LOUPEŽ MAJETKU BUDE V EU UZÁKONĚNA. Psal jsem v roce 2013. A dnes je to pravda

…..článek hovoří naprosto mými slovy a jsem rád, že se najdou komentátoři a lidé stejně smýšlející a prosazující zdravý, nedomestifikovaný mozek a rozum!!!!

07:54

tm dodává: A víte proč Vás nyní mohou oloupit????? No protože ovce se nehly z místa a jenom tupě zírají jako ZOMBÍCI. Majetek nechají v bankách a tím ukazují lhostejnost na dění kolem. Dokonce i někteří, kteří DATA mají se chovají lhostejně a napomáhají současnému režimu. Bravo.  Ano těmito testy lidé procházejí. Lidé přestali naprosto chápat věci v souvislostech. Není jinak co dodat. Dobrou noc.

A dnes Vám mohou dokonce odebrat i pozemky, jak jsem psal na konci minulého roku. K tomu negativní úroky u bank. Při krachu banky nedostanete ani korunu, přijdete o veškeré peníze. Skutečně, jenom lidé s amputovaným mozkem mohou mít úspory v bance. Je jenom otázkou času, kdy kompletní tobogán začne…..

LOUPEŽ MAJETKU BUDE V EU UZÁKONĚNA…..

Psalo se Úterý, 9. dubna 2013, Freeman 14:00 hod.
Minulou sobotu řekl Olli Rehn, eurokomisař zodpovídající za hospodářství a měnu, ve finské televizi, že kdo má větší majetek v bance, bude muset podle nového zákona EU do budoucna počítat s finančními ztrátami, pokud by se banka dostala do potíží. Dodal, že vyvlastnění, ke kterému došlo na Kypru, bylo výjimkou, ale kdo má v bance aktiva, bude jimi v budoucnu ručit, pokud dojde k restrukturalizaci nebo proběhne likvidace. Rehn řekl v interview s YLE, že by měla existovat hierarchie ztrát, nejdříve akcionáři, poté držitelé dluhopisů a nakonec vlastníci účtů se svými penězi.
Rehn řekl, evropská komise právě vypracovává směrnici o zabezpečení bank, která zahrnuje ručení investorů a klientů. Ta pak bude vložena do zákonů členských zemí.
Abychom tomu všichni správně rozuměli, říká tím Olli Rehn, loupež bankovních depozit na Kypru byla výjimka, ale nyní se tato výjimka stane pravidlem, tím, že se ukotví v zákonech platných v celé EU!!!


Kypr byl tudíž testem, prvním případem a další budou následovat, tak to vypadá. Protože se po loupežném tažení na účty nikdo zvláště nerozčiloval a neproběhl útok na banky, poznala evropská komise, že může ty hloupé ovce oholit bez jakéhokoliv odporu, tak z toho udělají zákon.Jak to řekl bývalý šéf euroskupiny Jean-Claude Junker v roce 1999 jako obecné postupy v EU-politickém byru?
„Na něčem se dohodneme, dáme to do placu a nějakou dobu vyčkáváme, co se stane. Pokud pak neproběhne žádný velký křik a povstání, protože většina ani nepochopí, o čem bylo rozhodnuto, pokračujeme – krok za krokem, až už není cesty zpět.“
Už dávno říkám, že člověk dostává to, co si zaslouží… a protože si obyvatelé EU nechají všechno líbit, stále se to zhoršuje. Všichni lidé tady sedí jako otupělí, jako by byli utlumení vlivem drog, už neexistují žádné přirozené reakce a emoce.
Dříve, když lidé ještě reagovali normálně, by proběhla vzpoura. Ale dnes… jsou všichni bezvládnými zombi. Je možné jim krást peníze a nic se neděje. Tak je tomu už od zavedení jednotné společné měny před 11 lety.
Nejdříve byly masivně zvednuty ceny přepočtem k DEM, první loupež. Poté byly pomocí Agendy 2010 zmrazeny platy a znatelně zkráceny sociální dávky, zatímco ale ceny za celé roky masivně vzrostly.
Peníze vám kradou pomocí inflace už dávno, minimálně 10% ročně. Vaše úspory nejsou úročeny, což znamená další velké loupežné tažení. A nyní si dokonce necháte líbit přímé vyvlastnění peněz z vašich účtů.
Vhoďte své peníze přece hned přímo do záchodu, když už máte tak lhostejný přístup. Makáte jak blázni, abyste vydělali peníze a pak se nestaráte, že vás neustále někdo okrádá? Kdo má tomu rozumět?
Z jakého důvodu má člověk ukládat své peníze do banky, když nedostane žádné úroky a zároveň nese riziko, že ztratí všechno, pokud se banka dostane do potíží? Úroky vyjadřují míru rizika. Buď se musí úroky mohutně zvýšit, aby kompenzovaly případné ztráty, nebo je nutné okamžitě své peníze stáhnout.
Konec konců investoři požadují po bankrotujících státech jako je Řecko, Itálie, Španělsko a Portugalsko přes 6% úroků za peníze, které jim dají prostřednictvím státních dluhopisů, právě kvůli riziku ztrát. Proč jsou klienti bank tak hloupí a nechají se odbývat tak málem, ale mohou při tom jako na Kypru přijít o většinu svých vkladů.
Ve které zemi hrozí největší nebezpečí vyvlastnění? Principielně ve všech zemích eurozóny, ale velice špatně to vypadá s Portugalskem, Irskem a Slovinskem. Tamní banky jsou před bankrotem (v Irsku opět) a klienti bank budou už brzy vyzváni ke kase. Proto je možné jim jen poradit, aby své peníze okamžitě stáhli.
Tak zvané zajištění vkladů do 100.000,- € je stejně jen fraška, neboť právě ty instituce, které údajně tuto garanci poskytují, takže EU a ECB, jsou také ty, které si tuto loupež vynucují. Co má být tohle za zajištění? Ti si přece dělají, co chtějí, když na to přijde. tm dodává: dělají si z Vás pr.el
Musíte konečně pochopit, že evropská centrální banka (ECB) s Mariem (Goldman Sachs) Draghim, jako šéfem, má jen jednu úlohu, ukrást celkový majetek obyvatelstva a předat ho globální elitě. Všechno ostatní, co se říká, jsou jen klamy a lži, kvůli stabilitě hodnoty měny (ha, ha,…) Všechny centrální banky slouží tomu 1% a vykořisťují těch zbývajících 99%. Jen za tímto účelem vznikly.
Bývalý spolkový kancléř Helmut Kohl se v jednom interview s novinářem Jensem Peter Paulem 14. března 2002 přiznal, že se při zavádění eura choval jako diktátor, postupoval zcela nedemokraticky, neboť věděl, že referendum o zavedení eura by dopadlo negativně. Kohl vědomě klamal německou veřejnost i ústavní soudce!
Kohl a všichni ostatní z nejvyšších řad vlády a hospodářství věděli, že jižní státy vůbec nebyly zralé na společnou měnu, vůbec neměly mít možnost se připojit, ale bylo to čistě politické rozhodnutí proti všemu rozumu. Všichni, kdo nesou zodpovědnost, věděli, že tím dovedou eurozónu do fiskální katastrofy, ale i přesto to brutálně prosadili.
Když i po tom všem, co dnes víme, po všech těch problémech a krizích, po soustavném znehodnocování peněz a zdražování, po loupežném zdaňování a vyvlastňování vkladů na záchranu bank, považuje podle nejnovějších průzkumů společnosti Forsa 69% němců euro za dobré a jen 27% chce zase zpátky DEM, můžeme jen kroutit hlavou a říct, pak tedy dobrou noc a zasloužíte si, abyste přišli o všechno a skončili ve sra…kách. Všechny další snahy o vysvětlování a varování jsou jako házení perel sviním!
Svoboda znamená, moci se rozhodovat mezi ANO a NE. Ten, kdo neumí říci NE, není svobodný. Pokud se po někom požaduje něco udělat, nebo něco odevzdat a on neumí odmítnout, pak je ten dotyčný otrokem. Jen svobodní lidé umějí říci NE.
Zde je originál, ze kterého byl článek přeložen. Zdroj (1)

tm

tm komentuje:

….politici a komisaři Evropské Únie konečně ukazují svoji pravou tvář. Co se stalo na Kypru, mohlo být jenom jedním pokusem o kontrolu nad lidskými bytostmi.
Rozumějte dobře. Vytvořili problém, postavili ho do prostoru a čekali, co se stane. Když se v ostatních zemí EU nic nestalo, protože se to netýkalo mnoho lidí,  nebyly žádné demonstrace a povstání obyvatelstva, řekli si komisaři loutkového režimu, vyzkoušíme udělat zákon. Nyní si asi budete myslet, že jsem se zbláznil. Ne nemějte obavy, nezbláznil. Opět Vám píši tvrdou nepochopitelnou pravdu, která se dotkne brzy všech. Zase mne budete odsuzovat za strašení. Bude to totiž zákonem.

Minulou sobotu komisař EU OLLI REHN řekl ve finské televizi, následující:

Okradení vašich úspor EVROPSKOU ÚNIÍ z vašeho konta, bude EU zákonem.
Nemějte obavu, před mnoha a mnoha lety byl na vás připraven. Nyní bude uveden oficielně v platnost.
tm dodává: krok za krokem bude lidstvo postupně likvidováno. Tak jak to na přednáškách mnoho let vykládám. Cesta zpět už existovat nebude.
Poté, co bylo Lucembursko nátlakem donuceno prolomit bariéru tajemství kont, přečíst si můžete ZDE, je donuceno taky Rakousko o prolomení téhle bariéry. Dobrý den…..     ….v novém NWO.
Ani ze Švýcarských bank nedostanete peníze, pokud nepředložíte souhlas finančního úřadu a doložení odkud peníze máte. Všechna konta jsou průhledná. Psal jsem o tom dříve.

Každý den vychází na světlo světa čím dál tím více připravených plánů na ovčany. Ke konci časů začali lidem, dokonce dopředu, říkat pravdu. Sliby Madamme Merklové jsou pouhými sliby s hodnotou 0 či -5. Jak garantovala v německu pojištění vkladů, a že o ně nikdo nepřijde, byla jenom snůška lží a podvodů na věřící o(v)čany. Vždy jsem razil heslo:
Je lepší problémům předcházet než problémy řešit, je lepší nemocem předcházet než nemoci léčit. Připraveným vždy přálo štěstí. Mnozí se už ani tímto neřídí, a pak si raději neustále stěžují.
Dnes v německých novinách šéf Bundesbanky:

Bundesbank-Präsident Jens Weidmann
jasně řekl:
Knalleffekt in Frankfurt: Bundesbank-Präsident Jens Weidmann erläutert, wie in Europa Banken künftig gerettet werden. Weidmann lässt keinen Zweifel: Alle müssen bluten.
President německé banky Jens Weideman vysvětlil, jak se v budoucnu budou zachraňovat Evropské banky. Weideman již nenechává žádné pochybnosti. Všichni musí krvácet.
Poznámka tm: dodávám vykrvácet. Jestliže banky v EU mají dluhy 36-38 BILLIÓNŮ, vlastí jmění bank EU 1,2 billiónů, rozdíl musejí zaplatit ovčané. Všechny dluhy nadělaly banky díky derivátům (úroky úroků), které ve velice krátké době budou museti býti zaplaceny. Rovněž tak dáváním kreditů, které nikdo nesplácel. Probíhá nyní dobrá mediální masáž s odůvodněním pro ovčany.
Přečíst s překladačem si můžete ZDE.

Napsal a přeložil tm

Loading...

12
Komentujte

avatar
11 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jirikTomdanMaroš.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Šéf Asociace podnikatelů: S Babišem hrozí diktatura. Chová se úplně stejně, jako komunisté před rokem 1948
http://vool.cz/2jB8O
FENOMÉN BABIŠ – NADĚJE, NEBO HROZBA? Pokud se podle předsedy Asociace podnikatelů a manažerů Radomila Bábka stane po podzimních volbách šéf hnutí ANO Andrej Babiš premiérem, hrozí podle něj České republice diktatura. Proto Asociace podnikatelům doporučí strany, které řeknou spolupráci s ANO jasné NE. „V případě, že by ODS šla do nějakého spolku s Babišem, tak jí bude zvonit hrana. Její politická budoucnost bude nulová, protože devadesát procent lidí, kteří ji volí, se jednoznačně staví proti Andreji Babišovi,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Radomil Bábek.

Peletrinos
Host
Peletrinos

A komu je musi zaplatit? nekomu kdo jim dal penize z niceho? tak at si je vemou vsechny a zadavi se jimi kdyz po nich tak touzi myslim ze lidstvu bez penez bude mnohem lepe 🙂

jirik
Host
jirik

Saské mesto Freiberg poslalo účet za integráciu utečencov spolkovej kancelárke – a hovorí o tom iba so Saskou štátnou vládou. Rokovania sú naplánované na koniec tohto mesiaca, oznámil hovorca drážďanského štátu pre “Free Press” v stredu. Freibergský starosta Sven Krüger (SPD) poslal kancelárke Angele Merkelovej (CDU) faktúru na sumu 736 200 eur. To podľa jeho informácií predstavuje náklady na integráciu 1700 utečencov v minulom roku. V online rozhovore pre portál Focus Krüger povedal: “Kancelárka opakovane sľúbila, že nedôjde k zvyšovaniu daní ani k nárastu dlhu kvôli utečeneckej kríze a že rozpočty obcí nebudú znášať žiadne dodatočné náklady nad rámec rozpočty.… Číst vice »

Franta
Host
Franta

Nejlepší je mít uložené peníze ve formě drahých kovů u sebe doma v trezoru. Tak to mám já. A ještě stříbro ve fyzické podobě je lepší investice než zlato.

Franta
Host
Franta

Nejlepší je mít uložené peníze ve formě drahých kovů u sebe doma v trezoru. Tak to mám já. A ještě stříbro ve fyzické podobě je lepší investice než zlato.

jirik
Host
jirik

Češi platí vyšší daně a odvody ze mzdy než Švédi
Česko má jedno z nejvyšších zdanění práce na světě. Vyplynulo to ze studie OECD zkoumající daňové zatížení mezd. Podle ní je Česká republika se 43procentním zdaněním práce osmou na světě. Překonala tak i severské země proslulé vysokými daněmi, jako jsou Švédsko, Dánsko nebo Norsko.
https://www.novinky.cz/ekonomika/434978-cesi-plati-vyssi-dane-a-odvody-ze-mzdy-nez-svedi.html

.lak
Host
dan
Host
dan

nepotřebují … a přece to dělají … nenažranost je nemocí bohatých

jirik
Host
jirik

K pravidelným hostům konference Dialog uprostřed Evropy, jejíž 26. ročník se uskutečnil ve dnech 7. až 9. dubna v Brně, patří také Bernd Posselt. Díky své robustní postavě nepřehlédnutelný prezident Panevropské unie v Německu (Paneuropa-Union Deutschland) a mluvčí Sudetoněmeckého Landsmannschaftu oslavil v loňském roce šedesáté narozeniny. Jak jsem během našeho setkání zjistil, je to člověk komunikativní, s velkým přehledem a rovněž příjemného vystupování. https://zpravy.tiscali.cz/nemci-maji-komplex-z-hitlera-ale-i-cesi-maji-mindrak-rika-nadseny-evropan-posselt-295884 Na druhou stranu Němci nejspíš stále ještě trpí komplexem méněcennosti kvůli Hitlerově nacistickému Německu, upozorním ho. Posselt to připouští, připomíná však, že i Češi mají svůj mindrák – z vyhnání sudetských Němců. Nyní jsou Češi podle… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Niektoré banky majú tzv. „produkt“ – z tohto slova sa mi už otvára nôž vo vrecku – konkrétne tzv. „vernostný“ manželský účet – z toho mi už kudla vyskočila sama – lebo – „vernosť“ banke – toto vymyslí len úchylák – čo je inak „normálne“ pri agende cielene likvidujúcej rodinu, teda – ak sa manželia zaviažu, že ponechajú v banke nedotknutých svojich – 10.000 eur!!! – potom platia manželia mesačne za vedenie účtu o nejaké to euro menej. Tak na toto skočí len ozaj blb a potom mu aj tak treba. Veď stačí, keď máte flexibilných svojich pár sto –… Číst vice »

Tom
Host
Tom

Lídé, vlezte mi na záda. Spěte dál!
Mno, takhle to zrovna Fučík sice nenapsal, ale asi to tak myslel.

jirik
Host
jirik

Takto si cez Slovenský pozemkový fond (SPF) agrobaróni zabezpečili prístup k vašim pozemkom, na ktoré berú obrovské dotácie: SPF prenajíma štátnu pôdu a podiely neznámych vlastníkov na vašich parcelách, ktoré im však prenajíma ako celú parcelu. Vás sa nikto nikdy nepýtal, nanajvýš ste dostali nejakú ponuku na aspoň 20-ročný nájom, ku ktorému ste sa nechceli zaviazať…?
http://www.hlavnespravy.sk/bez-vasho-suhlasu-slovensky-pozemkovy-fond-prenajima-aj-vase-parcely-kto-berie-na-ne-dotacie/972116
Článok pôvodne vyšiel na stránkach http://www.nasepozemky.info

Pin It on Pinterest