Londýn hrdě hostí fórum o svobodě tisku. Ve stejný den se ve Štrasburku projednává právo špehovat lidi. Jaká ironie …..

Ve středu byla v Londýně zahájena mezinárodní konference o svobodě tisku. Je ironií, že ve stejný den vláda Jeho Veličenstva obhajovala svůj masový dohled nad komunikací, včetně novinářů.

Globální konference o svobodě sdělovacích prostředků, organizovaná vládami Spojeného království a Kanady, byla zahájena s mnoha fanfárami v britském hlavním městě, kde je přítomno kolem 1.000 zástupců z celého světa. Někteří mediální profesionálové byli vyloučeni z velkolepé akce (konkrétně tato média: Russia Today a ruský Sputnik), ale samozřejmě to nezastavilo hostitele v tom, aby deklarovali roli svobodného tisku ve svobodné společnosti.

 

 

 

 

Ves tejný den u Evropského soudu pro lidská práva (ECHR) ve Štrasburku obhajovali právníci zastupující britskou vládu její právo špehovat elektronickou komunikaci lidí. 

přeložila tereza | zdroj: rt.com

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. korendor napsal:

  V něčem měl tehdy Gorbačov pravdu.Když se tehdy v Praze ptali na lidská práva,odpověděl protiotázkou,o jakých lidských právech mluvíte?

 2. Jan napsal:

  Britska podlost a prolhanost opet perli a pindosove maji orgazmus.

 3. Adam napsal:

  Mezinárodní konference o svobodě tisku? Jakého tisku? Sionisticko-chazarského? Británie vydala Assangeho a chtějí umlčet Tommy Robinsona!

 4. Maroš napsal:

  Takto – je dôležité si uvedomiť ten manipulačný manéver ohľadom presadzovania slobody tlače! Je to presadzovanie „slobody“ niekoho manipulovať! Nie presadzovanie povinnosti šíriť pravdu! Aj preto slobodomurárska OSN zakotvila toto právo „na názor“! Čiže – každý debil má právo na názor ale nikto nemá právo na PRAVDU! O tom to je!

  Ale dobre – ja sám viem, že sa pohybujem na hrane – keby som si neotváral hubu na českom webe . už by som „bol“ /nebol – vysvetlím/ za katrom! Lebo! Treba byť informovaný! Takže podľa uznesenia OSN č. 102 z roku 2011 si budem otvárať papulu rovnako ako sorosovské, či rotschieldovské médiá! Takže – skúste mi zatvoriť papulu – vykopnite mi dvere ako Rostasovi /Zem a Vek/ a ja z vás vytrieskam v Štrasburgu veľké lówe!

  Teraz späť do reality – toto uznesenie OSN chráni predovšetkým „právo“ veľkých mediálnych agentúr beztrestne šíriť manipulačné lži! Takže už do prdele aj so slobodou tlače! Povinnosť pravdivo informovať by im zlomila väz!

  Takže tento článok dole si stiahnite – a odporúčam to aj redakcii zaradiť to ako samostatnú tému – pretože raz vám to môže zachrániť kožu na hlave – aj keď ja to vidím práve ako nesprávnu vec – to presadzovanie „práva“ na zmanipulovaný akýkoľvek názor – nie práva na pravdu! Lebo Protokoly!
  https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..