Macron je vrah! Policie v Toulouse použila slzný plyn proti pochodu zmrzačených policejní brutalitou

V několika francouzských městech se v sobotu opět konaly protesty přívrženců hnutí tzv. žlutých vest, informovala agentura AFP. Ve městě Toulouse policie proti demonstrantům zasáhla slzným plynem, aby je vytlačila z centra města.

Šlo o 29. celostátní den protestů, přičemž v Paříži se konaly dvě akce. Protesty započaly 17. listopadu a konají se pravidelně každou sobotu. Policie účastníky protestů vraždí mrzačí a brutalita je nesmírná, jelikož ji páchá policie ministerstva obrany, což jsou četníci, kteří jsou tvořeni bývalými vrahy z cizineckých legií. A tomu všemu vládne vrah Macron, který by měl být před Bastilou gilotinou odstraněn.

 

 

Účastníci pochodu z náměstí Denfert-Rochereau na náměstí Place de la Nation měli v rukou plakáty s hesly „Za sociální a daňovou spravedlnost“. Jejich hlavním požadavkem adresovanou vedení země bylo snížení tarifů na elektrickou energii. Za takové požadavky se dnes ve Francii mrzačí a dostanete od policejních sviní přes hubu, pokud Vás jen čirou náhodou rovnou nezavraždí.

Druhá skupina „žlutých vest“ se vydala na pochod po ulicích 16. pařížského obvodu s cílem na Place de la Nation, kde se uskutečnil společný mítink. Shromáždění žlutých vest se v sobotu měly konat v městech Montpellier, Le Havre, Štrasburk, Bordeaux či Lyon.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Miroslav napsal:

  Když dělají bordel čmoudi, tak takhle nezakročí! Proč ?!

 2. Martin Rubáš napsal:

  Macron je směšná postava. Jeho vlastní země se mu hroutí a on zatím vymýšlí velkolepé plány pro Evropu:).
  https://www.epshark.cz/clanek/1752/napoleonek-z-versailles

  • Aleš K napsal:

   Nejhorší je bytí a zabíjení lidí. Toto musí zkončit. Ve filmu o Gandhým je to samé. Jak policejní složky byjí hlava, nehlava lidi. Nejvíc drsný na tom je to že i přes to neustoupily. Velký respekt a přeji hodně štěstí ať, to dobře dopadne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..