MACRON RISKUJE VOJENSKÝ PŘEVRAT. Otevřený dopis generála a bývalého ministra obrany

AKTUALIZACE 01:54:54  12.12.

Jak jsem slíbil, zde publikuji překlad dopisu od francouzských generálů adresovaný MACRONOVI.

 

Distancování od Macrona: Otevřený dopis generála a bývalého ministra obrany pro lidové hlasování o migračním paktu OSN

Ve Francii vyzvalo v otevřeném dopise několik generálů z řad Volontaires pour la France (VPF) prezidenta Macrona k tomu, aby nepodepisoval sporný migrační pakt OSN.

V otevřeném dopise se obrací několik generálů z řad Volontaires pour la France (VPF), pravicové sítě příslušníků vojska a bezpečnostních služeb, na francouzského prezidenta Emanuela Macrona. Pod vedením generála Antoine Martineze vyzývá několik příslušníků armády v hodnosti generálů, jakož i dřívější ministr obrany Charles Millon prezidenta k tomu, aby nepodepisoval sporný migrační pakt OSN, který má být dnes a zítra (10. a 11. prosince 2018) podepsán v Marrakeši.

 

 

 

V souvislosti se současnými protesty „žlutých vest“ proti politice prezidenta vznášejí početná uskupení, která protesty podporují, také požadavek spornou dohodu nepřijmout. Též z pozadí vyzývají armádní kadeti Macrona k tomu, aby se nejdřív dotázal lidu.

„Volontaires pour la France“ patří k řadě takzvaných sebeobranných skupin, které vnitrostátní tajné služby obviňují ze strategie „extrémně pravicového entrismu“ v bezpečnostních orgánech a v armádě. Sebeobranné skupiny naproti tomu zdůrazňují, že pouze brání ústavu proti destruktivním a protistátním snahám.

Na Twitteru se již nachází mnoho příspěvků k tématu

Epoch Times přináší otevřený dopis:

Paříž, 7. prosince 2018

 

Pane prezidente,

Připravujete se na to, že 10. a 11. prosince podepíšete globální pakt pro bezpečnou, spořádanou a pravidelnou migraci, který opodstatňuje pravidelné právo na migraci. Mohl by se přes již existující smlouvy nebo přes v tomto paktu stanovený princip společné odpovědnosti vmísit i do naší národní legislativy.

Připadá nám, že jediná suverenita, která Francii zůstane, bude spočívat ve svobodném stanovení způsobu, jakým budou cíle paktu provedeny. Nemůžete odejmout další část národní suverenity bez otevřené debaty, zatímco 80 procent francouzského obyvatelstva považuje za nezbytné, aby se přistěhovalectví drasticky zastavilo nebo omezilo. Když se nyní sám rozhodujete tento pakt podepsat, připojujete k rozhořčení již chřadnoucího lidu další důvod k revoltě. Učinil byste se vinným z odepření demokracie nebo ze zrady národa.

Kromě toho vyčerpáte finance naší země a naše dluhy budou narůstat. Nemůžete podstoupit riziko, že vypustíte do světa povolání k migraci, aniž byste předem zabezpečil, že nebudete muset dál zvyšovat daně, aby bylo dosaženo cílů paktu. Navíc musíte být z hlediska bezpečnosti schopen utlumit následky příchodu mimoevropských částí obyvatelstva.

Nakonec nemůžete pominout, že podstata politiky spočívá v poskytování bezpečnosti navenek a harmonie dovnitř. Tohoto souladu však může být dosaženo pouze tehdy, zůstane-li určitá soudržnost společnosti, která je schopná společně konat, což je dnes stále problematičtější.

Skutečně francouzský stát poznal příliš pozdě nemožnost integrovat velké množství lidí, k čemuž se navíc přidávají rozmanité kultury, které se v posledních čtyřiceti letech shromáždily v paralelních společnostech a které se již nepodřizují zákonům republiky.

Nemůžete sám rozhodnout o tom, že vymažete naše civilizační poznávací znamení a v nejpravdivějším smyslu slova naši vlast vykradete.

Vyzýváme Vás k tomu, abyste podepsání paktu odložil a Francouzům dal možnost odhlasování tohoto dokumentu pomocí referenda. Jste svým konáním vůči Francouzům zodpovědný. Vaše volba není žádným bianko šekem.

Podporujeme iniciativu generála Martineze proti podepsání tohoto paktu, který má být přijat členskými státy Organizace spojených národů na vládní konferenci v Marrakeši.

Generál Antoine MARTINEZ

Charles MILLON – bývalý ministr obrany

Generál Marc BERTUCCHI

Generál Philippe CHATENOUD

Generál André COSTOU

Generál Roland DUBOIS

Generál Daniel GROSMAIRE

Generál Christian HOUDET

Generál Michel ISSAVERDENS

Admirál Patrick MARTIN

Generál Christian PIQUEMAL

Generál Daniel SCHAEFFER

Generál Didier TAUZIN

Plukovník Jean Louis CHANAS

 

 

…..dle posledních zpráv z Francie se všichni generálové postavili na stranu lidu. Tím je asi jasně řečeno…..

16:54

…..co se ve skutečnosti může odehrávat. Armáda stojí za lidem a nikoliv za poblázněným bankovním úředníčkem, kterým Macron byl.

Ve Francii jde žlutým vestám o mnohem více než o daně, cenu za benzín a migraci. To zatím ale mnozí nechápou, a proto se vše lží zahrává do autu. Byla tím spuštěna revoluce po celé EU. I když to momentálně možná tak nevypadá.

Byl napsán dopis generálem Antoine MARTINEZEM přímo MACRONOVI. Dopis se pro Vás překládá, prosím vyčkejte.

 

 

Je nutné podotknout, jak jsem uvedl v minulosti, že MACRON jako nově zvolený „floutek prezident“ se nevhodně před mnoha lidmi obořil na nejvyššího francouzského generála Pierre de Villiers pocházejícího z aristokratické rodiny. Jak můžete vidět, je tedy nacionalista a také se bude důstojně chovat ke svému národu. Následující den, kdy podal demisi mu také slovně sdělil: Ještě o mně budete slyšet. Určitě věděl, jaký úkol má tento nově zvolený „P-REZIDENT“, a co ho v blízké budoucnosti očekává a co bude řešit.

Za aristokratickým generálem Pierre de Villiers stojí všichni jeho dřívější podřízení, kteří napsali a podepsali dopis pro P-REZIDENTA MACRONA. Dole uvedeny jejich jména.

 

Aristokratický armádní generál ve výslužbě Pierre de Villiers

 

General Antoine MARTINEZ
Charles MILLON – ehemaliger Verteidigungsminister
General Marc BERTUCCHI
General Philippe CHATENOUD
General André COUSTOU
General Roland DUBOIS
General Daniel GROSMAIRE
General Christian HOUDET
General Michel ISSAVERDENS
Admiral Patrick MARTIN
General Christian PIQUEMAL
General Daniel SCHAEFFER
General Didier TAUZIN
Oberst Jean Louis CHANAS

Zatím na twiteru je mnoho komentů k tomuto tématu: Tweets zum Thema

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. roman napsal:

  Teď ještě odhadnout, co to bude znamenat pro nás.
  Jak moc tato vlna, může u nás udělat pořádek.

  • tomáš marný napsal:

   Milý romane,
   je nachystaná pro celou EU. Jinak je to neřešitelné. Však vidíš, kam to všechno spěje…..
   tm

  • oskar napsal:

   Milý romane, to je to, co se mi na tomto národu strašně líbí…“Jak moc tato (francouzská nebo jiná) vlna, může u nás udělat pořádek“. Jinak řečeno, počkáme si v klidu v hospodě, u PC nebo u TV, jak to v zahraničí dopadne a jaké ponaučení si z toho naši politici vemou. Tady Tě romane musím zklamat, žádné…dokud si sami neoblečeme žluté vesty a nevyrazíme do ulic 🙂

 2. Zdeněk napsal:

  dobrý den,

  jen chci doufat, že síly za žl. vestami jsou odlišné od těch, které tvoří barevné revoluce, u nás demoblok, u bráchů vedle za slušné Slovensko.
  Snad to tak je, jinak už by se zřejmě aktivovaly.

  Zdeněk
  p.s. díky TM za tento web a informace

 3. jirik napsal:

  Nizozemsko:
  Každou sobotu v 11:30 se lidé na rušných místech na chvíli zastaví a zpívají píseň „15 miliónů lidí“ od Fluitsma a Van Tijn.

  Zatímco zpívají, přidruží se k nim další lidé a oni doufají, že týden po týdnu jich bude čím dál více.

  8. 12. se svolali na demostraci v Amsterdamu a Rotterdamu.

  A přidali se k nim další lidé – dokonce i policisté.
  https://tpo.nl/column/briefje-van-jan-aan-oprecht-bezorgde-burgers/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sharing_mini
  —-
  Globální pakt o migraci
  Evropská unie:
  Je to jen koncept, takže se tam musí doplnit Dánsko, Rumunsko a Estonsko a škrtnout Dominikánská republika.

  Zdroj: http://undocs.org/en/GCMIGRATION%20Journal%20No.%201

  —-
  zdroj zvedavec.org

 4. jirik napsal:

  Francouzský prezident v pondělí v osm hodin vystoupil s televizním projevu. Jedná se o reakci na protesty žlutých vest.
  https://cz.sputniknews.com/politika/201812108675731-Macron-projev-Francie/

  https://www.facebook.com/SputnikNews/videos/1960516154030717/

 5. jirik napsal:

  Francúzsky tieňový minister o podpise Marrákešskej zmluvy: “Macron sa chystá zradiť Francúzov a ešte viac destabilizovať krajinu”
  https://zemavek.sk/francuzsky-tienovy-minister-o-podpise-marrakesskej-zmluvy-macron-sa-chysta-zradit-francuzov-a-este-viac-destabilizovat-krajinu/

 6. jirik napsal:

  „Odsuzuji jakoukoliv formu násilí. Pamatuji si, jak ještě před několika měsíci byl Macron pro celou italskou levici šampionem a spasitelem nové Evropy. Přeji velkému francouzskému národu, aby se dostal z této krize, ale zdá se mi zřejmým, že Macron je laboratorním produktem, který byl udělaný, aby zablokoval jedinou možnost změn, které se objevily na horizontu,“ uvedl italský politik.
  Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini odsoudil násilí při protestech žlutých vest ve Francii a zároveň vyjádřil naději, že protestní hnutí dosáhne svých cílů.
  https://sptnkne.ws/kmV8

 7. Martin Rubáš napsal:

  Pro Francii je pozdě. Macron tímhle získal jenom čas. Bohužel Francie se hroutí do kolapsu. A stačí jedna velká ekonomická recese a tato země se ekonomicky a sociálně zhroutí a začne občanská válka.
  Jakákoliv snaha o skutečnou reformu skončí masivními protesty, takže demokratickým způsobem ji není možné reformovat.

  http://www.epshark.cz/clanek/1367/situace-ve-francii-je-bezvychodna

 8. jirik napsal:

  Bývalá Olympijská vesnice v Turíně je domovem nelegálních migrantů chráněných krajně levicovými skupinami
  https://stredoevropan.cz/2018/11/23/byvala-olympijska-vesnice-v-turine-je-domovem-nelegalnich-migrantu-chranenych-krajne-levicovymi-skupinami/

 9. fohat napsal:

  Zase se to nudně opakuje,zase nějaká OAS… De Gaulle jim unikl,až musela sorošova banda udělat podobný cirkus v ulicích Paříže roku 1968 https://en.wikipedia.org/wiki/Georges_Bidault https://rutube.ru/video/97c295ed9960c1e37861fdbfc2441399/

 10. Belakarus napsal:

  Je to trochu mimo téma, ale co si myslíte, o tomto novém fenoménu u zvířat? https://www.novinky.cz/koktejl/491751-vedci-pozoruji-zvyseny-pocet-tulenu-s-uhorem-v-cenichu.html

 11. jirik napsal:

  Od začátku protestů žlutých vest ve Francii bylo zadrženo více než 4500 lidí. Kritici tento postup bezpečnostních orgánů označují za útok na demokracii ze strany úřadů.

  Francouzská policie zadržela 4523 lidí v souvislosti s protesty takzvaných žlutých vest, které sjednocují desítky tisíc lidí po celé zemi v protestu proti daňové politice a cenám na paliva. Z tohoto počtu 4100 lidí zůstává nadále v policejní vazbě, informovala francouzská televize BFM TV s odkazem na policejní zdroje.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201812128688371-sok-demokracie-vazba-demonstranti-francie-protesty/

 12. jirik napsal:

  Podľa informácií týždenníka Marianne niektoré oddiely obrnenej techniky Gendarmerie, nasadené 8. decembra v uliciach Paríža, boli vybavené znehybňujúcou chemickou látkou. Tento radikálny arzenál mal byť nasadený v najnevyhnutnejšom prípade
  https://www.hlavnespravy.sk/zlte-vesty-v-sobotu-mala-policia-v-parizi-na-demonstrantov-pripravenu-tajnu-zbran/1607002

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.