Po mnoho týdnů navštěvovala muslimka páteční kazatele v ženském oddělení. Zvláště šokovaná byla Rehab z ovlivňování dětí v Assaba mešitě. Tyto záznamy pro nás pořídila. To neustálé hecování proti bezvěrcům, se u nich rychle projevilo. V mešitě jsem viděla, jak se ovlivňují děti. Slyšela jsem malé děti, které říkaly, že mají kamarády jen mezi muslimy, žádné němce, žádné křesťany nebo židy, to nesmím. Jedné malé holčičky jsem se zeptala, pročpak ne, jsou zlí? Ne, ale oni všichni přijdou do pekla. Byla jsem tak šokovaná, že tak malé dítě řeklo něco takového.

„Zajisté, těm, kteří jsou bezvěrci, nebude ani jejich majetek ani děti před Alláhem nic platné. Jsou to ti, kdož jsou palivem pro pekelný oheň.“

Jaké to má důsledky pro společnost, když už i malé děti jsou hecovány proti jinak smýšlejícím a věřícím něčemu jinému.

Essen

Ve čtvrtém největším městě v Nordrhein – Westfallen uprostřed Porůří je Assalam mešita. Zde pro nás jedna mladá muslimka navštěvovala kurzy koránu pro ženy a dívky. Copak se tedy děje stranou od veřejných pátečních kázání? Jasmin pro nás byla v Assalam mešitě. Po dobu půl roku navštěvovala 28letá žena páteční kázání v ženském oddělení. Co pak se říkalo o právu šaría? Bylo řečeno, že to patří k šaríi, tedy našemu islámskému právu, bojovat proti bezvěrcům. Je to součástí toho a patří to k tomu, když chcete islám správně ochraňovat. Musí se bojovat. Bojovat proti bezvěrcům? Přesně. A kdo jsou bezvěrci? Bezvěrci jsou všichni ostatní, židé jsou na prvním místě a křesťané také.

Abul Bara hecuje zvláště proti židům, říká, že to jsou ti největší nepřátelé islámu, také proti křesťanům.

Říkají, že bezvěrci nemají takovou cenu jako muslimové.

To nemůžeme určit my, to stojí v koránu. My jen předáváme dále to, co je v koránu.

A kde je to napsáno? V koránu je všechno, v koránu si může listovat každý a přečíst si, co je tam napsáno.

„Ó, vy, jež věříte, nepřátelte se s židy a křesťany!

Ó, vy, jimž bylo dáno písmo (židé), věříte v to, co my zjevně máme, co je nutné potvrdit, co je zde již přítomno, dříve, než vymažeme, odsuneme nebo proklejeme tváře, které nás nenásledují, tak jako jsme prokleli čarodějnice a čaroděje. Alláhovo zřízení bude (je) nastoleno.

Kvůli bezpráví, které patří judaismu, … jsme připravili pro bezvěrce mezi sebou bolestivý trest.

Pro ty, kteří jsou nevěřící, bude nastříháno oblečení z ohně; na hlavy jim budeme lít horkou vodu. Tím přivedeme k roztavení to, co mají v břiše a také jejich kůže.

On je tím, kdo svým poslům vyslal pravé vedení a pravou víru; On prosazuje pravou víru, dokud nezíská nadvládu nad všemi náboženstvími, i když je to zbožňovatelům odporné.“

Ženy hrají na scéně salafistů důležitou aktivní roli, nejen pro to, že vychovávají další generaci, říká expertka na islamismus Susanne Schröter. Nejsou žádnými oběťmi. Existuje paralelní síť k mužskému salafismu, je to ženská síť, která je postavena naprosto identicky, má stejný význam a ženy nejsou méně radikální než muži, jsou absolutně přesvědčené o této ideologii a přenášejí ji dál. Jsou ženy, které v mešitách oslovují další ženy a pak je přijímají do těch užších kruhů, kde pak probíhá právě ta další indoktrinace.

Ali a Jaser přišli před třemi lety do Německa ze Sýrie. Byli ubytování v Bad Kreuz a brzy začali navštěvovat místní mešitu. Po pátečním kázání se dali do hovoru s imámem a nemohli ještě stále pochopit, co jim vyprávěl. Řekl, že nemluví německy, protože se prý nechce učit tento nenáviděný jazyk. A že Německo je zemí bezvěrců, kterou je nutné islamizovat. Ano, stále šlo o to, že Německo je prý zemí bezvěrců, kterou musíme zabrat. Musíme mít hodně dětí. Říkal, že to řekl už i prezident Erdogan, abychom mohli rozšířit muslimskou obec po celé Evropě. Šaría prý musí platit všude. Také nám říkal, že to není nic špatného, když budeme tyto bezvěrce zabíjet, protože to jsou bezvěrci. To řekl imám? Ano, imám, ano, ano, to řekl imám.

Píseň…

Pro tadesco přeložila maki

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
kaliaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Než prejdem k článku – upozorňujem na jeden veľmi veľmi sofistikovaný web plný veľmi veľmi zaujímavých informácií, ktorý vďaka obrovskému množstvu informácií – avšak bez odkazov na zdroje – štúdie, kde by bolo možné preštudovať celý materiál, aby niektoré tvrdenia neboli vytrhnuté z kontextu – dokáže perfektne manipulovať aj rozhľadeného a po nových informáciách túžiaceho človeka – „orientovať“ proti tzv. alternatívnym konšpiračným webom. Ide o to, že tento web sa tvári, že o téme je to „už všetko – takže tu máte objektívny záver“ – čoho výsledkom má byť vaša – „vy hlupáci“ dezorientácia a demotivácia – až sa o… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

NESKUTOČNÉ!!! Informácie o už dávno potichu podpísaných imigračných dohodách! Agenda 2030 – Fico, Pelegríny, Lajčák už dlhodobo pripravujú rozvrat krajiny – Lajčák je expert na „úpravu“ originálnych textov! Utópia multikuti NWO v Európe! Komplot svetových lídrov!

Relácia s dlhoročnou pracovníčkou diplomacie a min. zahr. vecí, ktorá od 5 rokov vyrastala v Afrike v prostredí diplomatov – Ing.Ivetou Michalíkovou, ku globálnemu Impaktu, ktorý má byť čerešničkou na už upečenej torte!
Obsah dokumentu AMIF pre Slovensko, ktorý ignoruje záujmy „domáceho obyvateľstva“ – teda už výraz domáce obyvateľstvo hovorí o demografickej výmene obyvateľstva – Slovákov – v našej krajine doboha!

Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 27.11.2018
https://www.youtube.com/watch?v=eLpCvI8HGMM