Lož, ktorú žijeme

Predpokladám, že naši čitatelia si toto veľmi dobre uvedomujú, ale opakovanie je matka múdrosti.

https://www.youtube.com/watch?v=1k4-Jhm7uM4

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=1k4-Jhm7uM4

Originál: https://www.youtube.com/watch?v=dNVZ0ZPfE8s

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Lož, ktorú žijeme"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

CIA, hromadné vraždy a tajné pokusy na lidech [Czech Titulky]
https://www.youtube.com/watch?v=mtvxvgO7LqY&index=3&list=PL87IRyq005ch6fKJoWw3c4vNQR86Wywdo

fyi
Host
PROSÍM ROZŠIŘTE TUTO ZPRÁVU PO CELÉM SVĚTĚ – POMOZTE NÁM PŘEKAZIT JEJICH PLÁN! Komentář překladatele (zdrojového): Překládám tento text, protože si myslím, že svět by měl vědět o obsahu této zprávy. Já osobně jsem toho názoru, že tato zpráva, poskytnuta informátorem, je absolutně pravdivá a autentická, vzhledem k tomu jak perfektně všechno sedí na to, čeho jsme si zatím vědomi. Nezajímá mě kolik institucí bude tvrdit, že to byl podvrh, protože většina institucí následuje jejich vlastní skrytou agendu, zatímco my jsme nezávislí a pracujeme zadarmo jenom pro šíření toho, co považujeme za pravdu. Svět musí vědět, co se chystá v… Číst vice »
tomáš marný
Admin

Pro fyi,
článek byl přeložen z němčiny rájou a je na stránkách tadesca několik týdnů. Zajímavé že se ten stejný článek dostal na naše stránky s jiným jménem. Do komentů…..
tm

Maroš
Host
Maroš
Pri takýchto informáciami zahlcujúcich článkoch by som bol opatrný kvôli možnémy cielenému importu 1% dôležitej lži, zahmlenej 99% digitálnej pravdy. Vtedy sa treba riadiť intuíciou – ne pocitom, a vysvetlím prečo – autorka vnáša do materiálu svoju rolu obete – „umiera“na rakovinu – vytvára tak emóciu ľútosti a beznádeje a tým je takýto článok len jeden veľký strašpytel. Ten kto chce skutočne bojovať proti niečomu – nepúta pozornosť na seba, ale na podstatu problému. A ďalej – kto je v skutočnej opozícii – ako mimoriadne informovaný, vie – že tento druh rakoviny je možné liečiť ľavou zadnou. Čiže – aj… Číst vice »
V.A.M.
Host
V.A.M.

Změna je nezbytná. Poučit se z minulosti, žit v pritomnosti která je cestou do budoucnosti.

Když se věnujete vědě dost dlouho – seriozně a dost do hloubky. Tak s toho musite zcvokatět = jináč (jinak) jste nic nepochopili. Velice zajimavý závěr tohoto videa. Čas 48:11 ( 4+8=12=> 12= 1+2= 3 ; 11= ůdajně tohle je mástr čislo, které se nemá měnit.
48:11=3:11 Jsem také cvok?

jirik
Host
jirik

Roky nemohla otěhotnět. K vysněnému synovi jí pomohla až změna jídelníčku

Dvaatřicetiletá Natalie Wrightová z britského města Elgin chtěla jako každá žena jednou založit rodinu. Lékaři jí ale řekli, že je to u ní ze zdravotního hlediska téměř vyloučené. Mladá žena se ale nenechala odradit. Poté, co zhubla o dvě konfekční velikosti, se jí podařilo otěhotnět a porodit zdravého syna.
https://www.novinky.cz/zena/deti/438064-roky-nemohla-otehotnet-k-vysnenemu-synovi-ji-pomohla-az-zmena-jidelnicku.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!